Is dit een vraag uit het inburgerings examen?quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:31 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Over vijf jaar? Dan speelt hij voor Ivoorkust, Duitsland, België of Nederland?
Dat kan niet tegengehouden worden, als Kalou echt wil.quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:38 schreef BliksemSchigt het volgende:
Zolang die maar niet in Oranje komt, vind ik alles best.
Goed idee.quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:47 schreef M0NTANA het volgende:
Kan er geen poll komen, zodat we weten wat de algemene FOK!-opinie is?
precies, en veel meer woorden wil ik er niet aan vuil maken..quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:33 schreef FloggingMolly het volgende:
Gelukkig niet, het is nou eenmaal geen Nederlander en heeft dus niets te zoeken in Oranje.
Deze hebben we al:quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:47 schreef M0NTANA het volgende:
Kan er geen poll komen, zodat we weten wat de algemene FOK!-opinie is?
Ja, het is inderdaad belachelijk dat ze zich aan de regels houdt....quote:Op woensdag 29 maart 2006 15:14 schreef Nywuob het volgende:
Inderdaad. Ik lig er echt niet wakker van of Kalou wel of niet naar de WK gaat. Maar waar Verdonk mee bezig is, gaat helemaal nergens over.
Dat heeft ze dus niet gedaan.quote:Op woensdag 29 maart 2006 15:40 schreef FloggingMolly het volgende:
[..]
Ja, het is inderdaad belachelijk dat ze zich aan de regels houdt....
quote:Op woensdag 29 maart 2006 15:40 schreef FloggingMolly het volgende:
[..]
Ja, het is inderdaad belachelijk dat ze zich aan de regels houdt....
Jawel hoor. Wel eens van een Parabellum 9mm gehoord?quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:41 schreef Suijk het volgende:
[..]
Dat kan niet tegengehouden worden, als Kalou echt wil.
quote:Verdonk misschien toch lijsttrekker VVD
HILVERSUM - Minister Verdonk (Vreemdelingenzaken en Integratie) overweegt zich bij nader inzien toch kandidaat te stellen voor het lijsttrekkerschap van de VVD bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2007. Dat zei ze donderdag in het radioprogramma De Ochtenden (EO). Verdonk maakt woensdag bekend wat ze doet.
Ze wil er komend weekeinde eerst nog met haar gezin over praten en met mensen uit de partij. Tot nu toe had Verdonk steeds duidelijk gemaakt dat ze niet beschikbaar is voor het lijsttrekkerschap van de VVD. Maar ze is in de afgelopen tijd door partijgenoten gevraagd om zich toch kandidaat te stellen.
Eer
"De druk is zo toegenomen dat ik er nu serieus naar kijk", aldus Verdonk. "Het is een fantastische eer dat zoveel mensen aan mij denken", zei ze.
Als Verdonk zich kandidaat stelt, moet ze het opnemen tegen in elk geval staatssecretaris Rutte van Onderwijs en Tweede Kamerlid Jelleke Veenendaal. Kamervoorzitter Weisglas (VVD) had Verdonk eerder al opgeroepen de strijd aan te binden met Rutte, die zich als eerste kandidaat had gesteld.
Strijd
VVD-fractieleider Van Beek is blij met de aankondiging van Verdonk. "Hiermee heeft zich weer een goede kandidaat gemeld en is de strijd rond het lijsttrekkerschap echt losgebrand", zei hij.
Ook VVD-minister Zalm (Financiën) reageerde positief. "Hoe meer keus, hoe beter", zei hij. Zalm denkt dat alle kandidaten elkaar wel kunnen waarderen.
Waar staat dat dan?quote:Op donderdag 30 maart 2006 11:12 schreef the_legend_killer het volgende:
Volgens de regels hij er gewoon recht op
Tssquote:Op donderdag 30 maart 2006 00:45 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Jawel hoor. Wel eens van een Parabellum 9mm gehoord?
Noem eens watquote:Op donderdag 30 maart 2006 11:32 schreef the_legend_killer het volgende:
Nou zie andere gevallen in de sport.
Die badmintonster.quote:
quote:31/3/2006 - De Guzman wil wel Nederlands paspoort
(Gepost door K)
Voor het eerst heeft Jonathan de Guzman aangegeven wel in aanmerking te willen komen voor een Nederlands paspoort. Tot nu toe hield hij die vragen altijd af. In een video-interview op Planet.nl door Theo Bakker ( www.planet.nl/planet/show/id=69156/contentid=697520/sc=f3a8ff ) laat hij weten open te staan voor een Nederlands paspoort. 'Dat zou ik wel willen. Dat zou alleen maar een voordeel voor mijn zijn' aldus de Canadees. Gesproken werd dat hij dan wel een inburgeringscursus zou moeten doen en daarvoor slagen.
vertel....??quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:58 schreef vdHoek het volgende:
Ik vind alleen zijn argumentatie heel, heel erg jammer.
wat krijgen we nou weer voor bullshitquote:Wegens een per direct van kracht zijnde maatregel worden posts voortaan door de crew handmatig gecontroleerd voor plaatsing. Het kan daarom enige tijd duren voordat je post wordt geplaatst.
Ik doel op: "Dat zou alleen maar een voordeel voor mij zijn'". Komt wat egocentrisch op mij over.quote:
quote:Kalou kan vrijwel overal aan de slag
Van onze verslaggever Poul Annema
DEN HAAG - Salomon Kalou heeft het Nederlanderschap niet nodig om gemakkelijk emplooi te kunnen vinden bij een grote buitenlandse club. Volgens de aan de Universiteit van Maastricht verbonden Belgische hoogleraar Europees recht Stefaan van den Bogaert biedt het zogenoemde verdrag van Cotonou de Ivoriaanse spits van Feyenoord de ruimte op een werkvergunning bij vrijwel alle buitenlandse topclubs.
Van den Bogaert was gisteren een van de inleiders bij een aan ‘de zaak-Kalou’ gewijd juridisch dispuut in het T.M.C. Asser-instituut in Den Haag. Zoals bekend probeert de vaardige spits Nederlander te worden om nog deze zomer beschikbaar te zijn voor het Nederlands elftal bij het WK in Duitsland. Bondscoach Van Basten steunt zijn actie, maar de Afrikaan vindt minister Verdonk voor Vreemdelingenzaken op zijn pad.
De bewindsvrouw eist dat de profvoetballer voldoet aan de inburgeringstoets en is bang dat Kalou zijn nieuwe status aanwendt voor een vlucht naar een groot Europees voetballand. Van den Bogaert: ‘Maar juist in het verdrag van Cotonou is vastgelegd dat ook voetballers uit Afrikaanse, Caribische en de Pacific-landen in het vrije werknemersverkeer niet meer vanwege hun afkomst kunnen worden belemmerd.’
Kalou’s advocaat Jelle Kroes noemde Verdonks eisen om andere redenen ridicuul. ‘Bij de eerste test, op 9 november, scoorde Kalou twee punten te weinig, onder meer omdat hij geen antwoord wist op de vraag waar je je in Nederland moet melden voor een bijstandsuitkering. Bovendien vindt Verdonk dat Kalou zich langdurig in Nederland moet vestigen.
Hoe lang, zegt ze niet. Maar juist twee weken geleden bleek bij een gerechtelijke vonnis dat 18 van de 22 Nederlandse internationals bij het EK van 2000 hun geld in het buitenland verdienden. Dan is het toch wel heel on-Nederlands om van Kalou te vragen om altijd in Nederland te blijven.´
In juridische kring kreeg minister Verdonk gisteren weinig bijval voor haar verzet tegen de naturalisatie van Kalou. Gerard René de Groot, hoogleraar rechtsvergelijking, vond dat er weinig juridische en ethische bezwaren kunnen zijn tegen de snelle naturalisatie van Kalou en wees op de verschillen die er internationaal zijn.
De Braziliaaanse spelers Roberto Carlos en Ronaldo van Real Madrid hebben door hun trouw aan de Spaanse wet uit te spreken het Europees burgerschap verkregen – met alle financiële voordelen vandien – maar ze blijven wel voor hun eigen land spelen.
Kroes zei dat Kalou het WK inmiddels uit zijn hoofd heeft gezet. Hij heeft tot 1 mei de kans om beroep in te stellen. ‘Hij denkt nog na, maar vanuit zijn standpunt kan ik begrijpen dat hij er vanaf ziet. Hij heeft met anderhalf jaar procederen onder het vergrootglas van de media gelegen, dat is hem niet in de koude kleren gaan zitten.’
Haha ja heb wel gelachen. Had misschien leuker geweest als je kalou de winnende zag maken in de laatste minuut en daarna een shot van Verdonks hoofdquote:Op woensdag 5 april 2006 20:40 schreef twi het volgende:
Maar ik vind de reclame van Centraal Beheer wel weer erg grappig
De Guzman heeft nog niet gezegd dat ie voor Oranje uit wil komen, hij wil alleen een paspoort, waarschijnlijk zodat ie EU citizen isquote:Op zaterdag 1 april 2006 04:47 schreef M0NTANA het volgende:
Jonathan De Guzman in Oranje? Salomon Kalou in Oranje? Wie volgen?
quote:Nieuw beroep Kalou te laat voor WK
7/4/2006 19:35
De advocaat van Feyenoorder Salomon Kalou, Jelle Kroes, zal maandag beroep aantekenen tegen de laatste afwijzing van minister Rita Verdonk van vreemdelingenzaken om de Ivoriaan het Nederlanderschap toe te kennen.
Het kamp Kalou had na de laatste uitspraak van Verdonk op 20 maart zes weken de tijd om in beroep te gaan. Kalou probeert al maanden tevergeefs een Nederlands paspoort te verkrijgen om namens Oranje uit te kunnen komen op het WK in Duitsland. Bondscoach Marco van Basten verklaarde al de Feyenoorder in dat geval zeker op te nemen in zijn selectie.
'Wij vinden dat de argumenten van de minister niet op de wet zijn gebaseerd', licht Kroes tegenover het ANP. 'Daar willen we een uitspraak over. Voor het WK komt deze nieuwe stap waarschijnlijk te laat. Als we het wel halen is het mooi meegenomen.'
'We twijfelen er niet aan dat de rechter ons beroep gegrond verklaard. Het is afwachten wanner het dient. Ik verwacht binnen een paar maanden.'
bron: www.vi.nl
quote:Op woensdag 29 maart 2006 15:01 schreef TerroRobbie het volgende:
Verdonk moet gewoon opflikkeren. Lekker makkelijk weer scoren over de rug van de voetballerij, flikker toch op
Hear, hear...quote:Op woensdag 29 maart 2006 15:01 schreef TerroRobbie het volgende:
Verdonk moet gewoon opflikkeren. Lekker makkelijk weer scoren over de rug van de voetballerij, flikker toch op
http://voetbalzone.nl/doc.asp?id=27160quote:Kalou stapt wederom naar de rechter
Er komt maar geen einde aan de soap tussen Salomon Kalou en Rita Verdonk. De minister van Vreemdelingenzaken wees opnieuw het verzoek van de Feyenoorder af om versneld Nederlander te worden. Het WK 2006 met Oranje, waar het eigenlijk allemaal om begon, lijkt niet meer haalbaar, maar Kalou geeft niet op.
“Wij vinden dat de argumenten van de minister niet op de wet zijn gebasseerd,” aldus Kalou’s advocaat Jelle Kroes in De Telegraaf over de afwijzing van Verdonk. “Daar willen we een uitspraak over.”
“Voor het WK komt deze nieuwe stap waarschijnlijk te laat. Als we het wel halen is het mooi meegenomen. We twijfelen er niet aan dat de rechter ons beroep gegrond verklaard. Het is afwachten wanneer het dient. Ik verwacht binnen een paar maanden.”
Eensch.quote:Op zaterdag 8 april 2006 13:23 schreef magnifor het volgende:
[..]
http://voetbalzone.nl/doc.asp?id=27160
Ik wordt echt schijtziek van die geldwolf. Speel lekker voor je vaderland. Ik haat landverraders namelijk. Net als Yildrim. Eerst wil hij voor nederland uitkomen en nadat hij inzag dat een selectie bij het nederlands elftal eigenlijk er niet meer inzat wou hij weer voor turkije uitkomen. Dat ging dus lekker niet door en nu kan hij lekker niet bij een landenteam spelen (of hij moet als nog geselecteerd worden voor ned/tur). Echt hard vind ik voor die gast.
Wat een zielige flikker, die Kalou!quote:Reclamespot Kalou moet van de buis
Uitgegeven: 13 april 2006 11:32
Laatst gewijzigd: 13 april 2006 11:37
AMSTERDAM - Centraal Beheer Achmea moet de reclamespot over Salomon Kalou van de buis halen. Dat heeft de rechter (pdf) vrijdag in Den Haag besloten. De rechter oordeelde dat de verzekeraar "zonder toestemming van Kalou gebruik heeft gemaakt van zijn portret in een commerciële uiting."
De Feyenoorder maakte bezwaar bezwaar tegen de reclamespot van Achmea waarin hij als speler van het Duitse voetbalelftal wordt neergezet. Het spotje toont opgewonden tv-verslaggevers die melden dat er eindelijk een doorbraak is in de zaak-Kalou. Aan het eind van het filmpje wordt duidelijk dat de Feyenoord-spits niet voor Nederland, maar voor Duitsland uitkomt.
hoezo? terecht toch.. zou jij het leuk vinden dat je belachelijk gemaakt wordt in een reclamespot op tv?quote:Op donderdag 13 april 2006 11:56 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wat een zielige flikker, die Kalou!
Belachelijk gemaakt? Het is een meesterlijke reclame, waarschijnlijk typisch Nederlandse humor.quote:Op donderdag 13 april 2006 12:04 schreef venomsnake het volgende:
[..]
hoezo? terecht toch.. zou jij het leuk vinden dat je belachelijk gemaakt wordt in een reclamespot op tv?
Is idd een meesterlijke reclame, maar Kalou dacht daar anders over (kan ik me voorstellen) en dus is ie naar de rechter gestapt, zijn goed recht.quote:Op donderdag 13 april 2006 12:07 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Belachelijk gemaakt? Het is een meesterlijke reclame, waarschijnlijk typisch Nederlandse humor.![]()
Boos is een groot woord, ik vind het kansloos. Rita Verdonk wordt negatief neergezet en niet Salomon Kalou, zou hij wellicht bang zijn dat dit over een jaar of twee (wanneer Salomon Kalou komende zomer wordt verkocht aan HSV) de realiteit is?quote:Op donderdag 13 april 2006 12:13 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Is idd een meesterlijke reclame, maar Kalou dacht daar anders over (kan ik me voorstellen) en dus is ie naar de rechter gestapt, zijn goed recht.
Dus als je boos bent kan je dat beter op die rechter zijn, die heeft besloten dat de reclame niet meer mag.
quote:‘Ik wist niet dat ik moest blijven zitten’
Salomon Kalou was gisteren samen met Dirk Kuyt de meest besproken Feyenoorder. De Ivoriaan ging donderdagnacht...
...naar huis toen de spelersgroep in de Kuip bleef napraten na de eerste afgang tegen Ajax. Met zijn daad bevestigde Kalou het al langer levende beeld bij medespelers dat hij niet écht hart heeft voor de zaak. ,,Ik wist niet dat ik nog moest blijven zitten toen de trainer op een gegeven moment stopte met zíjn verhaal en zelf wegging,’’ verdedigde Kalou zich gistermiddag.
,,Ik ben teleurgesteld dat ik in de krant moest lezen dat ik uit de gratie ben. Wat ik vooral jammer vind en wat ik ook niet begrijp is dat mensen bij Feyenoord nooit eerst naar mij toe komen als ze iets over mij denken. Laatst las ik in de krant bijvoorbeeld ook een quote van Erwin Koeman. Hij had me niet opgesteld tegen ADO Den Haag en zei in de krant dat hij bij mij de ambitie miste om goed te willen spelen. Hoe kan hij dat weten als hij dat niet eerst aan me vraagt?’’
Koeman stelde Kalou na het gesprek van de spelers gewoon op. Ondanks dat de trainer na het eerste duel met Ajax, waarin Kalou werd gewisseld, én na het groepsgesprek ’s nachts zei dat er consequenties zouden volgen. Koeman was dit seizoen evenals spelers vaak kritisch over Kalou’s op zichzelf gerichte houding.
Gisteren zei de trainer: ,,Kalou is gewoon een goede voetballer, ik wilde hem in duel met Emanuelson, de minste verdediger van Ajax. Dat het verhaal van een groepsbespreking in de krant komt, is van alle tijden. Je zet er de boel mee op scherp. Dat is niet erg. Ik vind het níet kunnen dat de kritiek van spelers zich nu toegespitst op Kalou. Lodewijks en Kuyt hebben bijvoorbeeld ook woorden met elkaar gehad. Dat lees je niet.’’
Kalou vindt niet dat hij eerder dit seizoen zelf het vertrouwen in ploeggenoten opzegde toen hij in de media keer op keer stelde Feyenoord zo snel mogelijk te willen verruilen voor PSV. ,,Ik wilde naar PSV om een betere voetballer te worden. Daarmee zei ik niet dat Feyenoord geen goede club meer voor me was. Hoe het nu verder gaat? We zullen zien. Ik heb hier nog een contract van een jaar.’’
quote:Zaak-Kalou maandag voor de rechter
Uitgegeven: 28 april 2006 12:54
ROTTERDAM - Het beroep van Feyenoorder Salomon Kalou tegen de laatste afwijzing van minister Verdonk van Vreemdelingenzaken en Integratie van zijn verzoek tot versnelde naturalisatie, dient maandag 1 mei voor de rechtbank in Rotterdam. Advocaat Jelle Kroes van Kalou is van mening dat het standpunt van Verdonk in strijd is met de wet.
Voor Kalou is haast geboden. Met de laatste beslissing van Verdonk op 20 maart leken zijn kansen om met het Nederlands elftal naar het wereldkampioenschap in Duitsland te kunnen, voorbij.
Advocaat Kroes ziet met een gunstige uitspraak van de rechter nog een kleine kans. "Dan moet wel alles snel gebeuren." Bondscoach Marco van Basten moet uiterlijk 15 mei zijn definitieve selectie voor het WK bij de wereldvoetbalbond FIFA inleveren.
Met een Nederlands paspoort heeft hij meer mogelijkheden in het buitenland.quote:Op dinsdag 25 april 2006 12:23 schreef M0NTANA het volgende:
Wanneer hij komende zomer vertrekt naar het buitenland, dan is een Nederlands paspoort niet meer mogelijk, toch? Want een vertrek naar het buitenland komende zomer acht ik op dit moment op 90%.
Ja precies, moet eens afgelopen zijn.quote:Op vrijdag 28 april 2006 21:49 schreef Zjakkie het volgende:
Kalou nog niet zo zeer, maar de media die er zoveel aandacht aan besteden vooral
quote:'Als Verdonk het wil, haalt Kalou WK'
Uitgegeven: 1 mei 2006 15:51
Laatst gewijzigd: 1 mei 2006 15:51
ROTTERDAM - Als minister Verdonk van Vreemdelingenzaken en Integratie het wil, kan de Ivoriaanse Feyenoorder Salomon Kalou nog mee met het Nederlands elftal naar het wereldkampioenschap voetbal in Duitsland. Dat bepleitte zijn advocaat J. Kroes maandag voor de rechtbank in Rotterdam, waar het beroep diende tegen Kalou's afwijzing van een versnelde naturalisatie.
Kroes begrijpt dat het kort dag is, want 15 mei moet bondscoach Van Basten zijn definitieve selectie bekendmaken. "Als de bestuursrechter Kalou in het gelijk stelt, kan Verdonk alsnog een positieve voordracht doen aan de koninkrijksraad. Die komt op 10 mei bijeen. Neemt die de voordracht over, dan zou de koningin op 11 mei een handtekening kunnen zetten. Dat kan, want ze is in het land. Het is dan wel zaak dat de minister het initiatief neemt"
Ben blij als de definitieve selectie voor Oranje tijdens het WK is bekendgemaakt, want dan kan je er haast vanuit gaan dat Salomon Kalou NOOIT voor het Nederlands elftal zal uitkomen.quote:
quote:Bonaventura wil Salomon snel bij een topclub hebben
In een uitgebreid interview in De Telegraaf laat Bonaventura Kalou nog maar eens weten dat hij het een schande vindt hoe zijn broer Salomon in Nederland behandeld wordt. Bonaventura blijft volhouden dat Salomon nooit zelf is begonnen over een paspoort, zoals Van Basten en de KNVB zeggen.
Verder geeft hij aan dat het belangrijk is dat Salomon Kalou snel bij een topclub terechtkomt. "Ik denk dat ik zijn belangrijkste adviseur ben. Gelukkig hebben wij ook heel goede zaakwaarnemers. Ik heb fouten gemaakt in mijn loopbaan. Ben te lang bij een club blijven hangen. Was ik al eerder naar Auxerre verhuisd, dan had ik nu in Spanje of Italie gespeeld. Spijt heb ik nergens van. Maar Salomon mag niet blijven steken. Hij heeft de kwaliteiten om een speler van wereldklasse te worden. Daarbij gaat het om details. Geluk, op het juiste moment bij de juiste club komen. Hij is een serieuze jongen, die hard werkt. Ik weet zeker dat hij het kan gaan maken. Het is mijn droom dat hij snel bij een absolute topclub terechtkomt. Binnen een of twee jaar, dat is mijn grootste wens."
quote:'Chelsea biedt weer op Kalou'
Volgens The Times zou Chelsea wederom interesse hebben in Feyenoord-aanvaller Salomon Kalou. De Engelse landskampioen zou een bedrag van 4,5 miljoen euro willen betalen voor de geboren Ivoriaan.
Een probleem bij het aantrekken van Kalou is dat hij niet over de benodigde papieren beschikt om in Engeland aan de slag te mogen gaan. Daarom zou Chelsea hem eerst nog aan Feyenoord willen verhuren, zodat hij in die periode een Nederlands paspoort kan bemachtigen.
De 20-jarige aanvaller heeft het niet meer naar zijn zin in Rotterdam en ook de vriendschappelijke wedstrijd tussen Feyenoord en Chelsea in de voorbereiding op het volgende seizoen, versterken de Engelse geruchten van een eventuele overstap.
Boateng, John, Hasselbaink, Castelenquote:Op zaterdag 6 mei 2006 12:02 schreef Rhapsody het volgende:
Kalou moet gewoon oprotten. Het gaat hem enkel maar om de centen.
Sowieso zouden er in Oranje enkel maar mensen moeten staan die echt in Nederland geboren zijn. (of Ned. Antillen, want dat hoort bij Nederland)
quote:Kalou gaat vliegen
Breaking News: Het hoger beroep van Kalou is afgewezen. Definitief geen WK-ticket voor de Ivoriaanse voetballert. Kalou had beroep aantekend tegen de beslissing van Verdonk. Maar zojuist deed de bestuursrechter van 010 uitspraak en gaf Verdonk gelijk: Kalou moet wieberen. Volgens de rechter is het onder andere niet aannemelijk dat de Ivoriaan langer dan 1 juli 2007 in Nederland blijft, de dag dat zijn contract bij Feyenoord afloopt. De advocaat ontkent dit en zegt dat Kalou gewoon wil blijven. Maar natuurlijk geloven we dat...
GeenStijl.nlquote:Op dinsdag 9 mei 2006 14:34 schreef Radegast het volgende:
[..]
Welke nerd heeft dat stukkie geschreven?
Week één: Er valt te praten over de hypotheekrente aftrek.quote:
Rita Verdonk mag de versnelde procedure blijven weigeren, dus dan krijgt hij hem op legale wijze in 2008, mits hij dan nog in NL woonachtig en werkzaam is. En dat blijft natuurlijk de vraag.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 15:07 schreef Suijk het volgende:
Het is even tegen gehouden, na het WK zou hij snel aan zo'n paspoort moeten kunnen komen hoor. Vraag is of hij dat nog wil.
quote:110 Teletekst di 09 mei
***************************************
Kalou kan WK met Nederland vergeten
***************************************
` Voetballer Salomon Kalou gaat niet
met het Nederlands Elftal naar het WK.
Volgens de bestuursrechter in Rotterdam
komt de Ivoriaan niet in aanmerking
voor een versnelde naturalisatie.
Kalou en zijn advocaat waren opnieuw in
beroep gegaan tegen de beslissing van
minister Verdonk om hem nu nog geen
Nederlands paspoort te geven.Verdonk
vindt dat Kalou eerst moet slagen voor
zijn naturalisatietoets.Dat argument is
voor de rechtbank een belangrijke reden
om het beroep ongegrond te verklaren.
Nu het beroep is afgewezen,kan Kalou
het WK met Nederland vergeten.Anders
had hij nog een hele kleine kans gehad.
***************************************
15 mei 2006 moet de definitieve selectie worden opgegeven aan de FIFA. Salomon Kalou had de test inmiddels alweer gedaan kunnen hebben, maar is een beetje lui. Volgend seizoen eigendom van CFC en meteen doorverhuurd worden aan Benfica. Ideale scenario, want een Ivoriaan in Oranje is kut.quote:Op dinsdag 9 mei 2006 23:58 schreef Zjakkie het volgende:
Maar Kalou kon toch in mei weer een toets afleggen. Als hij die nu eens haalt zou hij dan niet (in theorie) nog meekunnen?
En nu dan toch voor Ivoorkust. Eind goed al goed, gelukkig speelt hij niet voor Oranje.quote:Kalou gaat voor Ivoorkust spelen
Salomon Kalou gaat definitief niet spelen voor Nederland. De Feyenoorder had gehoopt op een paspoort via een versnelde procedure, maar dit zonder succes. Om die reden gaat hij na het WK spelen voor zijn vaderland Ivoorkust.
Voor Kalou is de kwestie voorbij. "Het boek is dicht. Na het WK ga ik doen wat ik mijn broer Bonaventure heb beloofd: voor Ivoorkust spelen", aldus de aanvaller in de Sportweek. "Iedereen weet dat ik graag voor het Nederlands elftal was uitgekomen op het WK in Duitsland. Daar heb ik alles aan gedaan, daar hebben bondscoach Marco van Basten en meneer Cruijff alles aan gedaan."
Kalou kwam bij de procedure echter minister Rita Verdonk tegen. "Mevrouw Verdonk wilde dat niet. Er zit voor mij niets anders op, daar ik niet verwacht nog lang in Nederland te voetballen. Ik moet verder met mijn carrière, wil niet stilstaan in mijn ontwikkeling." Op korte termijn wil Kalou met zijn zaakwaarnemer en zijn broer Bonaventure Kalou om de tafel om de toekomst door te nemen.
Valencia en Chelsea zijn het meest concreet. De voorkeur van de Feyenoord-speler gaat uit naar de Spanjaarden. "Valencia speelt in mijn favoriete systeem, met een diepe spits en een soort schaduwspits daarachter én met mensen op de flanken. Ze spelen Champions League en Valencia lijkt me bovendien een heerlijke stad."
Feyenoord ziet in Ugur Yildirim en Danijel Pranjic (beiden Heerenveen) opvolgers van Kalou en mogelijk ook Romeo Castelen. Dat is echter afhankelijk van de onderhandelingen over beide spelers.
Voetbalprimeur
Had Rita daarover toch gelijk.quote:Kalou kwam bij de procedure echter minister Rita Verdonk tegen. "Mevrouw Verdonk wilde dat niet. Er zit voor mij niets anders op, daar ik niet verwacht nog lang in Nederland te voetballen. Ik moet verder met mijn carrière, wil niet stilstaan in mijn ontwikkeling." Op korte termijn wil Kalou met zijn zaakwaarnemer en zijn broer Bonaventure Kalou om de tafel om de toekomst door te nemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |