Ik ook niet.quote:Op maandag 3 april 2006 23:05 schreef Mr.Mills het volgende:
Tja ik zal wel de enige zijn, maar van Basten zie ik ook liever niet.
Zo'n voorspelling heb ik eigenlijk ook. Ik denk dat Ajax het ook enorm moeilijk vind om een persoon als Blind te laten vallen.quote:Op maandag 3 april 2006 23:07 schreef JeroenV het volgende:
Ik zie Rijkaard niet komen eigenlijk. Ten Cate wel, maar die zal wel naar PSV gaan. Jol blijft in Engeland en van Basten zie ik alleen weg gaan als ze het WK winnen. Wat niet gebeurt natuurlijk.
Dus ik voorspel Blind volgend jaar.
Wat waren we goedquote:Op maandag 3 april 2006 21:57 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Een paar dagen voor de CL finale. Toen speelden we nog met een veredeld B-elftal ook![]()
Laten we het hopen. Tblijft de grootste judas uit de gehele Ajax historie.quote:Op maandag 3 april 2006 19:54 schreef methodmich het volgende:
Vanenburg naar Willem II of Helmond Sport toch?
Ja man, weer zo'n overvaren trainer die gaat falen. Zou wel een typische Ajax beslissing zijn trouwens met dat stel idioten daar.quote:Op maandag 3 april 2006 22:51 schreef Nashje het volgende:
[..]
Als Oranje iets moois neerzet op het WK vertrekt Marco daar lekker en komt ie naar ons. Wedden?.
Samen met Schippie.
Juist. Krijg je ook nog eens aankopen als Jaliens, Reuser etc.quote:Op maandag 3 april 2006 23:32 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ja man, weer zo'n overvaren trainer die gaat falen. Zou wel een typische Ajax beslissing zijn trouwens met dat stel idioten daar.
Vooral MvG heeft inbreng voor het kiezen van de opvolger... ik denk niet dat hij zo achterlijk zal zijn als zijn voorgangers.quote:Op maandag 3 april 2006 23:32 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ja man, weer zo'n overvaren trainer die gaat falen. Zou wel een typische Ajax beslissing zijn trouwens met dat stel idioten daar.
quote:Op maandag 3 april 2006 19:46 schreef Cart_man het volgende:
Ik weet wie de nieuwe trainer gaat worden.
Ho, ik dacht dat ik op de laatste pagina wasquote:
NEC-Ajax 0-2, 2x Mido tochquote:Op maandag 3 april 2006 23:55 schreef Nashje het volgende:
Net de kampioenswedstrijd van 2001/2002 gezien. Kippenvel. Krijg zo'n zin in volgend seizoen.
Daar ben het mee eens, alleen wil ik Rijkaard niet te onervaren noemen.quote:Op maandag 3 april 2006 23:56 schreef M0NTANA het volgende:
Frank Rijkaard en Marco van Basten wil ik ook niet, te vergelijken met Jan Wouters, Ronald Koeman en Danny Blind, te onervaren. Doe mij maar Louis van Gaal, Martin Jol, Co Adriaanse of Henk ten Cate.
De huldiging op dat parkeerterrein was wel weer matig.quote:
Niet? Frank Rijkaard heeft net als Marco van Basten erg veel geluk gehad, in tegenstelling tot zijn generatie-genoten Jan Wouters, Danny Blind en (in mindere mate) Ronald Koeman. Tijdens Euro 2000 werkte FR met de beste lichting ooit op hun hoogtepunt en bij Barça heeft hij wederom geluk met een super-selectie en Henk ten Cate als assistent.quote:Op dinsdag 4 april 2006 00:01 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Daar ben het mee eens, alleen wil ik Rijkaard niet te onervaren noemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |