Dat was inderdaad ook weer een vreselijk slechte jaquote:
quote:Ruiterlijke Lazovic geeft schwalbe toe
"Het was duidelijk geen strafschop, maar ik ben blij dat we vandaag geen Nederlandse scheidsrechter hadden", aldus het commentaar van Danko Lazovic woensdagavond na afloop van het UEFA Cup-duel tussen PSV en Helsingborgs IF. Zijn schwalbe leidde tot de 1-0 van Timmy Simons en zelf maakte hij het tweede doelpunt.
De Eindhovenaren waren voor de openingstreffer vooral dank verschuldigd aan scheidsrechter Costas Kapitanis. De Cypriotische leidsman trapte in een schwalbe van Lazovic, waarna ploeggenoot Simons vanaf de strafschopstip de 1-0 binnenschoot.
“Vallen was de enige optie van dat moment”, vertelde Lazovic na afloop. “Ik ging voor de bal en zag de keeper komen, dus liet me vallen. Eigenlijk is het geen penalty, maar de scheidsrechter zag het niet, dus ik had geluk."
“Het was een goede schwalbe van Lazovic”, liet Helsingborgs-aanvaller Henke Larsson na afloop weten. “Dat is niet de schuld van Lazovic, maar van de scheidsrechter.
Ziet er echt zo grappig uit.quote:
In het kader van de aanstaande PSV - Ajax. En ik was mijn PC even aan het opschonen.quote:
quote:Voor datzelfde EK zit ik tot vandaag nog in Wenen, waar we een door de UEFA georganiseerde workshop hebben gehad. Een bijeenkomst als deze is vooral een groot mediaspektakel, waar voor de coaches meestal weinig uitkomt. Al was er wel even een pittige discussie met de leden van de scheidsrechterscommissie. Het ging om de gele kaart voor de ’schwalbe’. We kregen te horen, dat spelers op basis van tv-beelden later alsnog geel kunnen krijgen. Zou dat de tweede in de wedstrijd zijn, dan is het rood en wordt de desbetreffende speler dus geschorst.
Dat op zich is geen probleem. Alleen toen wij vroegen of ten onrechte gegeven gele kaarten voor schwalbes ook op basis van tv-beelden teruggetrokken kunnen worden, viel er een ijzige stilte. De commissie bleek daar niet bij stilgestaan te hebben, terwijl het niet meer dan normaal is dat als je de ene variant toepast ook de andere daarin meeneemt. Het zal in ieder geval tijdens de eerstvolgende UEFA-vergadering worden besproken.
kijk vanavond maar studio sport, hier zie je suarez denken dat die ron zwerver himself is, en de bal zo vanuit een corner het doel in wil smashenquote:Op zondag 14 september 2008 16:03 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Mag ik jouw voorbeeld van Suarez eens zien dan?
anders krijgen we 30 dezelfde topics, slimmerdquote:Op zondag 14 september 2008 16:12 schreef gebruikersnaam het volgende:
jemig blaw, hier is al bijna een jaar niet meer in gepost, en bijna vol, en het andere topic gooi je dicht
Dat is toch geen schwalbe?quote:Op zondag 14 september 2008 16:12 schreef gebruikersnaam het volgende:
[..]
kijk vanavond maar studio sport, hier zie je suarez denken dat die ron zwerver himself is, en de bal zo vanuit een corner het doel in wil smashen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |