Zo, jij behoort ook tot de idiote gedeelte van het volk?quote:
quote:
LOL, we hielpen mensen juist niet omdat ze hitman pro hadden geinstalleerd... zelfs dat wisten ze niet te gebruiken, en daardoor bonkten ze de hele pc naar de klote...quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:46 schreef Conorach het volgende:
(en Hitman Pro al geprobeerd bij die "hopeloze gevallen"?)
Daar denkt mijn 'baas' helaas anders over. Ik ben naast hem de enige daar, en hij kan zelf geen pc's repareren (weet het, behoorlijk triest).quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:45 schreef Sportguy het volgende:
Waarom d'r over mokken ? Gewoon zeggen dat je het niet snapt en een ander klusje wel snapt.
Dahhaag probleem.
hehe... volgens mij is dat geen bedrijf meer, maar een achterhoek winkel waar men in zijn eentje wat probeert te doen... ?quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:48 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Daar denkt mijn 'baas' helaas anders over. Ik ben naast hem de enige daar, en hij kan zelf geen pc's repareren (weet het, behoorlijk triest).
quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:48 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Daar denkt mijn 'baas' helaas anders over. Ik ben naast hem de enige daar, en hij kan zelf geen pc's repareren (weet het, behoorlijk triest).
Die driverguide ken ik wel al, is idd veel te vinden. En Hitman Pro vind ik een ramp, heb er al een aantal pc's aan ten onder zien gaan. Zelfde geldt overgens voor Norton, dat is namelijk nog erger dan een virus.quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:46 schreef Conorach het volgende:
ik ken het probleem.
Je redding in de tijdbesparing:
Sisoft Sandra en
www.driverguide.com (user: drivers / pass: all)
(en Hitman Pro al geprobeerd bij die "hopeloze gevallen"?)
Inderdaad, goede omschrijving van die baggerzaak.quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:49 schreef NX het volgende:
[..]
hehe... volgens mij is dat geen bedrijf meer, maar een achterhoek winkel waar men in zijn eentje wat probeert te doen... ?
zo moeilijk is het niet om je zelf te registreren!quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:51 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Nope, nie meer, driverguide is vernieuwd...![]()
Hij trekt per pc die ik bouw 50 euro aan assemblage kosten binnen. Als ik bijv. een stukje hardware in moet bouwen dan kost dat de klant 30 euro. Reparaties kosten gemiddeld 70 euro. Ik zie daar behalve wat cijfertjes niets voor terug. Ik krijg zelfs geen korting als ik daar iets koopquote:Op donderdag 30 maart 2006 23:50 schreef Sportguy het volgende:
[..]
Lol, inovatieve ondernemer zoekt stagair die voor hem voor een schijntje, liefst niks , geld binnenhaald.
Ik hoop dat je een goed cijfer krijgt en er van kan leren, zure baantjes.
ja want als ik mijn auto naar de garage breng, neem ik ook zelf mijn krik mee!quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:34 schreef The_Terminator het volgende:
Het is toch verdomme de normaalste zaak dat je alles wat je bij de pc gekregen hebt er ook gewoon bij leverd als je die ter reparatie brengt, of heb ik dat nou mis?
Moet je eens een keer ziek zijn op een dag waarvan je weet dat er extra veel klanten zijnquote:Op donderdag 30 maart 2006 23:53 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Hij trekt per pc die ik bouw 50 euro aan assemblage kosten binnen. Als ik bijv. een stukje hardware in moet bouwen dan kost dat de klant 30 euro. Reparaties kosten gemiddeld 70 euro. Ik zie daar behalve wat cijfertjes niets voor terug. Ik krijg zelfs geen korting als ik daar iets koop![]()
Dat is geen vergelijking. Klanten hoeven toch ook geen schroevendraaiers mee te nemen. Je kunt een auto moeilijk met een pc gaan vergelijken imo.quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:55 schreef snellejelle het volgende:
[..]
ja want als ik mijn auto naar de garage breng, neem ik ook zelf mijn krik mee!
hoe moet een klant nou weten wat hij wel en wat hij niet mee moet nemen? ik heb de ballen verstad van pc's en weet niet eens wat een driver is. die neem ik dus echt niet mee als ik mijn pc weg zou brengen.... iets van begrip/hulp van de expert over wat wel meenemen en wat niet zou dus helemaal niet vreemd zijn in mijn ogenquote:Op donderdag 30 maart 2006 23:57 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Dat is geen vergelijking. Klanten hoeven toch ook geen schroevendraaiers mee te nemen. Je kunt een auto moeilijk met een pc gaan vergelijken imo.
hmmm, waarom kan ik dan nog wel met die gegevens erin?quote:Op donderdag 30 maart 2006 23:51 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Nope, nie meer, driverguide is vernieuwd...![]()
Daarom bel ik die klanten dus ook, en leg ze uit wat ze moeten brengen. Maar dan blijkt dat ze het gewoon niet meer hebben omdat ze het overbodige rotzooi vonden.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:01 schreef snellejelle het volgende:
[..]
hoe moet een klant nou weten wat hij wel en wat hij niet mee moet nemen? ik heb de ballen verstad van pc's en weet niet eens wat een driver is. die neem ik dus echt niet mee als ik mijn pc weg zou brengen.... iets van begrip/hulp van de expert over wat wel meenemen en wat niet zou dus helemaal niet vreemd zijn in mijn ogen
belt wel een keer of 4 op met een hoop gemekker dat ie cd'tjes wil hebben omdat ie het anders niet kan "fixen"quote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:04 schreef Marruk het volgende:
Ik pleur mn computer gewoon 1 keer per jaar bij zo'n stagenerd bij een computerbedrijf en die nerd regelt het wel.
Lekker makkelijk![]()
Men, waar betaal ik voor? Laat het hem zelf maar fixenquote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:07 schreef nightfall het volgende:
[..]
belt wel een keer of 4 op met een hoop gemekker dat ie cd'tjes wil hebben omdat ie het anders niet kan "fixen"![]()
Lees de OP een man. Tuurlijk is het te fixen, maar jij bent natuurlijk iemand die denkt 'waarom makkelijk doen als het moeilijk kan'. Ik repareer die troep verdomme al voor noppes, en dan krijg je dat er ook nog eens bij. Als ik daar vast aan het werk was, en gewoon aan het einde van de maand geld op mijn rekening zag had ik er totaal geen moeite mee, maar dit is gewoon klote.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:07 schreef nightfall het volgende:
[..]
belt wel een keer of 4 op met een hoop gemekker dat ie cd'tjes wil hebben omdat ie het anders niet kan "fixen"![]()
zo denk ik niet,. ik repareer die zooi zelf wel,. iedere idioot kan datquote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:12 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Lees de OP een man. Tuurlijk is het te fixen, maar jij bent natuurlijk iemand die denkt 'waarom makkelijk doen als het moeilijk kan'. Ik repareer die troep verdomme al voor noppes, en dan krijg je dat er ook nog eens bij. Als ik daar vast aan het werk was, en gewoon aan het einde van de maand geld op mijn rekening zag had ik er totaal geen moeite mee, maar dit is gewoon klote.
Mjah, in dat geval mag 'ie blij zijn dat 'ie meer mag doen als koffie zetten en de kantine aanvegen.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:12 schreef Rapaille het volgende:
Tja, dus eigenlijk klaag je over jezelf? Jij bent toch diegene die mbo ict doet? Dan kan je dat verwachten
ICT zuigt ook, helaas wist ik dat nog niet toen ik aan deze opleiding begon. En eigenlijk is dit ook niet het werk wat ik zou moeten doen. Ik moet gewoon rustig van mijn koffie kunnen genieten terwijl ik een netwerk in de gaten hou en soms wat probleempjes oplosquote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:12 schreef Rapaille het volgende:
Tja, dus eigenlijk klaag je over jezelf? Jij bent toch diegene die mbo ict doet? Dan kan je dat verwachten
Yeah, in een perfecte wereld.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:16 schreef The_Terminator het volgende:
Ik moet gewoon rustig van mijn koffie kunnen genieten terwijl ik een netwerk in de gaten hou en soms wat probleempjes oplos![]()
Had ik die mogelijkheid maar, maar de pc waar ik mee werk moet om de week opnieuw geinstalleerd worden. Mijn baas is nogal paranoïde en bang voor virussen enzoquote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:14 schreef nietzman het volgende:
Sjiek hendig bezig als je voor elke printer helemaal opnieuw een gigantisch driverpakket gaat downloaden in plaats van dat je het eventjes één keer doet en centraal wegschrijft.
Je maakt het jezelf ook wel moeilijk zeg..
je helpt hem om de week naar de klote?,. wat ben je voor eindgebruiker?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:19 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Had ik die mogelijkheid maar, maar de pc waar ik mee werk moet om de week opnieuw geinstalleerd worden. Mijn baas is nogal paranoïde en bang voor virussen enzo
En cd's ervoor gebruiken vind hij te duur![]()
Die opmerking van mij was ook meer als grapje bedoeldquote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:19 schreef nietzman het volgende:
[..]
Yeah, in een perfecte wereld.
Bij netwerkbeheer moet je ook met mensen om kunnen gaan hoor, aangezien mensen dat netwerk gaan gebruiken. Of ben je niet van plan te gaan gillen als de zoveelste retard iets in de soep laat lopen?
Gelukkig niet, maar van mijn baas 'moet' ik hem herinstallen, al is er niets mee aan de hand. Ach, het is ook een test pc, en daar wordt nogal wat zooi op geinstalleerd om hardware mee te testen.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 00:22 schreef nightfall het volgende:
[..]
je helpt hem om de week naar de klote?,. wat ben je voor eindgebruiker?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |