Hee cool!quote:Op woensdag 22 maart 2006 11:07 schreef GokuSFE het volgende:
Ik lees net dat er voor PGR3 nieuwe auto's en achievements aankomen![]()
met die patch dus waarschijnlijk welquote:Op woensdag 22 maart 2006 10:59 schreef Nick-GizMo het volgende:
Mooi, cod2 heb ik pas gekocht, vond wel wazig dat je geen map kon kiezen, en speltype..
Kameo komt vandaag binnen
mooi mooi mooi !
Heb de retail debug kopie ook al tijdje liggen, maar daar mankeert helaas nog wel het een en ander aan. 8,5 is hoog trouwens, ik zou het een 8,0 max geven from what I've seen at the momennt.quote:Op woensdag 22 maart 2006 12:07 schreef Dr.Daggla het volgende:
Blazing Angels toch niet uitgesteld???
http://reviews.teamxbox.c(...)quadrons-of-WWII/p1/
Review van TeamXBOX. Een 8.5.
Das een mooi cijfer.
HEEL VEEL PLEZIER STRAKSquote:Op woensdag 22 maart 2006 15:30 schreef Tumble het volgende:
OBLIVION !!!!!! (doet een chandler dansje)
jongens hij is TE Gek
maar ehm ja wel een tikje overwhelming as in wat moet ik kiezen voor ras birthsign whatever
maar ik heb hem dus binnen
Aan die HD kabel zitten male connectors, ken ook weinig (lees geen) tv's waar je female connectors in kan stoppenquote:Op woensdag 22 maart 2006 15:16 schreef American_Nightmare het volgende:
Vraagje; Die HD-kabel zitten daar male of female aansluitingen aan? Ik wil eigenlijk m'n 10 meter lange componentkabel (male-connectoren) erin douwen.
waar gekocht?quote:Op woensdag 22 maart 2006 15:30 schreef Tumble het volgende:
OBLIVION !!!!!! (doet een chandler dansje)
jongens hij is TE Gek
maar ehm ja wel een tikje overwhelming as in wat moet ik kiezen voor ras birthsign whatever
maar ik heb hem dus binnen
Wat had je dan verwacht, een kabel van 10 meter?quote:Op woensdag 22 maart 2006 15:54 schreef American_Nightmare het volgende:
Ze gaan er dus voor het gemak maar vanuit dat hun kabel lang genoeg is voor iedereen. Ik moet dus een verloopstukje kopen en daar weer mijn kabel inpluggen.De HD-kabel van de classic xbox had wel female connectoren en daar kon je dan een eigen of de bijgeleverde componentkabel op aansluiten.
Zit er wel standaard een optische audioaansluiting op de 360?
Een connector met extra kabel van 1 meter ofzo.quote:Op woensdag 22 maart 2006 15:57 schreef twi het volgende:
[..]
Wat had je dan verwacht, een kabel van 10 meter?Voor 99,9% van de consumenten is 'ie lang genoeg, Die 0,1% moet maar lekker zelf verlengen.
Optische audio aansluiting zit op het blokje van de HD kabel. Overigens aan de kant waar 'ie de X360 in gaat, dus veel plezier met het kopen van 10 meter optische kabel
Jullie doen niet aan mobiele telefoons zeker?quote:Op woensdag 22 maart 2006 16:31 schreef Mystikvm het volgende:
Als het allemaal goed gaat komt mijn vriendin binnen nu en 10 minuten thuis met de game (Oblivion) die ze opgepikt heeft bij Nedgame. Althans, hun website zei dat ze hem binnen hadden, dus dat hoop ik dan maar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |