Jij woont ook in Gouda??quote:Op maandag 8 november 2004 20:55 schreef Brighteyes het volgende:
Is volgens mij ook niet veel veranderd hoor... Ik vind het nog steeds prima wonen!
Ik zit zaterdag in So-What. Mocht je er weleens komen.quote:Op maandag 8 november 2004 22:17 schreef Brighteyes het volgende:
[...]
Ik zag het idd ook, 3 blauwen uit Gouda! We kunnen er wel een mini-meet van maken!
Eerlijk? Ik ben er tot nu toe 2 keer geweest.quote:Op maandag 8 november 2004 22:47 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik zit zaterdag in So-What. Mocht je er weleens komen.
je komt zeker weinig buiten..........quote:Op maandag 8 november 2004 20:42 schreef speknek het volgende:
Ik vind het niet per sé erger geworden de laatste drie jaar. Maar het was natuurlijk al niet best.
Hoezo? Valt toch wel mee op koopavond in de binnenstad? Of op zaterdagavond? Of met een kermis?quote:Op maandag 8 november 2004 22:55 schreef Foo_niks het volgende:
[..]
je komt zeker weinig buiten..........
Jawel hoor, elke dag.quote:Op maandag 8 november 2004 22:55 schreef Foo_niks het volgende:
je komt zeker weinig buiten..........
klopt maar toch is het wel fijn om dit van te voren te weten en niet achteraf met extra kosten opgezadeld te wordenquote:Op maandag 8 november 2004 23:55 schreef Brighteyes het volgende:
De rapporten over de heipalen zijn overigens volgens mij ook op te vragen.
Ze zijn namelijk in bepaalde wijken wel met herstel bezig geweest en verder is er volgens mij ook nog subsidie te krijgen op funderingsherstel.
Klopt!quote:Op maandag 8 november 2004 23:59 schreef blackbully het volgende:
[..]
klopt maar toch is het wel fijn om dit van te voren te weten en niet achteraf met extra kosten opgezadeld te worden
Durf jij na 5 uur 's middags in de binnenstad te komen!?quote:Op maandag 8 november 2004 22:57 schreef sizzler het volgende:
[..]
Hoezo? Valt toch wel mee op koopavond in de binnenstad? Of op zaterdagavond? Of met een kermis?
Nou die subsidiepot is echt wel leeg hoor (paalrot ten gevolge van het grondwaterpeil laten zakken)quote:Op maandag 8 november 2004 23:55 schreef Brighteyes het volgende:
De rapporten over de heipalen zijn overigens volgens mij ook op te vragen.
Ze zijn namelijk in bepaalde wijken wel met herstel bezig geweest en verder is er volgens mij ook nog subsidie te krijgen op funderingsherstel.
Oh op die hoek bij het schoolpleintje,bruggetje Vlamingstraat is ook een aanrader kan je betalen s'nachts anders laten ze je niet door of trappen je fiets aan gort.quote:Op dinsdag 9 november 2004 09:15 schreef Elvi het volgende:
[..]
Durf jij na 5 uur 's middags in de binnenstad te komen!?![]()
Ik woon in de Korte Akkeren () en na 4 uur 's middags rij ik liever een stukje om dan dat ik door bepaalde straten moet... (ik noem dat gedeelte bij de wachtelstraat/ Schopschijf...)
![]()
Volgens mij was dat 'gewoon' een gestoorde gek ipv een 'allochtonen-probleem'...quote:Op dinsdag 9 november 2004 09:29 schreef Foo_niks het volgende:
400 meter naar rechts hebben ze toch Mariëlle de Geus met een stoeptegel de herses ingeslagen,...........toen ze uit So What kwam.
Nou ja ze is ook 'gewoon' dood ,zoek eens op Google zou ik zeggen van de elf moorden die afgelopen 10 jaar gepleegd zijn zijn er tien niet opgelost (enkel Dirk Sloof -woonboot Onder de boompjes) en het onderzoek de Geus kent vele missers en hiaten.quote:Op dinsdag 9 november 2004 09:41 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Volgens mij was dateen gestoorde gek ipv een 'allochtonen-probleem'...
Ongeacht de afkomst van de dader, die overigens nog steeds niet bekend is, althans, niet berecht toch?
Stevens,de Witt van de Ven (van de Ven viel trouwens best mee,de moeder schoot en Marrokaan in een rolstoelquote:Op dinsdag 9 november 2004 09:59 schreef Brighteyes het volgende:
Jij weet veel Foo_niks!
Heb een tijdje vekering gehad met een neef van Pietje Schouten, ruim 10 jaar geleden... lekker stel allemaal...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |