Oef, gelukkig ook buiten ons IT wereldje gaat dus niet alles zoals het zou moeten gaanquote:Op donderdag 13 april 2006 13:33 schreef Aangebrande-Phonix het volgende:
Wat kan je toch vervelende klanten hebben, klanten die je drie maal laten lopen voor één koffie! Meneer mag ik nog een extra suikertje.... meneer mag ik een kannetje héét water want mijn koffie is te sterk.... meneer mag ik nog wat melk.... grrrrrr val dood kutwijf!!!
Klant is koning???? Ja misschien wel, maar ik ben keizer!
Vraauwlu en moezen moak'n koale hoezen.quote:Op donderdag 13 april 2006 13:33 schreef Aangebrande-Phonix het volgende:
Wat kan je toch vervelende klanten hebben, klanten die je drie maal laten lopen voor één koffie! Meneer mag ik nog een extra suikertje.... meneer mag ik een kannetje héét water want mijn koffie is te sterk.... meneer mag ik nog wat melk.... grrrrrr val dood kutwijf!!!
Klant is koning???? Ja misschien wel, maar ik ben keizer!
deze is niet echt vrouwvriendelijk maar uit persoonlijke ervaringen kan ik niets anders dan hem beamen. En natuurlijk zijn er uitzonderingen.quote:Op donderdag 13 april 2006 13:52 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Vraauwlu en moezen moak'n koale hoezen.
(Vrij vertaald: Vrouwen en muizen maken kale huizen)
mag jij nu pas lunchenquote:Op donderdag 13 april 2006 14:12 schreef HuubTuub het volgende:
Zo het is weer tijd voor een AH salade en sappie...![]()
maar dat betekend dus dat je nu weer thuis bent, of juist weer op je werk en tijdens de lunch met de auto onderweg was ?quote:Op donderdag 13 april 2006 14:18 schreef HuubTuub het volgende:
een salada eet zo moeilijk in de auto
Kut voor je. Zet je toch lekker een ceedeetje op.quote:Op donderdag 13 april 2006 14:22 schreef wonderer het volgende:
Ik zit al vanaf dat ik wakker ben met een liedje in mijn kop en ik weet niet waar het van is. Ik weet de tekst niet, noch in welke taal het gezongen wordt, ik heb alleen de melodie in mijn hoofd
Frustratie!!
Nee joh houdt het in stijl.... want het is vandaag dus witte donderdagquote:Op donderdag 13 april 2006 14:24 schreef HuubTuub het volgende:
Nou mijn dag tot nu toe:
Vanmorgen kon ik een paar uur compenseren omdat ik gisteravond een extra vergadering had. Dus om 11.00 ben ik eerst inkopen gaan doen voor kantoor. Dat ben ik dan ook eerst gaan afgeven bij het kantoor in Den Haag. Vervolgens ben ik naar het kantoor in Delft gereden maar niet voordat ik thuis de honden ben gaan ophalen. Nu zit in mijn kantoor in Delft mijn salade te eten.
Om 17.00 mag ik weer naar huis. Dan laat ik eerst de honden uit, stap in de auto en ga naar huis. Ik weet nog niet wat ik ga koken vanavond, dat zie ik dan wel weer. Verder krijgen we morgen gasten te eten en ik denk dat ik daar vanavond ook al de voorbereidingen voor ga doen. Dus ik gok dat het eten voor vanavond "makkelijk" gaat worden. Chinees ofzo.
Hm. Volgens mij komt het uit Cabaret... *even testen*quote:Op donderdag 13 april 2006 14:24 schreef HuubTuub het volgende:
[..]
Kut voor je. Zet je toch lekker een ceedeetje op.
quote:Op donderdag 13 april 2006 14:27 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Nee joh houdt het in stijl.... want het is vandaag dus witte donderdag
dus bij thuiskomst en voordat je vriend aan tafel gaat hem eerst de voeten wassen en dan hem voorzien van brood en wijn![]()
Wat is er zo witte donderdag aan mijn dagindeling?quote:Op donderdag 13 april 2006 14:27 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Nee joh houdt het in stijl.... want het is vandaag dus witte donderdag
dus bij thuiskomst en voordat je vriend aan tafel gaat hem eerst de voeten wassen en dan hem voorzien van brood en wijn![]()
Oh, ik dacht vanwege die connectie met de stad aan de Maas in het zuiden des lands dat je ook wel bekend was met het fenomeen Witte Donderdag dat dus vandaag is.quote:Op donderdag 13 april 2006 14:35 schreef HuubTuub het volgende:
[..]
Wat is er zo witte donderdag aan mijn dagindeling?
En no way dat ik voeten ga staan wassen.
Nee ik ben niet katholiek opgegroeid ondanks je dat zou kunnen denken sinds ik uit Mestreech kom.quote:Op donderdag 13 april 2006 14:39 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Oh, ik dacht vanwege die connectie met de stad aan de Maas in het zuiden des lands dat je ook wel bekend was met het fenomeen Witte Donderdag dat dus vandaag is.
En dan vooral als je aangeeft dat je nog niet precies wist wat je vanavond zou gaan eten![]()
![]()
wonderererererquote:
gok dan ook dat het 2e gedeelte van Vasten en Onthoudingsdag er bij ook wel in zal schietenquote:Op donderdag 13 april 2006 14:42 schreef HuubTuub het volgende:
[..]
Nee ik ben niet katholiek opgegroeid ondanks je dat zou kunnen denken sinds ik uit Mestreech kom.
Ik ken wel een aantal zaken maar niet tot in de kern. Ik heb wel m'n witte slip aan vandaag. Het is namelijk noodzakelijk om je kruis met een witte doek af te dekken op een dag als vandaag. Morgen staat ook geen vis op het menu. Maar keihard gewoon kip.
Ja, ik heb ook geen carnaval gevierd dus de vastenperiode sla ik over.quote:Op donderdag 13 april 2006 14:46 schreef Stroekie het volgende:
[..]
gok dan ook dat het 2e gedeelte van Vasten en Onthoudingsdag er bij ook wel in zal schieten![]()
![]()
![]()
Boodschappen moet je ook direct na het eten doen, anders komt er altijd meer in je kar dan nodig isquote:Op donderdag 13 april 2006 14:48 schreef Andyvie het volgende:
Die Fruitshake met een vleugje vanille van de AH is erg lekker moet ik zeggen en dit was de laatste keer dat ik boodschappen ga doen bij de AH als ik honger heb. Al die lekkere geurtjes...ik heb weer veel te veel gekocht
maar da's toch weer een protestants gebruik???quote:Op donderdag 13 april 2006 14:48 schreef HuubTuub het volgende:
[..]
Ja, ik heb ook geen carnaval gevierd dus de vastenperiode sla ik over.
Ik kijk wel uit naar Stille zaterdag, want dan luiden de klokken niet, was het iedere dag maar stille zaterdag.
Daarom neem ik altijd een mandje, met een karretje zou het nog veel erger zijnquote:Op donderdag 13 april 2006 14:54 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Boodschappen moet je ook direct na het eten doen, anders komt er altijd meer in je kar dan nodig is![]()
Die van mij was volgens mij niet speciaal voor de feestdagen, hij was met 35% korting, want hij moest vandaag op.quote:Op donderdag 13 april 2006 14:56 schreef HuubTuub het volgende:
Ik had vandaag de aardbeien en yoghurt shake.
Alle "speciaal voor de feestdagen"-sapjes waren op.
Ow dat weet ik niet. In ieder geval is Delft vrij protestant, dus die maken dan geen lawaai.quote:Op donderdag 13 april 2006 14:56 schreef Stroekie het volgende:
[..]
maar da's toch weer een protestants gebruik???
volgems mij beierd die kerkklok bij mij zaterdag gewoon door hoor
weer wat geleerdquote:Op donderdag 13 april 2006 15:05 schreef HuubTuub het volgende:
Het staat zelfs in de Wiki...
In de Rooms-katholieke Kerk wordt op Paaszaterdag net als op Goede Vrijdag de Eucharistie in het geheel niet gevierd. In tegenstelling tot Goede Vrijdag wordt op Paaszaterdag zelfs de Heilige Communie niet uitgereikt. Er worden wel enige geconsacreerde hosties voorradig gehouden, voor het geval stervenden willen communiceren. Ook de klokken luiden niet op die dag.
Sinds deze weekquote:Op donderdag 13 april 2006 15:10 schreef Andyvie het volgende:
Sinds wanneer wordt Veronica Mars uitgezonden op dinsdag?
Kut. Ik loop nog een paar afleveringen achter!quote:Op donderdag 13 april 2006 15:10 schreef Andyvie het volgende:
Sinds wanneer wordt Veronica Mars uitgezonden op dinsdag?
Dan wordt het tijd om in te gaan halenquote:Op donderdag 13 april 2006 15:20 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Kut. Ik loop nog een paar afleveringen achter!.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |