hij wordt minder goed zichtbaar dus ik denk eerder de maan gezien de tijdstip van zijn postquote:Op woensdag 22 maart 2006 14:40 schreef PsyCha het volgende:
de zon
Bron?quote:Op woensdag 22 maart 2006 14:33 schreef Bar-Le-Duc het volgende:
venus?
Lijkt me idd Venus. De Sterrengids schrijft daarover: "Venus is in 2006 zeer lang te zien als ochtendverschijning" Met name rond 20 maart staat Venus al vrij hoog voordat de zon opkomt. ff googlen op Venus visibility voor een online bronquote:
Ah, morgenvroeg dus nog een keer opletten.quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Lijkt me idd Venus. De Sterrengids schrijft daarover: "Venus is in 2006 zeer lang te zien als ochtendverschijning" Met name rond 20 maart staat Venus al vrij hoog voordat de zon opkomt. ff googlen op Venus visibility voor een online bron
Het was vanmorgen echt een heel fel puntje. Het is zeker aan te raden om morgenvroeg eens te kijken. Rond een uur of 6 ofzo.quote:Op woensdag 22 maart 2006 21:45 schreef Dr_Flash het volgende:
http://www.astro.uu.nl/~sluys/Hemel/
daar staat meer over wie wat wanneer en zoEn Venus kan inderdaad behoorlijk helder worden, onder de -4 (!)
is overmorgen ook goed?quote:Op woensdag 22 maart 2006 22:22 schreef Dekbeddenbetrekker. het volgende:
[..]
Het was vanmorgen echt een heel fel puntje. Het is zeker aan te raden om morgenvroeg eens te kijken. Rond een uur of 6 ofzo.
Ik woon midden in het bos, dus ik zal er weinig van zien door al die bomen, het is gelukkig wel vrij donker, weinig lichtvervuiling, ik zal eens gaan kijken als ik morgen om6 uur wakker ben,quote:Op woensdag 22 maart 2006 22:22 schreef Dekbeddenbetrekker. het volgende:
[..]
Het was vanmorgen echt een heel fel puntje. Het is zeker aan te raden om morgenvroeg eens te kijken. Rond een uur of 6 ofzo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |