Praat het maar weer goed.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 23:10 schreef mitt het volgende:
Hij lijkt wel op een Belg.
jammer dat ik niet eerde stopte met lezen dan daarquote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:51 schreef tong80 het volgende:
Pas 2 maanden 18 jaar maar nu al zijn debuut makend voor PSV.
Weer een telg uit de legendarische voetbalopleiding op de Herdgang.
Marco zal hem wel in de gaten gaan houden.
[afbeelding]
Dus..quote:Op dinsdag 19 september 2006 21:15 schreef lltje het volgende:
roy beerens is echt wel goed hoor..
kfiets iedere dag langs zijn huis opweg naar school..
kwam hem vorige week ook nog tege..
kvind hem egt vet..
mja..
wtf overbodig... don't mess with my townquote:Op zaterdag 25 maart 2006 23:05 schreef SCH het volgende:
Hij is in Bladel geboren, da's toch ook zo'n overbodig Brabants kutdurp?
Een matige speler blijft het..quote:Op zondag 15 april 2007 17:03 schreef BliksemSchigt het volgende:
Leuke wedstrijd speelde hij vorige week.
Is wel echt een speler die bij Heerenveen past qua spel. Ben benieuwd wat hij daar gaat presteren.quote:PSV'er Roy Beerens kiest voor Heerenveen
Datum: 5-jul-2007 15:05
Roy Beerens stond in de belangstelling van veel clubs en koos voor sc Heerenveen. De negentienjarige aanvaller heeft donderdag een driejarig contract met een optie voor nog een seizoen getekend. De jeugdinternational werd de afgelopen maanden door PSV verhuurd aan NEC. In Friesland krijgt hij rugnummer 8.
Beerens speelde negen Eredivisieduels voor PSV, alvorens hij een halfjaar geleden de tijdelijke overstap maakte naar NEC. Sindsdien kwam hij veertien competitiewedstrijden in actie en veroverde hij met Jong Oranje de Europese titel.
Vooruitziende blikquote:
Sinds drie weken geleden toen ik het tegen je zeiquote:
Dat bedoel ik. Met hem hadden we geen verlengingen nodig gehad. Geweldige voetballer en nog mooi om te zien ookquote:Op donderdag 5 juli 2007 22:35 schreef venomsnake het volgende:
Voetballer met potentie.. Kon wel eens gaan slagen bij Heerenveen om vervolgens voor een miljoen of 7 naar Ajax te gaan..![]()
Bijna goed. Alleen de T komt niet in je username voor.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 07:02 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Middenmotor
Aanvaller toch?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 07:02 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Middenmotor
quote:Roy Beerens in zijn nopjes met Heerenveen
06 juli 2007
Roy Beerens zette gisteren zijn handtekening onder een contract dat hem voor drie seizoenen aan Heerenveen verbindt. De 19-jarige aanvaller, een talent uit de PSV-school, ziet de keus voor Heerenveen als een verstandige beslissing. ,,Ajax had ook belangstelling, maar die stap vond ik te groot.’’
Er was veel belangstelling voor de rappe aanvaller. De 19-jarige Brabander speelde zich het afgelopen halve jaar bij NEC, waar hij op huurbasis onderdak had gevonden, in de kijker. De aanvaller, Beerens kan zowel vanaf links als rechts en achter de spitsen uit de voeten, leverde bovendien tijdens het EK onder 21 een aantal goede invalbeurten af. Zo scoorde hij in de beslissende penaltyreeks tegen Jong Engeland twee maal vanaf de stip.
,,Het is snel gegaan,’’ aldus Roy Beerens. ,,Tijdens het EK heeft mijn zaakwaarnemer contacten gelegd. Ajax had interesse, PSV wilde verlengen en er was belangstelling uit Spanje. Toen Heerenveen zich melde was de keuze snel gemaakt. Ik wilde in Nederland blijven en Heerenveen is een mooie club. Na één gesprek wist ik genoeg. Ik heb ook niet meer met Ajax gesproken.’’
Beerens ziet de overgang naar Friesland als een logische stap in zijn carrière. ,,Bij NEC ben ik door veel te spelen 50 procent beter en sterker geworden. Bij Heerenveen kan ik mijn volgende stap maken. Als je meteen naar een grote club gaat kun je ver terugvallen. De club spreekt me aan. Ik ben prima ontvangen en weet wat ze in me zien. Bovendien denk ik dat Verbeek een trainer is die me nog beter kan maken. Hij werkt gericht met spelers. Dat spreekt me aan.’’
De nieuwe aanwinst speelt het liefst vanaf de rechterkant, maar heeft er geen moeite mee om op links of achter de spitsen te spelen. ,,Het belangrijkste is dat ik me goed ontwikkel en een basisplaats afdwing. Er zijn genoeg uitdagingen bij Heerenveen. We spelen Europees en er loopt veel kwaliteit rond. Ik hoop dat Alves blijft. Het lijkt me heerlijk met hem samen te spelen. Alle verdedigers in Nederland zijn bang voor hem en daardoor krijgen anderen meer ruimte.’’
Roy Beerens en zijn vriendin Richelle willen zo snel mogelijk woonruimte zoeken in Friesland, Hij ziet de overgang wel zitten. ,,Ik ken Gianni en Calvin natuurlijk van het EK en van vroeger ken ik de broertjes Drost nog. Ik denk dat ik me hier snel thuis zal voelen.’’ Komende maandag meldt Roy Beerens zich voor het eerst op de training. Dat is vrij snel na het EK, maar: ,,Ik ben fit en wil zo snel mogelijk aanschuiven zodat ik vlot kan inburgeren. Ik wil slagen bij Heerenveen en ga daar hard voor werken.’’
Ik zie een gelijkenis met Huntelaar.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 12:42 schreef Garlic_Sauce het volgende:
Jammer dat ie niet gebleven is :/ ... maar hij komt denk ik nog wel terug naar z'n oude nest
op het veld misschien... in de kleedkamer volgens mij een timide brabander.. (uitgaande van beelden van een jaar terug tijdens het kampioenschap, maargoed dan sta je daar ook tussen Cocu, Alex en Gomes... zal wel ietwat intimiderend zijn)quote:Op vrijdag 6 juli 2007 17:35 schreef Solstice het volgende:
Het is wel een bluffer, maar ik denk dat dat geen probleem is. Nieuwe spelers worden bij Heerenveen erg goed opgevangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |