Idd, zo zou ik toch niet op tv willenquote:Op dinsdag 11 april 2006 08:15 schreef Robar het volgende:
Waarom voor Jan?
Ik kan ook wel als een soort madamme tussaud pop op die bank gaan zitten hoor?!?!?!!?
quote:Op dinsdag 11 april 2006 08:29 schreef Chayenn het volgende:
Hij had het bij 1x in de week moeten houden.
de sidekick van Jensenquote:Op dinsdag 11 april 2006 08:31 schreef MLF het volgende:
wie is Jan?
Maar Top Gear is dan ook een stuk vetter dan Jensen (het programma dan ey..)quote:Op dinsdag 11 april 2006 08:17 schreef rudedeltadude het volgende:
beter dan top gear, voor het bijwonen van die opnames staan 190.000 mensen op de wachtlijst
Jan Paparazziquote:Op dinsdag 11 april 2006 08:31 schreef MLF het volgende:
wie is Jan?
ga je speciaal voor mij?quote:Op dinsdag 11 april 2006 08:10 schreef _Liquid_ het volgende:
Zin in!
Duurt me lang voordat je eindelijk mag komen, 2 maanden geleden email gestuurd.
Vorige week hoorde ik eindelijk wat
Ik ga bijna alleen al voor Jan
![]()
Gaat er toevallig nog iemand![]()
quote:Op dinsdag 11 april 2006 09:18 schreef ___MDJ___ het volgende:
Misschien mag je op de lach-knop drukken...![]()
Dat wordt dus boerend en ruftend in mijn Nike trainingspak met 4 mobiele telefoons, 2 buzzers, digitale camera met 8x zoom en 4 joints naar binnen,quote:1. Alleen personen wiens gegevens zijn genoteerd op de gastenlijst zullen bij de opnamen van het programma worden toegelaten.
2. Gasten van het programma dienen één uur van tevoren aanwezig te zijn in de publieksopvang van de RTL Nederland studio’s 5/6 gelegen op het Mediapark te Hilversum.
3. Alle gasten zijn verplicht om op verzoek van de medewerkers aan het programma een geldig indentiteitsbewijs ( rijbewijs, paspoort) te tonen.
4. Ten behoeve van de veiligheid zullen alle gasten voordat zij de publieksopvang betreden door een metaaldetector worden geleid. Op verzoek van onze medewerkers kunnen de gasten worden gefouilleerd. Indien u hieraan geen medewerking wenst te verlenen kan u de toegang tot de publieksopvang worden ontzegd.
5. Het is niet toegestaan om jassen, hand/ tassen, mobiele telefoons en sleutelbossen mee de studio in te nemen. Alle goederen dienen in de bewaakte garderobe achter te blijven op eigen risico!
6. Gedurende de repetities en opnamen van het programma dienen gasten de aanwijzingen op te volgen van de medewerkers van Jensen!. Een gast die de uitzending van het programma op enige wijze opzettelijk verstoort, bijvoorbeeld door het doen van beledigende en/of discriminatoire uitingen, is aansprakelijk voor alle schade die hieruit mogelijkerwijs voortvloeit. Schade kan bijvoorbeeld ontstaan indien de uitzending als gevolg van het optreden van de gast moet worden afgebroken.
7. Als gast bij het programma geeft u automatisch toestemming om opnamen te maken van uw portret. RTL Nederland heeft het recht deze opnamen uit te zenden en deze onbeperkt ( geheel en/of gedeeltelijk)te herhalen, en/of anderszins te exploiteren in de ruimste zin van het woord.
8. De medewerkers van Jensen! hebben het recht om zonder opgaaf van redenen een gast de toegang tot de studio te ontzeggen cq een gast uit de studio te verwijderen.
9. Het is niet toegestaan om met sporttenue en/of andere kleding met reclame uitingen de studio te betreden.
10. Bij het aantreffen van soft/ hard drugs tijdens de visitatie zal de toegang tot de studio’s direct worden ontzegt en zal de drugs na inbeslagname worden afgegeven aan de politie Hilversum.
Nou dan zul jij wel veel meekrijgen van de opnames, houd ons op den hoogtequote:Op dinsdag 11 april 2006 10:52 schreef _Liquid_ het volgende:
[..]
Dat wordt dus boerend en ruftend in mijn Nike trainingspak met 4 mobiele telefoons, 2 buzzers, digitale camera met 8x zoom en 4 joints naar binnen,
ohja en de gastvrouw voor hoer uitschelden omdat ze me jas aanafpakt
Door Jensen zelf denk ikquote:
Klopt.quote:Op dinsdag 11 april 2006 10:31 schreef Gelderland het volgende:
er wordt geloof ik wél met een lachband gewerkt ja.... én er wordt heel veel uitgeknipt... Verder staan er mensen die het publiek 'sommeren' te klappen etc....
Jij bent zeker zo'n josti die geilt op Christine van der Manwijf.quote:Op dinsdag 11 april 2006 17:10 schreef Borkydude het volgende:
Jij bent zeker ook die josti die bij Christine van der Horst vanmiddag op RTL4 ging sms-en dat ze je naar Jensen ging, terwijl ze wou weten wat je van pasen vind
You crack me upquote:Op dinsdag 11 april 2006 17:31 schreef L-IS het volgende:
[..]
Jij bent zeker zo'n josti die geilt op Christine van der Manwijf.![]()
[afbeelding]
![]()
Viel het tegen?quote:Op dinsdag 11 april 2006 17:48 schreef HenkieVdV het volgende:
Ik heb nadat ik daar geweest ben niet vaak meer gekeken.Veel plezier.
Vooral het lachen om het lachen gehalte is er hoog en er staat zo'n blije gast je aan te moedigen om uit je dak te gaan etc.quote:
quote:Op dinsdag 11 april 2006 17:54 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
en er staat zo'n blije gast je aan te moedigen om uit je dak te gaan etc.![]()
Let maar eens op, elke keer als het publiek begint te klappen / juichen etc dan hoor je ook altijd iemand fluiten en doen, dat is hij.quote:
Ik zal er eens oplettenquote:Op dinsdag 11 april 2006 17:57 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Let maar eens op, elke keer als het publiek begint te klappen / juichen etc dan hoor je ook altijd iemand fluiten en doen, dat is hij.![]()
quote:Op dinsdag 11 april 2006 16:44 schreef aldo71 het volgende:
De humor is mij te makkelijk:
Plaatje dikke vrouw = Viola Holt
PLaatje dikke man = Han pekel
Plaatje over drank/alcohol enz = Patty brard. Ron Brandsteder, Bonnie st. Claire![]()
Elke keer het zlefde.![]()
De grotere sterren zoals pink enz, hoe hij die in de studio krijgt is me wel een raadsel.
Bedoel je Bonnie St. Claire.quote:Op dinsdag 11 april 2006 16:44 schreef aldo71 het volgende:
Plaatje over drank/alcohol enz = Patty brard.
Wel leuk als herman er is ofzo. Of een van die omgebouwde wijven. Dan is de aflevering altijd opeens een stuk leuker.quote:Op dinsdag 11 april 2006 18:00 schreef Logitik het volgende:
Weet je van te voren trouwens wie de gasten zijn ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |