Nee, niet echt...tenminste, zo op het eerste gezicht niet?quote:Op zondag 26 maart 2006 06:49 schreef Bartje71 het volgende:
Ik heb geen idee... ben bij telefonie nog nooit iets anders dan RJ11 tegen gekomen. RJ12 pluggen zijn volgens mij ook niet zo makkelijk te krijgen als RJ11.
Ziet de plug er heel anders uit dan een RJ11 dan?
AHA!quote:Op zondag 26 maart 2006 06:50 schreef en_door_slecht het volgende:
RJ-11 past wel in 12, 12 niet in 11.
Hoeveel aderen pinnetjes telt die RJ-12 plug van je?
Yep!!quote:Op zondag 26 maart 2006 06:51 schreef en_door_slecht het volgende:
Hm, heb je nog een R-12 + RJ 45 kabel?
Ik hem 'm van basisstation naar splitterquote:Op zondag 26 maart 2006 06:57 schreef en_door_slecht het volgende:
6 voor RJ-12 is correct. Als er RJ-12, wat ik voor telefonie alleen tussen toetsenhoorn en toestel ken, gebruikt is, kun je ook weer RJ-12 gebruiken. Het werkt dan hetzelfde als hoe ik het bovenstaande uitgelegd heb.
Dat begrijp ik dus nniet...hoe knoop ik dat vast dan?quote:Op zondag 26 maart 2006 07:04 schreef en_door_slecht het volgende:
Nee, je hoeft dat laatste stuk er juist niet uit te krijgen. Die stukken knoop je aan de nieuwe, lange kabel.
Klopt, maar als SHE nu wil bellen en geen nieuwe stekkertjes heeft, kan ze het op deze manier oplossen. Volgens mij moet je er trouwens wel om denken dat je die kleuren consistent in die pluggen frut, omdat je anders o.a. problemen kan krijgen met telefoons die overgaan eregsn anders in 't huis als jij de telefoon oppakt.quote:Op zondag 26 maart 2006 07:20 schreef Bartje71 het volgende:
Maar als je beide pluggen afknipt en er twee nieuwe opzet, dan maakt het toch niet uit hoe het zat? Dan pak je gewoon twee kleuren die je mooi vindt, en doet die aan beide einden in het midden in de nieuwe plugjes.
Dat snap ik welquote:Op zondag 26 maart 2006 07:18 schreef en_door_slecht het volgende:
Het is wat kut uitleggen. Maar ik neem aan dat je een RJ-12 plug aan een lange kabel hebt zitten. Verder heb je nog een RJ-12 plug nodig, waarbij tenminste de middelste twee kabels nog vast zitten in de plug.
Nu kijk je wat de kleur is van de ader links van het midden in de plug met de lange kabel. Nu kijk je welke kleur er links van het midden in de plug+ korte kabel zit. Die twee kleuren moet je aan elkaar zetten, ductape (of hoe die rommel heet) of een kroonsteentje werken altijd. Dan doe je datzelfde voor de adertjes rechts van het midden en je kabel moet het weer doen.
Die lege plug hoeft dus ook niet. Sterker nog, een gebruikte lege plug kan ik ook niks meer mee.quote:Op zondag 26 maart 2006 07:27 schreef SHE het volgende:
Dat snap ik wel
maar ik heb geen lege 12 plug..wel 1 waar al een kabel aan heeft gezetebn..en dat laatste stukje , krijg ik er dus niet uit
* aspirant meldtquote:Op zondag 26 maart 2006 07:26 schreef SHE het volgende:
Ik denk dat ik maar gewoon een vriendje ga nemen![]()
je hoeft je pik ook niet achterna te lopen, alleen ff een vrouw in nood te helpen met haar kapotte telefoon draadje!quote:Op zondag 26 maart 2006 11:06 schreef en_door_slecht het volgende:
Tokyo - Rotterdam doe ik even in een uurtje.En daar komt bij: niet iedereen loopt de hele dag z'n pik achterna.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |