Ja goed hè. Het valt nog wel mee je hebt alleen net 2 dingen te pakken mode en sportquote:Op vrijdag 14 april 2006 23:26 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Wat ben jij eigenlijk een zeikerd.
Bruidsjurken en laarzen mochten ook al nietquote:
Laten we het dan over mobiele telefoons ( het liefst met camera's) hebben!quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:25 schreef Bosbeetle het volgende:
Maar als we over sport gaan beginnen ga ik wel weg want dan irriteer ik helemaal iedereen weg. Ik heb zo'n ongelovelijke hekel aan sport !
Is niet erg ik hou me wel inquote:Op vrijdag 14 april 2006 23:27 schreef wyccie het volgende:
[..]
Bruidsjurken en laarzen mochten ook al niet![]()
We kunnen moeilijk met z'n tweeën hier over eiwitten gaan langzaampraten. En eigenlijk weet ik daar erg weinig over.
quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:27 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
Laten we het dan over mobiele telefoons ( het liefst met camera's) hebben!
Tja ik dus ook. Mobiele telefoons in het algemeen. Daar ga ik ook maar niet over beginnen. Hmm nu lijkt het net of ik me overal aan erger dat valt best mee. Laten we het over muziek hebben. Ofzo.quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:28 schreef wyccie het volgende:
Ik vind mobiele telefoons met camera's stom!
Zo.
Dat is wel tofquote:Op vrijdag 14 april 2006 23:28 schreef LXIV het volgende:
Fotorealistische herdershonden dan?
Olieverf ?quote:
quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:28 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ga verder met het lezen van een boek. Dat was overigens ook de reden dat ik hier postte.
quote:
Ik ontvang hier geen belg maar theo maassen is tof 14.gifquote:
Hou jij een lijstje bij met topicnummers en onderwerpen?quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
![]()
Zie L.P.T. 4 t/m 7 voor achtergrondinformatie mbt de fotorealistische herdershond.
Vroeger was alles beter en een onderbroek nog geen veter.quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:31 schreef wyccie het volgende:
Fotorealistische herdershonden zijn lelijk. Mobieltjes met camera's zijn stom.
Vroeger, toen er nog geen fotorealistische herdershonden en mobieltjes met camera's waren, toen was alles nog goed.
quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:33 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
Prachtige "discussie's" waren dat, op Sziget.
Ik lees wel eens terug, ja.quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:32 schreef wyccie het volgende:
[..]
Hou jij een lijstje bij met topicnummers en onderwerpen?
quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:32 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Vroeger was alles beter en een onderbroek nog geen veter.
Leuk ideequote:Op vrijdag 14 april 2006 23:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik lees wel eens terug, ja.
(Maar die nrs waren gegokt.
Toevallig heb ik er wél over gedacht de volgende OT als volgt te maken:
TT LPT no 19
Wat voorafging:
L.P.T. Zeventien - speciaal voor DO2 : Waarin wyccie en Claudia het over bruidsjurken hadden en DO2 naakt achter zijn computer zat.
T.T.K.L.P.T. één-vijf Waarin wyccie plakplaatjes uitdeelde aan DO2 en LXIV
LPT no 16: Waarin et cetera et cetera
Als die eerste eenmaal gemaakt is, wordt het gewoon een kwestie van bijhouden!>
Goed idee! Vooral nu de TT's nogal cryptisch zijn, wordt het lastig om de voorgaande deeltjes terug te vinden.quote:Op vrijdag 14 april 2006 23:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik lees wel eens terug, ja.
(Maar die nrs waren gegokt.
Toevallig heb ik er wél over gedacht de volgende OT als volgt te maken:
TT LPT no 19
Wat voorafging:
L.P.T. Zeventien - speciaal voor DO2 : Waarin wyccie en Claudia het over bruidsjurken hadden en DO2 naakt achter zijn computer zat.
T.T.K.L.P.T. één-vijf Waarin wyccie plakplaatjes uitdeelde aan DO2 en LXIV
LPT no 16: Waarin et cetera et cetera
Als die eerste eenmaal gemaakt is, wordt het gewoon een kwestie van bijhouden!>
Vroeg !quote:Op zaterdag 15 april 2006 08:04 schreef Isabeau het volgende:
We wilden er toch al een housewarming van maken
Enne, heb jij je ook al weg laten jagen van de K&W meetIk kreeg ook al heel erg de neiging om: "dan niet" te roepen, maar ik dacht dat als jij zou gaan ik misschien ook wel even zou komen.
Oh, en pa sop met het maken van een aanbouw/schuurtje in je tuin zonder vergunningIk las op mijn werk in de ochtendkrant dat Oss bij de gemeenten hoort die via sateliet bespiedt of mensen illegale bouwwerkjes maken.
En ik heb dus ook daadwerkelijk 'dan niet' geroepenquote:Op zaterdag 15 april 2006 08:04 schreef Isabeau het volgende:
We wilden er toch al een housewarming van maken
Enne, heb jij je ook al weg laten jagen van de K&W meetIk kreeg ook al heel erg de neiging om: "dan niet" te roepen, maar ik dacht dat als jij zou gaan ik misschien ook wel even zou komen.
Ik heb al 2 schuurtjes en een aanbouw. Dus daar ga ik niks meer bij bouwen.quote:Oh, en pa sop met het maken van een aanbouw/schuurtje in je tuin zonder vergunningIk las op mijn werk in de ochtendkrant dat Oss bij de gemeenten hoort die via sateliet bespiedt of mensen illegale bouwwerkjes maken.
Hmm, wie valt er allemaal onder die laaste categorie??quote:Op zaterdag 15 april 2006 10:18 schreef Tha_Erik het volgende:
Goede morgen, lieve vrienden en stomme niet-vrienden.
Ik wil namen horenquote:Op zaterdag 15 april 2006 10:22 schreef Tha_Erik het volgende:
Niet veel.
quote:Op zaterdag 15 april 2006 10:26 schreef Tha_Erik het volgende:
WaaR_om wil je namen hOreN?
Ja, dat las jij in de post boven je eigen eerste postquote:Op zaterdag 15 april 2006 10:31 schreef Tha_Erik het volgende:
.
Jij ok hoor. En las ik nou ergens iets over een housewarming BBQ-feestpartyiets?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |