Hmm zullen er dan zulke grote verschillen per 'batch' zijn of ben ik niet in staat geuren te herkennen (ik snap ook niet hoe mensen marsepein uit snowcake halenquote:Op maandag 17 april 2006 18:13 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Niet echt naar honing? Wat grappig, ik vind hem juist ietsje té
Das een hele goeie. Ik weet het niet. Wat ik wel weet is dat Rick om 14.15 uur in Maastricht aan kwam en dat wij toen nog moesten gaan rijden, dus die heeft zitten dutten op een bankje aan de maasquote:Op maandag 17 april 2006 22:13 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Anitra, om hoe laat was jij zaterdag in de Lushwinkel in Maastricht?
Allebei. En ook een paar via Maerycke en Sinkwanee trouwens.quote:Op maandag 17 april 2006 23:08 schreef Shirley het volgende:
Maeghan, waar haal je die discons vandaan? Het Engelse forum of eBay ofzo? Want op eBay zag ik ook allemaals discons voor mooie prijsjes.
Oke das aan het begin van de Markt dus als je van het station komt?quote:Op dinsdag 18 april 2006 13:55 schreef Vava het volgende:
Ga je met de trein? Dan gewoon aan de voorkant het station uit en alsmaar rechtdoor tot je niet meer verder kunt, dan ga je rechts en is het het 2e winkeltje aan je rechterhand, naast een bagelzaakje
Honey, I Washed The Kidsquote:Op dinsdag 18 april 2006 14:43 schreef Pure-Poison het volgende:
Oke thanks,dat vind ik wel.Ga zeker ff kijken voor de Olive Branch,ben gek op fruit-geurtjes dus dat gaat wel goed komen
Het is zo simpel te bereiken, dat zelfsquote:Op dinsdag 18 april 2006 13:48 schreef Pure-Poison het volgende:
Ik ben ondertussen erg nieuwsgierig geworden naar Lush en aangezien ik volgende week toch naar Den Bosch ga wil ik eens een kijkje gaan nemen in de winkel.Ik heb het adres al wel opgezocht maar heb geen idee waar het zit.Kan iemand mij dat vertellen(ben wel een heel klein beetje bekend in het centrum van Den Bosch)??
Behoorlijk ja! Zou iedereen tv aan het kijken zijnquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |