Expansionpacks komen ook gewoon naar de 360, dat gebeurde ieder geval wel met de expansions van Morrowind voor de Xbox.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 12:34 schreef =HellFire= het volgende:
Ach ergens had ik ook liever de PC-versie van Oblivion gehad, daar ik toch wel benieuwd ben naar mods en eventuele expansionpacks... en dat scaling is inderdaad vreemd. Is een 10 - dan toch te hoog?
quote:Op dinsdag 28 maart 2006 13:11 schreef -skippybal- het volgende:
Op Insidegamer is het Oblivion-week met wat leuke filmpjes, impressie's en natuurlijk een (video)review.
Niks (moet de review doen vandaar), maar ik zit er nu om te denken om OOK de PC versie aan te schaffen (te betalen dus). Liefst CE.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 13:08 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Hoeveel heb je betaalt voor je 360 versie van oblivion?
Thanks for the tip. En patches en dergelijke kunnen we ook gewoon verwachten denk je?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 13:09 schreef Tain het volgende:
[..]
Expansionpacks komen ook gewoon naar de 360, dat gebeurde ieder geval wel met de expansions van Morrowind voor de Xbox.
Dat is precies wat ik bedoel. Zeurquote:Op dinsdag 28 maart 2006 13:28 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Niks (moet de review doen vandaar), maar ik zit er nu om te denken om OOK de PC versie aan te schaffen (te betalen dus). Liefst CE.
Het was gewoon een tip, geen spam. Anders had ik wel iets met casino 555 gedaanquote:
hier welquote:Op dinsdag 28 maart 2006 13:34 schreef Bastard het volgende:
De gamercards bevatten op het moment geen Oblivion
Ze heeft vast nog wel een sleutel van die kamer in haar broek zitten....quote:Op dinsdag 28 maart 2006 13:37 schreef -skippybal- het volgende:
Oeps ik heb in die ene quest waar je dat schilderij in zou moeten gaan, die vrouw ooit al eens gedood in een ver verledenKan ik dat nu nog doen?? Ik wil ook een schilderij in
![]()
Pleisterquote:Op dinsdag 28 maart 2006 13:42 schreef Coam het volgende:
Shit ik ben gebeten door een vampier. Hoe maak je dat undone? :S
Ja, of richting kerk binnen 3 dagen! (doe je er langer over dan word je een vampierquote:
Hehe eigenlijk wel.. maar vind die schilden die ik vind niet mooi..quote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:16 schreef Retuobak het volgende:
Btw, moet je je shield niet een keer upgraden?
Ik loop met bijna dezelfde rond, alleen inmiddels enchanted voor een def bonus.
Nee, door wat je bij de vorige level up hebt gekozen. Heb zelfs een 5x multiplier gehadquote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:23 schreef Sjotime het volgende:
Wat betekent nou dat groene bij block precies ??
[afbeelding]
Oh,... en gister nog een beetje gekeken in het menu maar kan de multipliers niet beinvloeden? Wordt de hoogte en mate van multipliers bepaald door wat je voor die level upgrade het meeste hebt gebruikt?
Inderdaad.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:23 schreef Sjotime het volgende:
Wat betekent nou dat groene bij block precies ??
[afbeelding]
Oh,... en gister nog een beetje gekeken in het menu maar kan de multipliers niet beinvloeden? Wordt de hoogte en mate van multipliers bepaald door wat je voor die level upgrade het meeste hebt gebruikt?
Ok,... dus als ik nu level up ga straks... en ik zet 3 nieuwe,.... dan worden die 3 nieuwe bij mijn volgende level up gemultiplied?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:25 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Nee, door wat je bij de vorige level up hebt gekozen. Heb zelfs een 5x multiplier gehad
Ah okquote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:28 schreef Vlaggie het volgende:
Hmm.. die groene betekent dat die improved is door item.. die Amulet die ik draag geeft +10 block.
Sorry, ik had het fout, tis idd wat de rest hier zegt. Wat je veel gebruikt dat kun je meer upgradenquote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:32 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Ok,... dus als ik nu level up ga straks... en ik zet 3 nieuwe,.... dan worden die 3 nieuwe bij mijn volgende level up gemultiplied?En dan ook nog eens afhankelijk van hoe vaak ik daar iets mee gedaan hebt ivm het aantal multipliers?
Haha.. ik heb inmiddels echt een een hele verzameling aan scrollsquote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:34 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Ah ok
Ben ik trouwens de enige die die scrolls niet echt gebruikt. Magic items zeg maar..... werkt ook maar 1 of 2 keer. Wat ik ook niet helemaal snap ik die magic met touch gebeuren.... hoe moet ik dan iemand aanraken? Of moet je bv je zwaard enchanten dan?
Ah,... dan weet ik waar ik me iets meer op moet concentreren namelijk !quote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:34 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Sorry, ik had het fout, tis idd wat de rest hier zegt. Wat je veel gebruikt dat kun je meer upgraden
Als ik freese touch heb, of een shock touch (spells) dan dien ik inderdaad mn tegenstander aan te raken met mijn hand.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:34 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Ah ok
Ben ik trouwens de enige die die scrolls niet echt gebruikt. Magic items zeg maar..... werkt ook maar 1 of 2 keer. Wat ik ook niet helemaal snap ik die magic met touch gebeuren.... hoe moet ik dan iemand aanraken? Of moet je bv je zwaard enchanten dan?
Vlak voor ze staan dus.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:43 schreef Bastard het volgende:
[..]
Als ik freese touch heb, of een shock touch (spells) dan dien ik inderdaad mn tegenstander aan te raken met mijn hand.
MIsschien ver spugen, als dat kan.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:50 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Achter of naast ze staan kan ook gewoon hoor
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben trouwens al iets van 17 uur bezig en ben nog maar level 3Ik denk dat ik te veel aan het niets doen ben en te weinig missies doe
Who knew?
Als het de CE isquote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:20 schreef Merkowitz het volgende:
Nee die elder scrolls serie is niet voor mij weggelegd. Ook deze vind ik weer te saai voor woorden.
Hetgene wat mij nog het meest irriteert is die ongelofelijke ***interface. Frikkin 1 spell op je balkje en dan elke keer switchen met die hotkeys. Waarom moet dat nou zo onhandig. En dan elke keer tabben als je weer iets moet drinken of equippen waardoor het spel weer stilligt.
Die hele grote wereld, die zoooooooooo leeg is.![]()
Ik kan nog wel 10 minuten doorgaan, maar dit spel stelt mij erg teleur.
De eerste die 25 euro biedt, krijgt hem van mij opgestuurd.
PROESTquote:Op dinsdag 28 maart 2006 14:58 schreef DaringDave het volgende:
[..]
Moet je wel eerst je spuug skill levelen.
Nee, toen ik vrijdag bij de MM was lagen er nog 5 CE's, maar ik heb mooi de niet-CE genomen. Wie betaalt er nou 10 euro extra voor een lullig muntje en een making of cd.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
Je vergeet het extra boekje en de packaging.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 15:16 schreef Merkowitz het volgende:
[..]
Nee, toen ik vrijdag bij de MM was lagen er nog 5 CE's, maar ik heb mooi de niet-CE genomen. Wie betaalt er nou 10 euro extra voor een lullig muntje en een making of cd.
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |