Ja, dat bedoelde ik stiekem ook.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 19:22 schreef wyccie het volgende:
[..]
![]()
Eén antwoord per keer. Maar je mag wel twee keer gokken voordat het antwoord wordt afgekeurd.
(2 posts dus)
quote:Op woensdag 29 maart 2006 11:42 schreef Sheridana het volgende:
rustig hier...
Jaquote:Op donderdag 30 maart 2006 15:43 schreef ReSpawn het volgende:
Heb je *boem* gedaan en heb je nu een auwie?
Wat een pech...quote:Op donderdag 30 maart 2006 15:51 schreef mamamiep het volgende:
[..]
Ja.
Er staat bij onze postvakjes op de afdeling (studentenflat) een tas met daarin post (waarom sommige mensen die daar in gooien is mij een raadsel). Dus ik keek of er nog iets voor mij bij zat en toen ik op wilde staan stootte ik mijn hoofd tegen de brandblusser waardoor die van zijn plek afvalt in de tas. Wie zet die tas dan ook onder een brandblusser, daar komen bulten van. Maar goed, de pin zat er nog in en dat drukmetertje zat nog in het groen, dus ik heb hem maar even in de hoek gezet.
Maar goed, mijn hoofd doet dus wel zeer en ik heb een bult.
quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:06 schreef ReSpawn het volgende:
[..]
Wat een pech...om de pijn te verlichten
Dan ben ik net een sneeuwpopquote:Op donderdag 30 maart 2006 16:10 schreef ReSpawn het volgende:
En de volgende keer de branlusser in de tas laten vallen en dan *oeps* het pinnetje eruit trekken en op het hendeltje duwen..
Volgens mij moet je altijd een kusje op de zere plek.... Maar ik zie in hoe dat in jouw geval wat raar zou zijn...quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:11 schreef mamamiep het volgende:
[..]
.
ik had toevallig net een doos negerzoenen gekocht, want ik kwam terug van de AH en die ben ik nu gewoon aan het opeten als troost
Maar dan heb jij je post en heeft de rest natte postquote:
Wat ben ik op dit moment blij dat ik geen foto's in mijn fotoboek heb staanquote:Op donderdag 30 maart 2006 16:14 schreef ReSpawn het volgende:
[..]
Volgens mij moet je altijd een kusje op de zere plek.... Maar ik zie in hoe dat in jouw geval wat raar zou zijn...
*proest*
*persoon met platgedrukte negerzoen op hoofd ziet![]()
Niemand heeft nog de post van vandaag opgehaald, was nog van gisteren. Er lag dus niets meer voor mijquote:Op donderdag 30 maart 2006 16:15 schreef ReSpawn het volgende:
[..]
Maar dan heb jij je post en heeft de rest natte post
Offers voor het grotere goed![]()
Ik denk dat ik me dan een betere voorstelling had kunnen maken en al helemaal niet meer bij zou kunnen komen..quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:20 schreef mamamiep het volgende:
Wat ben ik op dit moment blij dat ik geen foto's in mijn fotoboek heb staan. Ik zie me ook al helemaal rondlopen met een negerzoen op mijn hoofd
. Niet dat het waarschijnlijk op zal vallen.
quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:22 schreef ReSpawn het volgende:
[..]
Ik denk dat ik me dan een betere voorstelling had kunnen maken en al helemaal niet meer bij zou kunnen komen..![]()
Ik weet dat ik jou nooit ga vertellen waar ik woonquote:Ik weet wat ik strax met mijn fototoestel ga doen![]()
![]()
Niet omdat jij het bent, maar dat zou ik bij iedereen hebben.. Nu heb ik t ook bij iedereen hier op mn stage....quote:
Ik weet al 'in een studentenhuis'quote:Ik weet dat ik jou nooit ga vertellen waar ik woon![]()
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |