Eerst haar kopen, en er dan keihard op gaan stampenquote:Op donderdag 13 april 2006 20:59 schreef Dark_Killah het volgende:
Als ik haar koop, krijg ik de sweater erbij dan?
Oh ja. Matigquote:Op donderdag 13 april 2006 21:00 schreef M.e.g.a.t.r.o.n. het volgende:
Eerst haar kopen, en er dan keihard op gaan stampen
je hebt haar toch gekocht?
Zit Emmy nog op Fok ?quote:Op donderdag 13 april 2006 21:01 schreef Tiemie het volgende:
Achja, 9,95 is wel een mooi prijsje voor haar..
incl. bezorgkosten
Slechte editquote:Op donderdag 13 april 2006 21:01 schreef Tiemie het volgende:
Achja, 9,95 is wel een mooi prijsje voor haar..
incl. bezorgkosten
haha idd, ziet eruit als een dooie pruikquote:Op donderdag 13 april 2006 21:00 schreef Dagonet het volgende:
Toch staat dat zwart haar niet.
Is toch snel verdiend denk ik.quote:
Ze wordt wel steeds duurderquote:Op donderdag 13 april 2006 21:09 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Nee, wel een kek jackje,
http://www.vancranenbroek(...)_08/55_damesjack.jpg
Vind ik ook.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:00 schreef Dagonet het volgende:
Toch staat dat zwart haar niet.
Dat is een Worker broek.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:11 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Zouden dit haar benen zijn?
http://www.vancranenbroek(...)jkerbroek_worker.jpg
quote:Op donderdag 13 april 2006 21:03 schreef Bupatih het volgende:
Blazer? Ik heb liever een zuiger!
IRL is het best een lekker wijf.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:34 schreef Dagonet het volgende:
Maarrehhh, General, is het nou ooit nog wat geworden tussen jou en Emmy? Je zat toch redelijk achter haar aan op een gegeven moment?
Als ze het zwarte haar niet zou hebben dan. En een wijf met ballen, ik heb nog ergens de mp3's van de liedjes die ze gezongen had.quote:
fotoboek vooral en het is een lushslut geworden.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:35 schreef ilona-scuderia het volgende:
Komt ze nog wel op Fok dan?
Ze zat nog in 6Pack een tijdje geleden, toen ging Valerio met haar uit of zoiets...quote:Op donderdag 13 april 2006 21:36 schreef Dagonet het volgende:
[..]
fotoboek vooral en het is een lushslut geworden.
Niet echt, ik heb geloof ik een paar keer per ongeluk bij haar in de trein gezetenquote:Op donderdag 13 april 2006 21:34 schreef Dagonet het volgende:
Maarrehhh, General, is het nou ooit nog wat geworden tussen jou en Emmy? Je zat toch redelijk achter haar aan op een gegeven moment?
Toen ik haar zag had ze verleidelijk donkerrood haar.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:35 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Als ze het zwarte haar niet zou hebben dan. En een wijf met ballen, ik heb nog ergens de mp3's van de liedjes die ze gezongen had.
Und jetzt? Volgens FoBo is ze vrij tenslotte.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:39 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Niet echt, ik heb geloof ik een paar keer per ongeluk bij haar in de trein gezeten![]()
Die foto's ken ik nog, dat was beter ja.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:41 schreef Snakey het volgende:
[..]
Toen ik haar zag had ze verleidelijk donkerrood haar.
Als ik de benodigde 9,95 had zou ik haar bellenquote:Op donderdag 13 april 2006 21:42 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Und jetzt? Volgens FoBo is ze vrij tenslotte.
Tis dat je achteruit gaat lopen van dat accent als ze d'r mond opentrekt.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:42 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Die foto's ken ik nog, dat was beter ja..
Moeten jullie niet nog een reclamefolder laten maken van het museum? Emmy in uniform enzo?quote:Op donderdag 13 april 2006 21:43 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Als ik de benodigde 9,95 had zou ik haar bellen![]()
Als holbewoonster bij de afdeling archeologie misschienquote:Op donderdag 13 april 2006 21:44 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Moeten jullie niet nog een reclamefolder laten maken van het museum? Emmy in uniform enzo?
Doe jij de fotoshoot?quote:Op donderdag 13 april 2006 21:45 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Als holbewoonster bij de afdeling archeologie misschien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |