Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent. Is he able, but not willing? Then he is malevolent. Is he both able and willing? Then whence cometh evil? Is he neither able nor willing? Then why call him God?
Veel plezier. Ik werd alleen wel gek van de voorstukjes van die makers van Southpark en elke keer die intro. Op een gegeven moment weet je precies waar de aflevering begint en sla je het over.
Wil je een "normaal" icon uitzoeken? Tevens is je ondertitel gewijzigd. Dat was natuurlijk helemaal geweldig wat je erin had gezet. Ik heb tubgirl gepost en ben niet gebanned.
S10E02...over die hybride auto's was idd wel de minst leuke van de 3, naar mijn mening... maar de term "Global Laming" en het hoge boomknuffelaar-afkraakgehalte maakte toch een hoop goed
"goude rolex en grote auto's, upperclass leven is reuze mooi"