Ja, is wel grappig. 'Tyf op eikel, je bent vandaag al 2x langs gekomen, denk je nou echt dat ik nog meer heb? Flikker'.quote:Op zondag 9 september 2007 14:26 schreef Hathor het volgende:
[..]
Krijg je ook bedreigingen dan? Van mensen die niet in staat zijn hun eigen nederzetting te verdedigen? Daar zal je vast wel van onder de indruk zijn, niet?![]()
Je kan iemand zo vaak aanvallen als je wil, er is geen limiet. Wat betreft dorpen overnemen en vernietigen.. Dit kan alleen als iemand 2 of meer dorpen heeft. Dan kan je het dorp overnemen of letterlijk van de kaart vegen. Let wel.. Het hoofddorp kan je nooit overnemen danwel vernietigen. Deze blijft altijd op de kaart staan met een 0 populatiequote:Op zondag 9 september 2007 14:48 schreef Hathor het volgende:
![]()
Is er geen limiet aan het aantal keer dat je hetzelfde dorp kan aanvallen per dag dan? Buiten het feit dat er niks meer te halen valt natuurlijk.En ik neem aan dat je ook gewoon dorpen kunt vernietigen, of gewoon overnemen?
Ah, das dan weer wel mooi, kan ik tenminste oneindig doorgaan met mezelf te frustreren, en dat kan ik dan op het werk weer mooi op mijn broertje afreageren. Ik denk dat ik de ideale uitlaatklep gevonden heb jongens, en het is nog goedkoper dan naar het stadion gaan ook.quote:Op zondag 9 september 2007 14:51 schreef MoreMark het volgende:
[..]
Je kan iemand zo vaak aanvallen als je wil, er is geen limiet. Wat betreft dorpen overnemen en vernietigen.. Dit kan alleen als iemand 2 of meer dorpen heeft. Dan kan je het dorp overnemen of letterlijk van de kaart vegen. Let wel.. Het hoofddorp kan je nooit overnemen danwel vernietigen. Deze blijft altijd op de kaart staan met een 0 populatie
Registreer je anders ook op een andere server, misschien vergaat het je daar beterquote:Op zondag 9 september 2007 14:57 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ah, das dan weer wel mooi, kan ik tenminste oneindig doorgaan met mezelf te frustreren, en dat kan ik dan op het werk weer mooi op mijn broertje afreageren. Ik denk dat ik de ideale uitlaatklep gevonden heb jongens, en het is nog goedkoper dan naar het stadion gaan ook.![]()
Ik draaf nu trouwens helemaal door, ik heb net via PM een uitnodiging van het FOKteam van Cybernations ontvangen, en heb maar gelijk even een account aangemaakt. Dat ziet er trouwens een stuk gecompliceerder uit moet ik zeggen. Maar goed, ik speel dus nu Travian, Tribal Wars, en Cybernation.
Zijn er nog meer van zulke online mens-erger-je-niet dingetjes?![]()
Wat mij betreft wel, daar wil ik dan wel een tweede dorp voor aanmaken.quote:Op zondag 9 september 2007 16:19 schreef ROG het volgende:
Is er interesse in een FOK alliantie op S1 eventueel? Over een dag of anderhalf kan ik wel een alliantie starten?
X 72
Y-11
Wil jij mijn account niet voor een paar dagen in de gaten houden?quote:Op zondag 9 september 2007 15:07 schreef Suijk het volgende:
En op S1 kan ik je helpen met grondstoffen als je wil.
Prima, tijd zat, momenteel moet ik nog mijn Ambassade van niv1 naar niv3 ugraden.quote:Op zondag 9 september 2007 16:22 schreef Hathor het volgende:
[..]
Wat mij betreft wel, daar wil ik dan wel een tweede dorp voor aanmaken.
Op S1? Kan wel hoor.quote:Op zondag 9 september 2007 16:24 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Wil jij mijn account niet voor een paar dagen in de gaten houden?
Vanaf morgen tot en met woensdag waarschijnlijk.
Je hebt het hier wel over FOK, geen kleine community al zeg ik het zelf. Als dat allemaal op 1 server gaat zitten maakt de afstand niet eens zoveel meer uit lijkt me.quote:Op zondag 9 september 2007 17:03 schreef mcintosh het volgende:
Een alliantie kan je beter op basis van positie op de kaart oprichten dan op basis van een forum denk ik..
Als je mijlenver uit elkaar ligt heb je niets aan een alliantie.
Zou perfect zijn.quote:
Dat.quote:Op zondag 9 september 2007 17:09 schreef Hathor het volgende:
[..]
Je hebt het hier wel over FOK, geen kleine community al zeg ik het zelf. Als dat allemaal op 1 server gaat zitten maakt de afstand niet eens zoveel meer uit lijkt me.
Ja, heb al regelmatig mensen gesit. Ik heb dezelfde naam op travian als hier, dus dat moet makkelijk te vinden zijn. Stuur dan ook maar een berichtje met wat je zo ongeveer wilt in die paar dagen.quote:Op zondag 9 september 2007 17:11 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Zou perfect zijn.
Morgen maak ik je Sitter oké? Ik neem aan dat je weet hoe dat werkt
Wat is jouw naam op S1?
Als dat zo zou zijn heb ik gigantisch zitten slapen zeg.quote:Op zondag 9 september 2007 17:40 schreef Suijk het volgende:
Speel je al op S1 of niet?
Ja, das mijn real life name, naam van het dorp is Ultrajohnus, een verwijzing naar de Romeinse naam van Utrecht.quote:Op zondag 9 september 2007 17:46 schreef mcintosh het volgende:
John Krete zit op die locatie...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |