ik heb animal crossing op de gamecube, al meer dan een jaar niet meer gespeeld, dus ik vrees dat heel mijn dorp onder het onkruid zit en dat er geen bewoners meer zijnquote:Op zondag 9 april 2006 17:31 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Ja, het is leuk.. De review op Fok! Games geeft een goed beeld van wat je moet doen. Je moet namelijk helemaal niets.
.
En of jij het ook leuk vindt, dat weet ik niet zo goed. Als je spellen als The Sims of Harvest Moon leuk vindt, dan zal je Animal Crossing ook wel bevallen. Maar ja..
Donderdagquote:Op zondag 9 april 2006 19:26 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Hoi Just-Dennis
volgens mij wil jij heel graag dat het nu al vrijdag was ?
Nee niet echt, heb sowieso een hele week vrij genomenquote:Op zondag 9 april 2006 19:28 schreef Stroekie het volgende:
[..]
en heel het lange paasweekend al mensen geregeld om diverse klussen uit te voeren?
oh, ja dan gaan we samen op 2e paasdag de meubelboulevard op, kan je ideeën opdoenquote:Op zondag 9 april 2006 19:29 schreef Just-Dennis het volgende:
[..]
Nee niet echt, heb sowieso een hele week vrij genomen
dus als je je geroepen voelt
Meubels heb ik alquote:Op zondag 9 april 2006 19:31 schreef Stroekie het volgende:
[..]
oh, ja dan gaan we samen op 2e paasdag de meubelboulevard op, kan je ideeën opdoen![]()
and hell nee niet dat ik nog eens een tweede maal op 2e paasdag op een meubelboulevard ga flanerenquote:Op zondag 9 april 2006 19:32 schreef Just-Dennis het volgende:
[..]
Meubels heb ik alen 2e paasdag ben ik al bezet
![]()
Hooguit wat schilderwerkquote:Op zondag 9 april 2006 19:34 schreef Stroekie het volgende:
[..]
and hell nee niet dat ik nog eens een tweede maal op 2e paasdag op een meubelboulevard ga flaneren![]()
Maar als er lomp werk gedaan moet worden zoals een muurtje slopen of zo, dan weet je me wel te vinden![]()
klusje voor Ang3l ??quote:
kijk dat klinkt al meer als een klusje voor Stroekiequote:Owja en tilwerk
er moet een tafel enzo 3 verdiepingen omhoog worden getild
Groen is goed!quote:Op zondag 9 april 2006 19:52 schreef Stroekie het volgende:
[..]
klusje voor Ang3l ??
risico is dan wel aanwezig dat ook jij een groene muur krijgt
[..]
kijk dat klinkt al meer als een klusje voor Stroekie![]()
Wie op die foto is je buurvrouw dan?quote:Op zondag 9 april 2006 20:03 schreef DennisMoore het volgende:
[afbeelding]
Kijk eens, wat de TPG had afgegeven bij m'n buurvrouw..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |