abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 3 april 2006 @ 22:00:25 #101
145872 Teigetje78
Ajax Amsterdam
pi_36623391
Hallo allemaal,

Ben nieuw hier, toevallig via Google hierop gekomen, dacht laat ik me ff aanmelden, aangezien ik ook (weer) aan het afvallen ben

Teigetje78 (1,67) (31.55) was 103, weegt nu 88 en wil graag 70 wegen

IK ben al anderhalf a 2 jaar aan het proberen af te vallen, ben al minstens 15 kg kwijt op eigen kracht, veel water drinken en sporten, maar al een half jaar sta ik op 1 en hetzelfde gewicht, die 88 tot 90 kg, lager kom ik niet, wat ik ook doe, nu dus weer opnieuw begonnen, met Sonja Bakker, net de 1e dag achter de rug en die viel me erg mee moet ik zeggen. maar ja dat is nog maar dag 1, maar ff kijken wat ik zaterdag meemaak, dan werk ik niet, denk dat ik dan een slag met de hamer krijg ofzo :S.

Ben allang blij dat ik die 15 kg al kwijt ben geraakt, krijg de laatste tijd van heeel wat mensen te horen dat ze vinden dat ik afgevallen ben, geeft wel eeen kick, moet zeggen dat ik er weinig van zie hoor maar ja.

Nou ik hoop dat ik hier vaak kan komen, ik zal het tenminste proberen zolang ik nog niet op mijn streefgewicht zit .

Groetjes,

Saskia
Een Ajacied, ben je niet zo maar voor even
Een Ajacied, ben je voor de rest van je leven
Ondanks dat het wel eens minder zal gaan
De liefde voor AJAX blijft altijd bestaan
pi_36623792
Hallo Saskia (ik heet ook Saskia )

De openingspost in dit topic is niet echt duidelijk, maar je moet eigenlijk hier zijn: Fok! Dieetclub deel 86

Dit topic is voor mensen met een gezond gewicht die toch een paar pondjes/kilo willen afvallen. Mensen met overgewicht zitten in de Dieetclub. Niet dat je hier niet welkom bent, alleen denk ik niet dat het heel fijn voelt als je hier de dikste bent (en dat ben je in de Dieetclub absoluut niet).
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  maandag 3 april 2006 @ 22:13:22 #103
145872 Teigetje78
Ajax Amsterdam
pi_36623908
oh mij maakt het niet uit hoor , me bmi zegt dat ik dik ben maar ik voel me veeeeeeeeeeeel dunner hahaha, maar dan ga ik daar ffkes kijken, thanxxxx
Een Ajacied, ben je niet zo maar voor even
Een Ajacied, ben je voor de rest van je leven
Ondanks dat het wel eens minder zal gaan
De liefde voor AJAX blijft altijd bestaan
  dinsdag 4 april 2006 @ 07:52:59 #104
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_36631201
Mijn 'balansweek' gaat tot nu toe goed! Maarja het is nog maar dinsdagochtend
Alleen is mijn week zondag al begonnen omdat ik toen moest werken...

Moet deze week nog 3 dagen werken en dan heb ik nooit tijd om te snoepen!
En wil deze week ook weer drie daagjes gaan sporten...
Hopen dat ik dit weekend weer rond de 56,5 zit en ik volgende week ook weer een
nieuwe update kan doorgeven! Hang nu telkens weer rond de 57..
pi_36631405
Ik heb me gister ook goed gehouden, alleen die verrotte paaseieren voor me neus werken niet echt mee.. Ik geef me rijtje aankomende vrijdag wel weer door.

Ik ben alleen bang dat het deze week niet echt goed gaat komen, want morgen is het bij ons in de stad 'paasvee'. Dat houd in, vanaf 9 uur s'ochtends bier drinken en patat eten. En donderdag ga ik winkelen en dat betekend meestal ook niet veel goeds voor de lijn.

Ik ben gewoon ge-demotiveerd door die halve kilo van vorige week.. Maar.. vanaf volgende week ga ik echt weer goed mijn best doen.
pi_36633352
Ik zal ook even mijn gegevens geven:

Mano (1m73) (22.05) was 89, is nog 66 en wil graag 62 wegen -23

Ik ben nu sinds zo'n jaar aan het afvallen. In december woog ik al 64 [twee kilo minder dan nu dus] maar hoe dichter ik bij mijn streefgewicht kom hoe moeilijker het wordt vol te houden. Doordat ik me lange tijd alle lekkers heb ontzegd krijg ik nu nogal eens een vreetbui. Of vreetbuien worden opgeroepen doordat ik iets eet waar suiker in zit [en dat zit bijna overal in dus voor ik het weet is het weer zover]
Toch ben ik niet helemaal ontevreden.
Ik wil wel een keer een nieuwe weegschaal kopen want ik heb het idee dat ik eigenlijk zwaarder weeg. Als ik op de rand van mijn bed zit en omlaag kijk zie ik nog steeds een dikke hangbuik.
pi_36633508
Hoe heb je het tot nu toe gedaan, Mano?
Van zo'n goed resultaat word ik wel nieuwsgierig.
Oh, en welkom natuurlijk!
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36635604
Welkom Mano! Knap dat je zo superveel afgevallen bent!
Getroost trouwens: iedereen heeft in meer of mindere mate een hangbuik als ie zit; anders zou je vel niet 'passen' als je weer gaat staan En bij mij maakt het ook veel verschil hoe strak de broek is die ik aanheb en of ik al dan niet net gegeten heb.

edit: ik heb net even je weblog bekeken, erg leuk om te lezen! Je bent erg veel met afvallen en gezond eten bezig zie ik: misschien helpt als je je concentreert op andere zaken? Als ik bewust aan het lijnen ben, denk ik alleen maar aan eten, met als gevolg dat ik dan vaak meer eet dan als ik niet zou aan m'n lijn zou denken...

[ Bericht 15% gewijzigd door Leegle op 04-04-2006 12:16:57 ]
pi_36635908
Dank
Ik ben 'toevallig' gewicht gaan verliezen en wilde dat toen niet meer kwijt. En ging langzaam steeds gezonder eten. Meer regelmaat in mijn leven, meer beweging. Ik noem het altijd maar het gezond-verstand-dieet. Pas na een half jaar ging ik calorieen tellen en werd ik fanatieker.
Ik heb nogal een probleem met motivatie. Als ik mezelf een jaar geleden had voorgenomen zoveel af te vallen was het me nooit gelukt. Ben er nu wel heel blij mee want ik voelde me zoo lelijk ...
Dit jaar misschien -voor het eerst sinds jaren- naar het zwembad, hihi. Ben benieuwd of ik durf.

Leegle, die weblog gaat over afvallen en gezond eten. Vandaar dat er niks anders in staat
Ben momenteel wel aan het afbouwen. En inderdaad, hoe meer ik mezelf dingen verbied, hoe moeilijker het wordt ze te weerstaan. Soms snoepen is verstandig, anders komt ook daar weer vreetdrang van, grrr.
pi_36636332
Hoi Mano,

Supergoed zon mooi resultaat.
Jezelf alles ontzeggen is denk ik ook niet nodig. Als je maar met mate alles doet. Die laatste kilo's komen wel.
O ja, die hangbuik... heb ik ook. Als ik sta ziet het er al mooi uit, maar als ik ga zitten hangt er toch nog zon beetje overtollig iets. Dat laatste stukje komt dan ook wel helemaal op orde.
pi_36637747
Ik heb juist een lage hangbuik, eentje waardoor het lijkt alsof ik zwanger (maar dan ietsje hoger) ben als ik hem niet inhoud (als ik sta dan, als ik zit zijn het 3 vetrollen waarvan ik de 2 onderste kan omkneden tot 1 grote ) Ik vind het zoo lelijk.

Houden meer meiden hiero hun buik in? Ik had namelijk laatst een gesprek met een vriendin van mij (maatje niks, ik geloof dat 34 zelfs te groot is) en die zei in ene, 'Weet je, ik hou altijd mijn buik in, kijk maar (hield haar buik niet in) Dit is toch lelijk? Het lijkt alsof ik zwanger ben.' En dat heeft me echt doen verbazen, aangezien ik ervan overtuigd was dat ik de enige sneaky-buik-inhouder ben en magere meisjes zoals zei dat nooit deden.
pi_36638160
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 13:10 schreef BubblegumBarbie het volgende:

Houden meer meiden hiero hun buik in? Ik had namelijk laatst een gesprek met een vriendin van mij (maatje niks, ik geloof dat 34 zelfs te groot is) en die zei in ene, 'Weet je, ik hou altijd mijn buik in, kijk maar (hield haar buik niet in) Dit is toch lelijk? Het lijkt alsof ik zwanger ben.' En dat heeft me echt doen verbazen, aangezien ik ervan overtuigd was dat ik de enige sneaky-buik-inhouder ben en magere meisjes zoals zei dat nooit deden.
Ja hoor, vaak wel. Maar goed, mijn moeder heeft me sowieso altijd geleerd om goed rechtop te staan omdat je figuur dan al 10x beter lijkt dan als je scheef/zakkerig staat. Buik inhouden hoort daar gewoon bij. Goed voor je buikspieren trouwens.
Ik ken trouwens wel een meisje dat op zich supermager is, maar een bepaalde houding heeft waardoor haar buik enorm uitpuilt. Dat is echt lelijk. Dus, buik inhouden is niet alleen voor dikke mensen die hem willen verbergen (wat natuurlijk toch niet lukt ).
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36638484
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 13:10 schreef BubblegumBarbie het volgende:
Houden meer meiden hiero hun buik in? Ik had namelijk laatst een gesprek met een vriendin van mij (maatje niks, ik geloof dat 34 zelfs te groot is) en die zei in ene, 'Weet je, ik hou altijd mijn buik in, kijk maar (hield haar buik niet in) Dit is toch lelijk? Het lijkt alsof ik zwanger ben.' En dat heeft me echt doen verbazen, aangezien ik ervan overtuigd was dat ik de enige sneaky-buik-inhouder ben en magere meisjes zoals zei dat nooit deden.
Yep, Altijd.
Is beter voor je buikspieren en je rugspieren. Je krijgt er een mooiere houding van. Zelfs voor mijn zwangerschap, bij strakke buik en maatje 36 hield ik hem altijd strak aangespannen.
pi_36648237
Nou, lekkere dag was dit. Om half 7 opgestaan om om kwart over 8 op Amersfoort CS te staan om daar opgehaald te worden door mijn stagebegeleidster om naar een school toe te gaan. Ze was eralleen niet: kon ons niet vinden (aan de achterkant van het station, terwijl we aan de voorkant hadden afgesproken) en was haar telefoon vergeten en vond het ook niet heel nodig om te bellen toen ze zelf wel op de school was. Omdat wij speciaal zo vroeg waren opgestaan toch maar (in de kou) gewacht, en om kwart voor tien werden we eindelijk opgepikt.
Eten ging trouwens wel goed, en van in de kou wachten val je vast ook af, maar ik ben nu zo moe en ziekerig (was ik al maar is alleen maar erger geworden) dat ik niet ga sporten maar zo ga douchen en dan nog heeeeel weinig ga doen en vroeg ga slapen.

Maar wat heb ik een verschrikkelijke hekel aan mensen waar je geen afspraken mee kunt maken en die je zonder schuldgevoel/sorry/iets anders zo 2 uur in de kou laten staan.
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_36649438
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 18:41 schreef Quinazoline het volgende:
Maar wat heb ik een verschrikkelijke hekel aan mensen waar je geen afspraken mee kunt maken en die je zonder schuldgevoel/sorry/iets anders zo 2 uur in de kou laten staan.
Geen excuses? Ja, daar zou ik ook een hekel aan hebben.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_36649499
Ik wil ook 5 kilo kwijt, dan pas ik weer in mijn H&M bikini maat 40
pi_36649562
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 19:17 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Geen excuses? Ja, daar zou ik ook een hekel aan hebben.
Nope, niks.

Maar heb haar nog niet gesproken zonder de docenten van die school waar we op bezoek waren erbij, dus het kan nog komen.
Hoewel ik niks verwacht...
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_36649792
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 19:18 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Ik wil ook 5 kilo kwijt, dan pas ik weer in mijn H&M bikini maat 40
Gisteren ook weer bikini gekocht! Lekker chill thuis gepast en de bikini was erg leuk!! En nu dat lijf nog... .

Het dieten heb ik nog steeds gestaakt. Ik let wel erg op wat ik eet en probeer nu 3x p week naar de sportschool te gaan. Maandag na een hele lange dag me naar de sportschool gesjouwd en ik was apetrots op mezelf .
pi_36650193
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 19:27 schreef karoltje het volgende:

[..]

Gisteren ook weer bikini gekocht! Lekker chill thuis gepast en de bikini was erg leuk!! En nu dat lijf nog... .

Het dieten heb ik nog steeds gestaakt. Ik let wel erg op wat ik eet en probeer nu 3x p week naar de sportschool te gaan. Maandag na een hele lange dag me naar de sportschool gesjouwd en ik was apetrots op mezelf .
Goed zeg! Ik heb volgens mij al 2 weken niet gesport . Ik wil iedere keer wel, maar er komt steeds iets tussen (als in begrafenis, ziekte, enz. dus niet echt dingen waar je iets aan kunt doen helaas). Dit weekend ga ik in ieder geval weer flink aan de slag.
En een bikini passen heb ik toch nog niet aangedruft.
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_36650317
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 19:27 schreef karoltje het volgende:

[..]

Maandag na een hele lange dag me naar de sportschool gesjouwd en ik was apetrots op mezelf .
Dat klinkt goed!

Mijn zusje roept al weken dat ze een goede winkel kent voor bikini's met grote cupmaten. Helaas verkopen ze mijn maat niet echt in de meeste winkels, of in elk geval hebben ze niet erg veel keus, of hebben ze geen losse onder- en bovenkanten waardoor ik met een olifantenonderbroek eindig... Zucht.
Anyway, als ik op mijn streefgewicht ben, ga ik daar toch maar eens kijken want zij is er ook geslaagd. Ik heb juist zoiets van: ik heb toch niet al die maanden voor niks gelijnd, het resultaat mag ook te zien zijn! En dat is dan ook best een mooie nieuwe (lees: dure) bikini waard.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36650408
Ja je moet jezelf wel belonen toch!! .

Tip over het sporten: ga met iemand! Als ik niet afspreek met iemand ga ik namelijk niet . Heb echt geen discipline!!
pi_36650459
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 19:47 schreef karoltje het volgende:
Ja je moet jezelf wel belonen toch!! .

Tip over het sporten: ga met iemand! Als ik niet afspreek met iemand ga ik namelijk niet . Heb echt geen discipline!!
Daarom heb ik me dus ingeschreven voor een wekelijkse les, dan heb je al wat meer een stok achter de deur dan bij gewoon fitness waar je naartoe kunt als het jou uitkomt.
Tot nu toe nog niemand gevonden die met me mee wil.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36650504
Ik sport wel redelijk vaak, ik ga 3x per week zwemmen en doe bijna alles lopend. Gewoon omdat ik het heel leuk vind, dus geen gebrek aan discipline oid
pi_36650648
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 19:48 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Daarom heb ik me dus ingeschreven voor een wekelijkse les, dan heb je al wat meer een stok achter de deur dan bij gewoon fitness waar je naartoe kunt als het jou uitkomt.
Tot nu toe nog niemand gevonden die met me mee wil.
Een vaste dag en tijd stellen helpt ook ja heb ik gemerkt. Dan komt het wat meer in je ritme enzo .
  dinsdag 4 april 2006 @ 22:06:40 #125
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_36655852
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 19:44 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Dat klinkt goed!

Mijn zusje roept al weken dat ze een goede winkel kent voor bikini's met grote cupmaten. Helaas verkopen ze mijn maat niet echt in de meeste winkels, of in elk geval hebben ze niet erg veel keus, of hebben ze geen losse onder- en bovenkanten waardoor ik met een olifantenonderbroek eindig... Zucht.
Zwaar irritant is dat idd! Ik zit met hetzelfde probleem..
Daarom ben ik ook zo enorm blij met de aparte bovenstukjes en broekjes bij de h&m..en zijn nog betaalbaar ook!

Wilde vanavond tussen het werk en een werkvergadering door ook nog even snel een uurtje gaan sporten. Maar toen ik thuiskwam was mn vriend er.. die eigenlijk pas veel later zou komen, dus ben niet meer naar de sportschool gegaan.

Maar morgen ga ik sowieso! En direct maar weer twee uurtjes..dan donderdag avond nog even twee uurtjes en t weekend maar hardlopen.. Zit ik weer op schema.

Schop me morgen even onder mn kont, zodat ik ook echt ga..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')