abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_36912930
quote:
Op donderdag 13 april 2006 09:46 schreef Snatched het volgende:
Ga dan 2 weken dagen hamburgers draaien bij de MAC, dan héb je je MP3 speler verdiend.
Come get some!
-
pi_36913290
Iemand doodmaken om een MP3 speler

Wat is dit voor een fucking wereld?
Beter een baas onder je duim, dan tien bovenop
Trekt bij warm weer een poncho aan
  † In Memoriam † donderdag 13 april 2006 @ 10:36:16 #23
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_36914010
quote:
Op donderdag 13 april 2006 08:39 schreef N.icka het volgende:
Afgrijselijk, hoe komen mensen zo hebzuchtig dat ze er voor gaan moorden?
Als het pure hebzucht zou zijn denk je dan niet dat je uit hebzucht direct een grote vis aan gort steekt i.p.v. een puber met een lullig mp3-spelertje?
  † In Memoriam † donderdag 13 april 2006 @ 10:37:31 #24
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_36914045
quote:
Op donderdag 13 april 2006 09:10 schreef Solopeople het volgende:

[..]

Joh, d'r heeft toch helemaal niemand meer respect voor een ander! De westerse samenleving is vervallen in hebzucht en mein en dein, komt nooit meer goed.
Denk dat het meer te maken heeft met het geweten wat ontbreekt bij dit soort mensen, het woord spijt kennen ze niet (en voelen ze dus ook niet..)
pi_36914500
Gsus waar gaat de wereld naar toe.. voor een mp3 speler, kom op zeg
pi_36914566
dit is echt verschrikkelijk.. wat kosten die dingen nou tegenwoordig!! hoe kun je iemand om zo iets vermoorden (hoe kun je uberhaupt iemand van het leven beroven)
Van het concert des levens, krijgt niemand het program
pi_36916329
quote:
Op donderdag 13 april 2006 09:30 schreef Johnns het volgende:
@thefunny
ook geeft men in mijin ogen iets te vaak de schuld aan de tv en computerspellen.
Er wordt vaak gespeculeerd over het effect van TV en computerspellen. Ik weet uit het verleden nog wel dat ik vroeger als 5 jarig jochie voor het eerst iemand echt grof en van dichtbij gefilmd met een automatisch geweer morsdood geschoten zag worden in een film. Ik heb toen trillend op mn knietjes gekeken.

Als het nu op TV gebeurt, kijk ik niet eens meer op of om, met andere woorden, je went eraan. Op zich is hier helemaal niks verkeerds mee, maar het karakter van sommige films maken het zo alsof een mensenleven niks waard is. Nou zijn er mensen die alles geloven wat op TV verschijnt en alles als ideaal zien wat daarop gebeurt.

Er wordt bijvoorbeeld in een film op een boot door een agent een figurant doodgeschoten van verre afstand. Die persoon zie je de rest van de film natuurlijk niet meer terug. Men laat dus aan de kijker niet zien wat het na-effect geweest zou zijn als het echt was....zoals kinderen die zonder vader verder door het leven moeten..
Een blaasorkest bij de alcoholcontrole is nooit grappig
  donderdag 13 april 2006 @ 12:16:54 #28
3542 Gia
User under construction
pi_36916923
quote:
Op donderdag 13 april 2006 11:57 schreef thefunny het volgende:
Er wordt bijvoorbeeld in een film op een boot door een agent een figurant doodgeschoten van verre afstand. Die persoon zie je de rest van de film natuurlijk niet meer terug. Men laat dus aan de kijker niet zien wat het na-effect geweest zou zijn als het echt was....zoals kinderen die zonder vader verder door het leven moeten..
En wat denk je van computergames.
Als je doodgaat of gepakt wordt, start je gewoon opnieuw op.

Helaas is dat voor deze jongen onmogelijk, omdat het geen spelletje was.
  donderdag 13 april 2006 @ 12:17:10 #29
119078 McCarthy
communistenjager
pi_36916931
heeft iemand nog die leuke fokke en sukke cartoon waar ze naar de afkomst van de daders vragen
Het nationaal product is hetzelfde als een taart waar uiteraard iedereen recht op heeft, als overheden met geld smijten heet het investeren en als bedrijven investeren heet het een sprinkhanenplaag. McCarthy
  donderdag 13 april 2006 @ 12:18:24 #30
121830 Kadesh
The Protectors of the Garden
pi_36916973
Ik durf het bijna niet te vragen, maare..............
For thirteen generations we have protected it from the unclean
pi_36916976
kpod ® conflict.. Lullig ja, TBS.
pi_36918716
Het slachtoffer was zestien of zeventien jaar oud. Hij zat samen met een vriend van dezelfde leeftijd op een muurtje te wachten op een vriendin die rond 16.30 uur met de trein zou aankomen. Op dat moment was het heel druk in het station.

en iedereen maar kijken , en maar weigeren om hulp aan te bieden
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  donderdag 13 april 2006 @ 13:19:04 #33
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_36918891
quote:
Op donderdag 13 april 2006 09:38 schreef Solopeople het volgende:

[..]

Volgens mij niet vaak genoeg. De media hebben onze samenleving grotendeels gemaakt tot wat het is.
What about the parents?????
Feyenoord!!! * Barça
pi_36919328
quote:
Op donderdag 13 april 2006 13:13 schreef Meki het volgende:
Het slachtoffer was zestien of zeventien jaar oud. Hij zat samen met een vriend van dezelfde leeftijd op een muurtje te wachten op een vriendin die rond 16.30 uur met de trein zou aankomen. Op dat moment was het heel druk in het station.

en iedereen maar kijken , en maar weigeren om hulp aan te bieden
Dat hoeft niet per sé. Als het zo druk is, is er an sich niet zo veel opvallends aan een paar duwende en trekkende jongens. Het hoeft niet ook helemaal niet zo opvallend gebeurd te zijn.
Ik kan de situatie natuurlijk niet inschatten, maar op Utrecht CS kijk ik ook niet op van schreeuwende, duwende jongens. Zijn altijd van die bontkraagjes, je kent die types wel ...
Chuck Norris doesn't need a CTRL key on his keyboard.
Chuck Norris is always in control
pi_36919388
Het is niet zozeer om de mp3-speler wat het zo bizar maakt hoor. Ging gewoon een ordinaire ruzie aan vooraf. Bepaalde etnische groepen grijpen nou eenmaal snel naar wapens. Die conclusie mag onderhand wel getrokken worden.
The gum you like, is coming back in style.
pi_36919524
quote:
Op donderdag 13 april 2006 13:19 schreef Bonobo11 het volgende:

[..]

What about the parents?????
Damn straight!
Vaak weten de ouders ook niet eens wat hun kinderen uitspoken (wat gedeeltelijk ook wel normaal is)
Chuck Norris doesn't need a CTRL key on his keyboard.
Chuck Norris is always in control
pi_36921092
quote:
Tiener gedood in station Brussel voor mp3
do 12/04/06 - Gisteren in de vroege avond is in het Centraal Station van Brussel een tiener neergestoken door twee andere jongeren. De jongen overleed later in het ziekenhuis. Volgens de NMBS is dit een uitzonderlijk spijtig voorval.
De zeventienjarige jongen zat rond vier uur in de namiddag samen met een vriend te wachten op een vriendin die zou arriveren met de trein.
Twee andere jongeren kwamen naar hen toe en probeerden de mp3-speler van het slachtoffer te pakken.

"Toen de jongen zich verzette, greep een van de overvallers een mes en stak het slachtoffer neer", zegt Wim Dutroy van het Brusselse parket.

De jongen werd nog naar het Sint-Pieter ziekenhuis gebracht, maar overleed daar enkele uren later.

De daders van Noord-Afrikaanse origine zijn nog spoorloos.

De vriend van het slachtoffer en andere getuigen hebben een goede beschrijving gegeven en er zouden ook beelden zijn van de bewakingscamera's.
17 jaar verdomme!

Sterkte aan de familie.....
pi_36921198
quote:
De daders van Noord-Afrikaanse origine zijn nog spoorloos.
De aap komt uit de mouw....
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
  Donald Duck held donderdag 13 april 2006 @ 14:29:19 #39
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_36921269
Dat is echt te triest.
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_36921535
quote:
Op donderdag 13 april 2006 14:27 schreef Boy_Snakeye het volgende:

[..]

De aap komt uit de mouw....
Tja hoe komen ze nu aan die slechte naam he.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')