quote:Barcelona mist Motta en Messi
BARCELONA - Frank Rijkaard kan voor de return tegen Benfica in de kwartfinale van Champions League geen beroep doen op Thiago Motta. De Braziliaanse middenvelder liep in het duel met Real Madrid een dijbeenblessure op en is twee weken uitgeschakeld.
De jonge Argentijn Lionel Messi heeft gisteren de training hervat, maar is volgens de medische staf niet klaar voor de wedstrijd tegen de Portugese kampioen. Deze moet woensdag in Nou Camp iets aan de 0-0 van vorige week zien te doen zonder Nuno Gomes. De spits viel zaterdag tegen Belenenses uit met een knieblessure, die hem waarschijnlijk drie weken aan de kant houdt.
Barcelona heeft nu al een tijdje gespeeld zonder Messi, maar je ziet toch dat Barca iets mist. Geldt natuurlijk ook als Ronaldinho niet speelt.quote:Op dinsdag 4 april 2006 18:34 schreef WeebI het volgende:
Messi en Nuño Gomes zullen gemist worden, Motta is makkelijk te vervangen.
Qua scoren loopt het bij Barca wat stroever de laatste tijd. Ik verwacht morgen ook, en ik denk dat ze in ieder geval een doelpunt tegen krijgen. Mijn voorspelling: 2-1.quote:Op dinsdag 4 april 2006 18:41 schreef Radegast het volgende:
4-0 moet kunnen.
Hopelijk heeft Barça een beter antwoord op die Miccoli. Die brak in de vorige wedstrijd voortdurend gevaarlijk door.quote:Op dinsdag 4 april 2006 20:08 schreef methodmich het volgende:
Hopelijk gunt Ronald Pedro Mantorras nu wel speeltijd en begint hij met Miccoli voorin.
1-1 vind ik ook best hoorquote:Op woensdag 5 april 2006 14:04 schreef Tvduijn het volgende:
Zou een mooie stunt zijn als Benfica wint! 1-2 hoop ik op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |