Wat is de grap?quote:Op zaterdag 1 april 2006 01:48 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik heb nog geen rare meldingen gehad, misschien werkt het niet bij Firefox.
Het schijnt dat je iedere keer als je post een rare melding krijgt.quote:Op zaterdag 1 april 2006 01:49 schreef golfer het volgende:
[..]
Wat is de grap?
Heb het even niet allemaal gevolgd.
Gelukkig geen last van. Die grap werkt dus niet bij mij.quote:Op zaterdag 1 april 2006 01:50 schreef mazaru het volgende:
Het schijnt dat je iedere keer als je post een rare melding krijgt.
Meldingen na het posten
Ga naar opties en dan bij deze keuze... Sla redirect-bevestigingsberichten over als deze geen error zijn, ja doenquote:Op zaterdag 1 april 2006 01:56 schreef SuperMOM het volgende:
Elke keer als ik iets post krijg ik een rare melding: je heb geen recht om in dit topic te posten, weet je dat knut jarig is? mail naar knut@fok.nl., bedankt het forum is succesvol verwijderd van het forum, sorry de TS is gebanned in dit topic je kan niet reageren etc etc
Even je opties aanpassen dan en de redirectberichten uitzettenquote:Op zaterdag 1 april 2006 01:56 schreef SuperMOM het volgende:
Elke keer als ik iets post krijg ik een rare melding: je heb geen recht om in dit topic te posten, weet je dat knut jarig is? mail naar knut@fok.nl., bedankt het forum is succesvol verwijderd van het forum, sorry de TS is gebanned in dit topic je kan niet reageren etc etc
Het gaat alleen om de redirectoptie in dit gevalquote:Op zaterdag 1 april 2006 02:00 schreef SuperMOM het volgende:
Heb in "opties" bepaalde meldingen op nee gezetdas de truuk
Maar zal morgen extra goed opletten, trap er niet meer in![]()
Dankzij PrintScreen heeft deze newbie er geen last meer vanquote:Op zaterdag 1 april 2006 01:58 schreef PrintScreen het volgende:
[..]
Ga naar opties en dan bij deze keuze... Sla redirect-bevestigingsberichten over als deze geen error zijn, ja doen
Lekker hoorquote:Op zaterdag 1 april 2006 02:44 schreef golfer het volgende:
* golfer verlaat de bejaardensoos.
Om even achter de lekkere billen van de nachtzuster aan te gaan liggen.
* golfer springt als een viagra-gevoede ..... vanachter de bar tevoorschijn.quote:Op zondag 2 april 2006 02:11 schreef SuperMOM het volgende:
* schuifelt binnen en ziet dat er niemand is, schuifelt naar de bar
Advocaatje leef je nogquote:Op zondag 2 april 2006 02:55 schreef SuperMOM het volgende:
* zuipt alleen de advocaatjes op, wat een bocht en zooo langzaam door te slikken
Ja meneer ik ben er nogquote:
Ik heb mijn eten opgegeten en mijn drinken laten staanquote:Op zondag 2 april 2006 03:07 schreef SuperMOM het volgende:
Hi Ya De Yaaaa
Hi Ya Dee Ya!quote:Op zondag 2 april 2006 03:13 schreef PrintScreen het volgende:
[..]
Ik heb mijn eten opgegeten en mijn drinken laten staan
quote:
We komen meestal langzaam wat later op gang.quote:
ah, daar is golfert alquote:Op zondag 2 april 2006 22:51 schreef golfer het volgende:
[..]
We komen meestal langzaam wat later op gang.![]()
heb je geen citroentje met suiker??quote:Op zondag 2 april 2006 22:54 schreef Bluezz het volgende:
Iedereen nog een advocaatje en dan gaan jullie toch echt naar bed toe heur
[afbeelding]
hier gaat opa laffer eens lekker voor zittenquote:
en dat was golfertquote:
het was weer een even datum: 2-4, dus ik mocht weer een keer.quote:Op zondag 2 april 2006 23:39 schreef laffer het volgende:
en dat was golfert![]()
maar hij is natuurlijk aan het neuken, het is begin april in een even jaar dus hij kan weer![]()
laat arcee het maar niet horen, daar raakt ie helemaal van slag vanquote:Op zondag 2 april 2006 23:47 schreef golfer het volgende:
[..]
het was weer een even datum: 2-4, dus ik mocht weer een keer.
quote:Op maandag 3 april 2006 00:20 schreef golfer het volgende:
Welke demente heeft de sleutel van mijn kuisheidsgordel nou weer ingepikt en meegenomen naar zijn of haar kamer?
Jij misschienquote:Op maandag 3 april 2006 00:20 schreef golfer het volgende:
Welke demente heeft de sleutel van mijn kuisheidsgordel nou weer ingepikt en meegenomen naar zijn of haar kamer?
Het is ook wel mooi geweest en het bloedt allemaal een beetje dood, dus prima toch?quote:Op maandag 3 april 2006 23:14 schreef laffer het volgende:
nog een paar dagen, dan wordt dit sub-forum in de archieven begraven![]()
mijn idee, ik vond het echt heel erg leuk.....quote:Op maandag 3 april 2006 23:17 schreef golfer het volgende:
[..]
Het is ook wel mooi geweest en het bloedt allemaal een beetje dood, dus prima toch?
de sfeer hier is gewoon perfect, daar kunnen ze in de andere sub-fora nog een puntje aan zuigenquote:Op maandag 3 april 2006 23:49 schreef mazaru het volgende:
Jammer dat het weg gaat, maar ik geloof ook dat we alles wel zo'n beetje gehad hebben.
Maar toch zonde eigenlijk, hier hangt een veel leuker sfeertje dan in de andere sub-fora.![]()
Is dat nu al een maand? Jemig....quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |