Vergeet Radio 1 niet.quote:Op woensdag 19 april 2006 23:31 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Daar heb je volledig gelijk in. Maar ja, NOVA mag iedere dag reclame voor de PvdA en ander links gespuis reclame maken.
Ik snap overigens niet dat de VVD zich zo voor schut gaat zetten.
Wat een gezeur van de VVD-top en Rutte. Vijf debatten is meer dan voldoende.quote:Op donderdag 20 april 2006 08:48 schreef mariatrepp het volgende:
de Volkskrant, 20 april 2006: Ergernis bij VVD-top om Verdonk
[..]
Ja, op bouwmarkten een kale glimnicht nabauwen dat ze namens het volk die boel in Den Haag eens gaat opschuddenquote:Op donderdag 20 april 2006 19:05 schreef Ippon het volgende:
[..]
Wat een gezeur van de VVD-top en Rutte. Vijf debatten is meer dan voldoende.
Mijn God, ze heeft als minister wel wat beters te doen dan in bejaardensozen te debatteren.
Kaal. Nicht. Nog andere obsessies?quote:Op donderdag 20 april 2006 20:08 schreef Verbal het volgende:
[..]
Ja, op bouwmarkten een kale glimnicht nabauwen dat ze namens het volk die boel in Den Haag eens gaat opschudden![]()
V.
Obsessiesquote:Op donderdag 20 april 2006 20:11 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Kaal. Nicht. Nog andere obsessies?
Spelfout? Spelfouten sajjebedoele.quote:Op donderdag 20 april 2006 20:51 schreef jmac het volgende:
http://www.telegraaf.nl/p(...)eeft_zich_bloot.html
Let vooral op de spelfout van de 'journalis't.
Ze richt zich duidelijk op de doelgroep van de VVD: De zakkenvullersquote:Verdonk wil VVD tot grootste partij maken
Uitgegeven: 20 april 2006 22:38
Laatst gewijzigd: 20 april 2006 23:22
UTRECHT - Kandidaat-lijsttrekker Rita Verdonk van de VVD wil haar partij tot de grootste van Nederland maken. "Dat we de grootste worden, is voor mij ontzettend belangrijk", zei de minister van Vreemdelingenzaken op een partijbijeenkomst in Utrecht. Ze voorspelde dat de VVD in de peilingen van vrijdag op veertig zetels zal staan.
Verdonk weigerde te zeggen of ze de eerste vrouwelijke premier van Nederland wil worden. "Het gaat nu om het lijsttrekkersschap van de VVD. We moeten de grootste partij van Nederland worden. Wat er daarna komt, daar zeg ik niets over."
Verdonk is bereid tot vijf debatten met Mark Rutte en Jelleke Veenendaal, haar concurrenten in de strijd om het lijsttrekkerschap. Rutte zou het liefst in alle zeventien kamercentrales van de VVD een debat willen. Wegens haar drukke werk als minister ziet Verdonk daar naar eigen zeggen geen kans toe.
Belastingzaken
Inhoudelijk sprak zij in Utrecht vooral over belastingzaken voor werkgevers en werknemers. Verdonk wil onder meer dat de vennootschapsbelasting nog lager wordt dan 25 procent. Zij is er geen voorstander van SUV's aan te pakken, zoals de VVD in het Europees Parlement wil.
Voor werknemers wil Verdonk een belastingvrije bonus tot 250 euro per jaar mogelijk maken en de premies voor WW en WIA verlagen. Het hoogste tarief van de inkomstenbelasting moet naar haar mening omlaag van 52 procent -"belachelijk, meer dan de helft!" - naar 48 procent.
Na Verdonks uiteenzetting kwamen twee mannen van de Mark Rutte-fanclub binnen. Een ervan droeg een masker van George Bush en bood zich aan als de door haar verlangde waarnemer bij de verkiezing van de VVD-lijsttrekker. Hij kwam niet verder dan een meter de zaal in voordat hij door de beveiliging werd tegengehouden.
Mocht ze de strijd verliezen van Rutte, dan is Verdonk nog steeds bereid om als tweede op de lijst te gaan staan, ondanks het gekibbel van de laatste tijd. "Als ik tweede word, zal ik mijn kiezen kapotknarsen van ellende, maar gaan we samen door voor de VVD."
Nijpels heeft helemaal gelijk.quote:Nijpels noemt Verdonk 'brokkenpiloot'
HILVERSUM (ANP) - De Friese commissaris van de koningin Ed Nijpels heeft vrijdag gezegd ,,grote twijfels'' te hebben over de kwaliteiten van Rita Verdonk als lijsttrekker van de VVD. Dat zei hij in het Radio 1-programma Casa Luna.
,,Ik heb sterk de indruk dat als zij lijsttrekker wordt, we een brokkenpiloot binnenhalen'', zei de VVD-coryfee. Nijpels is bang dat Verdonk niet in staat is de partij bijeen te houden en de VVD goed te presenteren. De partij zou onder Verdonk in een isolement terecht kunnen komen waardoor de kans op nieuwe regeringsdeelname kleiner wordt, vreest de VVD'er. ,,Ik heb hele grote twijfels of zij inhoudelijk die functie aankan'', aldus het liberale kopstuk.
Nijpels had eerder al zijn voorkeur voor kandidaat-lijsttrekker Mark Rutte uitgesproken. De laatste twee weken groeide bij hem naar eigen zeggen echter de bezorgdheid over de manier waarop Verdonk haar campagne voert. De manier waarop zij zich op de BouwRAI kandidaat stelde, noemde hij ,,tenenkrommend'' en ,,slecht geacteerd''. De VVD'er vindt dat ze vanwege haar positie als minister geen politiek profiel kan krijgen.
De termijn waarop kandidaten zich beschikbaar konden stellen voor het lijsttrekkerschap verstreek donderdag om middernacht. Voor zover bekend is er naast Verdonk en Rutte nog een andere kandidaat: Kamerlid Jelleke Veenendaal.
Bron: De Volkskrant
Ieder lid moet voor zichzelf beslissen! De bestuurders moeten hun mond houden!quote:Mark Doorn bijvoorbeeld, partijlid in Amsterdam, heeft zich nogal gestoord aan hoofdstedelijke partijprominenten als Frank de Grave, die openlijk voor Mark Rutte hebben gekozen.
‘Ieder lid beslist voor zichzelf’, aldus Doorn. ‘De bestuurders moeten hun mond houden. Het wordt tijd voor een tegengeluid. Er is niets tegen op Mark Rutte, maar tegen de krachtdadige bestuursstijl van Roestvrije Rita kan hij niet op.’
Waarom mag een VVD-lid (ook al is hij/zij prominent) geen voorkeur uitspreken ?quote:Op vrijdag 21 april 2006 07:58 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ieder lid moet voor zichzelf beslissen! De bestuurders moeten hun mond houden!
En daarom steun ik nu Verdonk openlijk.
Ik snap het ook niet. Die man is het klaarblijkelijk niet eens met de voorkeur van bepaalde prominenten.quote:Op vrijdag 21 april 2006 08:43 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Waarom mag een VVD-lid (ook al is hij/zij prominent) geen voorkeur uitspreken ?
Nou ja, beetje geneuzel in de marge. Het wordt gewoon Rutte. Verdonk is te controversieel voor het gemiddelde VVD lid.quote:Op vrijdag 21 april 2006 08:49 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik snap het ook niet. Die man is het klaarblijkelijk niet eens met de voorkeur van bepaalde prominenten.
In de Arena bleek ze gisteravond ook erg populair te zijnquote:Op vrijdag 21 april 2006 09:02 schreef Badabingea het volgende:
Rita.
Die durft zn mannetje te staan. En komt haar afspraken na.
She's got my vote.
We gaan het zien....Beetje flauw wel van Rita dat ze niet zit te wachten op een debat met Rutte en die andere. Waarom ? Denkt ze dat ze te weinig kennis heeft van andere zaken dan haar eigen departement ?quote:Op vrijdag 21 april 2006 09:03 schreef Sidekick het volgende:
Te controversieel voor de inner circle van de VVD. Ik denk dat de VVD-leden wel in meerderheid kiezen voor Verdonk. Read my lips
Ik geloof dat er nu een compromis is gevonden van 7 debatten.quote:Op vrijdag 21 april 2006 09:08 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
We gaan het zien....Beetje flauw wel van Rita dat ze niet zit te wachten op een debat met Rutte en die andere. Waarom ? Denkt ze dat ze te weinig kennis heeft van andere zaken dan haar eigen departement ?
Campagnepunten.quote:Op vrijdag 21 april 2006 09:27 schreef Ryan3 het volgende:
Wat hoorde ik vanmorgen nou op de radio. Rutte wil dat mensen van zich af mogen slaan? En Verdonk wil de belasting verlagen?
De campagne heeft een triest niveau bereikt. Het is nu wachten op het moment dat de doodstraf ter sprake komt.quote:Op vrijdag 21 april 2006 09:27 schreef Ryan3 het volgende:
Wat hoorde ik vanmorgen nou op de radio. Rutte wil dat mensen van zich af mogen slaan? En Verdonk wil de belasting verlagen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |