copypaste NU.nlquote:Klopjacht op zedenverdachte
DEN HAAG - Het Openbaar Ministerie zoekt een 25-jarige man die wordt verdacht van meerdere ernstige zedenmisdrijven. Uit vrees voor herhaling heeft de politie dinsdag een oproep gedaan op televisie om de man, Johan Stellingwerf, zo spoedig mogelijk te kunnen oppakken.
De verdachte werkt zowel in Amsterdam als Groningen, maar het is niet bekend waar hij woont. Hij verplaatst zich in een Opel Kadett. Stellingwerf ontmoet zijn slachtoffers volgens de politie in het uitgaansleven.
Zedenmisdrijven
De man wordt verdacht van enkele recente zware zedenmisdrijven en het OM vreest dat hij zich daaraan opnieuw schuldig zal maken. Volgens een woordvoerder van het OM komt het zelden voor dat op deze manier een oproep op de televisie verschijnt. Voor zo'n oproep is toestemming van het college van procureurs-generaal nodig.
Hee m'n pasfoto...quote:Op woensdag 12 april 2006 13:46 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
copypaste NU.nl
En hier hebben we de lieve schat:
[afbeelding]
Ik vraag me af wat hier de voorgeschiedenis van is? Het is niet eens een ontsnapte TBS'er, maar blijkbaar is justitie er erg op gebrand om dit stukje stront asap te pakken te krijgen. Geen Fokkers die 'm toevallig kennen of meer weten?
Ik ookquote:Op woensdag 12 april 2006 13:47 schreef ReSpawn het volgende:
[..]
Hee m'n pasfoto...![]()
Nee, ken m niet, maar hoop dat hij snel wordt opgepakt.
Zedendelicten![]()
castreren met een bot mesjequote:Op woensdag 12 april 2006 13:52 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Ik ookIn theorie geloof ik niet in geweld, maar ik sta niet voor mezelf in als zo'n figuur aan mijn genade zou zijn overgeleverd
![]()
Dat zal intussen ook wel gebeurd zijn.quote:Op woensdag 12 april 2006 14:01 schreef Dragonetti het volgende:
Je zou die foto van die balhaar op elke frontpage moeten zetten zoals fok / geenstijl / volkomenkut... etc bereik je best wel een groot uitgaans doelgroep mee...
Op de frontpage zijn er een paar die hem kennen. Lees de reacties maar door.quote:Op woensdag 12 april 2006 13:46 schreef Marietje_34 het volgende:
. Geen Fokkers die 'm toevallig kennen of meer weten?
Je loopt 2 dagen voor.quote:Op woensdag 12 april 2006 14:11 schreef J.K. het volgende:
is het niet toevallig een 1(4) april grapje of zo?
preciesquote:Op woensdag 12 april 2006 14:01 schreef Dragonetti het volgende:
Je zou die foto van die balhaar op elke frontpage moeten zetten zoals fok / geenstijl / volkomenkut... etc bereik je best wel een groot uitgaans doelgroep mee...
ah tx, ik kom niet zo vaak op de frontpage. Sassenheim! Daar heb ik jaren gewoond, dus ik had 'm zelf gekend kunnen hebbenquote:Op woensdag 12 april 2006 14:05 schreef R@b het volgende:
[..]
Op de frontpage zijn er een paar die hem kennen. Lees de reacties maar door.
Politie zoekt gevaarlijke verkrachter
Heb ik wel gezien.quote:Op woensdag 12 april 2006 14:02 schreef MissyMirjaM het volgende:
jammer dat dat modellenbureau zijn portfolio offline eheft gehaald.
waren nog meer foto's.
Precies, daarom denk ik ook dat deze Johan heel wat op zijn geweten heeft.quote:Op woensdag 12 april 2006 14:08 schreef Werewolf het volgende:
Ik vind het ook wel een vreemde zaak...
Men weet zijn naam en heeft foto's...
Er gebeuren zoveel zedenmisdrijven, maar die komen ook niet allemaal met hun gezicht, naam en toenaam op TV.
quote:Deze jongen is echt ziek in zn hoofd, bij hem in de klas gezeten op middelbare school. Hij werd echt heel veel gepest.
Ontplofte als hij een 9,9 had ipv 10 op vwo.
Daarnaast was/is het een " voorbeeldige" jongen met stukjes uit de bijbel voorlezen in de kerk etc.
Oeh, je mag wel oppassen dat hij je niet hoort. Je wordt geacht het gehele Johan Frederik uit te spreken.quote:Op woensdag 12 april 2006 14:33 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Precies, daarom denk ik ook dat deze Johan heel wat op zijn geweten heeft.
Paniekvoetbal of Paniekspel is een uitdrukking voor een reactie op een situatie die meer ingegeven is door emoties als angst en door hoge druk dan weloverwogen beslissingen. (Wikipedia)quote:Op woensdag 12 april 2006 16:32 schreef J.K. het volgende:
Ik snap alleen ff niet wat het met voetbal te maken heeft...![]()
Misschien juist daarom...quote:Op woensdag 12 april 2006 16:48 schreef SHE het volgende:
Ik ben wel benieuwd wat meneer op zijn kerfstok heeft.
Hij ziet er best goed uit...toch vreemd dat hij dan toch zijn kicks op deze manier moet halen
Dat verheldert de zaak! Hij mag dan wel niet voetballen,... maar hij doet in elk geval wel iets met z'n ballen...quote:Op woensdag 12 april 2006 16:34 schreef Schaapje82 het volgende:
[..]
Paniekvoetbal of Paniekspel is een uitdrukking voor een reactie op een situatie die meer ingegeven is door emoties als angst en door hoge druk dan weloverwogen beslissingen. (Wikipedia)
Weinig dus, is gewoon een uitdrukking. Voor zover ik weet voetbalt JF iig niet.
Misschien is er een verband met de leraar in het andere topic: Leraar wilde seks in ruil voor goed cijferquote:Op woensdag 12 april 2006 16:56 schreef Bhai het volgende:
Ik heb ook gehoord van iem. die op de Populier (middelbare school in Den Haag) zit dat hij enkele dagen leraar is geweest (ik dacht natuurkunde ofzo). Was maar voor een paar dagen en zei erna dat hij naar Rusland ofzo zou gaan.
iig: als dit waar is, betekent dit dat hij ook leraar is geweest![]()
quote:Op woensdag 12 april 2006 16:34 schreef Schaapje82 het volgende:
[..]
Paniekvoetbal of Paniekspel is een uitdrukking voor een reactie op een situatie die meer ingegeven is door emoties als angst en door hoge druk dan weloverwogen beslissingen. (Wikipedia)
Weinig dus, is gewoon een uitdrukking. Voor zover ik weet voetbalt JF iig niet.
Hij is een tijdje Aardrijkskundeleraar geweest op een middelbare school... Maar niet in Den Haag dan weer... Volgens mij studeerde hij dat ook na zijn vwo diploma. En ook nog economie ernaast ofzo. Maar ja, toen was ik zelf ook van school en hoorde ik er niks meer over. Tot nu dus.quote:Op woensdag 12 april 2006 16:56 schreef Bhai het volgende:
Ik heb ook gehoord van iem. die op de Populier (middelbare school in Den Haag) zit dat hij enkele dagen leraar is geweest (ik dacht natuurkunde ofzo). Was maar voor een paar dagen en zei erna dat hij naar Rusland ofzo zou gaan.
iig: als dit waar is, betekent dit dat hij ook leraar is geweest![]()
Of misschien gaat het hem wel niet om de sex, maar wil hij zijn woede en frustratie kwijt. En verkracht hij daarom.quote:
QWat voor type vond jij hem? Was hij idd zo opvliegend als wordt geschreven?quote:Op woensdag 12 april 2006 15:43 schreef Schaapje82 het volgende:
[..]
Oeh, je mag wel oppassen dat hij je niet hoort. Je wordt geacht het gehele Johan Frederik uit te spreken.Anders werd ie altijd boos. (Ik zat bij 'm op de middelbare school en praatte weleens met hem).
quote:Op woensdag 12 april 2006 17:03 schreef PsyCha het volgende:
OMG. Ik blijf de komende dagen maar even binnen.
Ietwat contactgestoord, maar ja, hij schijnt heel erg gepest te zijn. Maar wat was er hier eerder, dat pesten en daarna zijn rare gedrag of andersom... Dat weet ik dus ook niet. En hij was wel erg opvliegend. Als we iets verkeerds zeiden (stond meestal met een paar vriendinnen in een tussenuur weleens met 'm te kletsen) dan werd hij wel snel boos. Ik dacht toen eigenlijk dat hij dat expres deed, een beetje stoer doen weet je wel... Maar blijkbaar was er wel wat meer aan de hand.quote:Op woensdag 12 april 2006 17:03 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
QWat voor type vond jij hem? Was hij idd zo opvliegend als wordt geschreven?
Ja precies. Alhoewel pesten behoorlijke psychische schade kan opleveren.quote:Op woensdag 12 april 2006 17:09 schreef Schaapje82 het volgende:
[..]
Ietwat contactgestoord, maar ja, hij schijnt heel erg gepest te zijn. Maar wat was er hier eerder, dat pesten en daarna zijn rare gedrag of andersom... Dat weet ik dus ook niet.
Bizar allemaal hoor. Lijkt me maf om zo'n opsporingsbericht van een oud-schoolgenoot te zien. Desalniettemin hoop ik dat ze 'm snel te pakken krijgen.quote:En hij was wel erg opvliegend. Als we iets verkeerds zeiden (stond meestal met een paar vriendinnen in een tussenuur weleens met 'm te kletsen) dan werd hij wel snel boos. Ik dacht toen eigenlijk dat hij dat expres deed, een beetje stoer doen weet je wel... Maar blijkbaar was er wel wat meer aan de hand.
Hij werkte toen als uitsmijter in Noordwijk (vraag me niet waar, geen idee) en een meisje waarmee ik bij een supermarkt had gewerkt werd daar wel een beetje lastig gevallen door hem, maar niet zo erg als dit hoor!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |