En een flesje Assisi voor de jongste.... Je reinste omkoperij!quote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:41 schreef Anitra het volgende:
Voor zijn dochter kan een flesje Snow Fairy geen kwaad, die wil dan vast meer
bronquote:Lush
Eten is een serieuze aangelegenheid. Schoonheid ook. Bij de bijzondere zeepwinkeltjes van Lush weten ze als geen ander beide te combineren. Wie er binnenkomt kijkt zijn ogen uit. 't Is dat er bij de producten nadrukkelijk wordt vermeld dat het niet kan, anders zou je aanvallen! Zeep in de vorm van taarten, zo mooi dat het water je in de mond loopt. Tropische fruitverrassingen met echte kiwi's en sinaasappels, maskers van geprakte banaan, een stuk zeep met mango- en avocadoboter. Eet, eh… douche smakelijk!
Mange Too
Een massagebar die je als een chocoladereep in je handen kunt laten smelten. Met witte chocola, honing, verse bananen, pepermunt, cacaoboter, sheaboter en mango voor een zachte huid na een (letterlijk én figuurlijk) overheerlijke massage, ¤9,95
Miranda
Verse biologisch geteelde kiwi's vol vitamine C zorgen voor een zachte huid. De jeneverbesolie stimuleert het lichaam als je moe bent en helpt dus voor de nodige energie.
Extra Virgin Olive
Olijfolie voor het vochtgehalte in je huid, zwarte peper, koriander, venkel en laurier om te ontgiften en te stimuleren.
Almond Butter Cream
Douchezeep met amandelboter, aloë vera en een gemalen amandelschilletje dat alle dode huidcellen verwijdert, ¤5,40 per 100 gram.
Grappig om te lezenquote:Plakje shampoo
de Volkskrant, Magazine, 28 april 2001 (pagina 52)
milou van rossum
Lush, Kalverstraat 98, Amsterdam. www.lush.co.uk
Vroeger had je de gewone drogisterijen en par fumerieën, en voor bewusten de Body shop. Maar daarin komt steeds meer verandering: het concept is in opmars. Na Skins cosmetic lounge (hippe Amsterdamse zaak met voor Neder land nieuwe merken) en Rituals (keten met spullen die van baden, tandenpoetsen, afwassen en schoonmaken rituelen moeten maken) is nu ook de eerste Ne derlandse vestiging van Lush gearriveerd, een van oor sprong Engelse keten met verse, hand gemaakte, grotendeels organische verzorgingsproducten.
Op het eerste gezicht lijkt de winkel meer op een ouderwetse kruidenier dan op een drogisterij, zij het een wel heel welriekende kruidenier. De meeste zeep en solid shampoo dient van grote 'kazen' te worden afgesneden, de beperkt houdbare gezichts- en voetmaskers liggen in de koelvitrine en de brokken badschuim staan als taartjes tentoongesteld. De vaste vorm overheerst: zelfs deodorant en massage-olie zijn alleen als brokken te koop. De eerste laat een poeder los bij wrijving, de tweede dient in de hand te smelten.
Net als veel andere nieuwere merken is Lush erg dol op lollige namen en kreten. Fly ing Saucer is de naam van een ontspannend badschuim, dat moet voorkomen dat je met servies gaat gooien. De brokken henna heten Caca No shit colour and shine en Into thin air is een anti-cellulitis middel. En bij de sham poo bars staat vermeld dat ze langer meegaan dan de meeste relaties.
Lush is een goed adres voor kleine cadeautjes voor jonge en iets oudere meisjes: wij kochten voor iets meer dan 25 gulden drie op taartjes lijkende stukken badschuim en een Choco la la , massage-olie in de vorm van een grote bonbon. Onze handen en haren bleven na het bezoek nog urenlang lekker ruiken. Fijne winkel.
Copyright: de Volkskrant
Guldensquote:Op dinsdag 21 maart 2006 23:23 schreef Shirley het volgende:
Wheheh...leuk stukje. Dit deed mij zoeken naar meer Lush reportages. En die gaan tot ver terug.. Dit is er één van.
[..]
Grappig om te lezen
Slapen!quote:Op dinsdag 21 maart 2006 23:37 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Niet wegzakken, dames.
Wat wordt ons plan?
Aaaaah wat een cutiequote:Op dinsdag 21 maart 2006 23:39 schreef Shirley het volgende:
En kijk een wat een lief poppetje...
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 21 maart 2006 23:39 schreef Shirley het volgende:
En kijk een wat een lief poppetje...
[afbeelding]
Dat doet me denken aan de illustraties in het boekje 'de kleine prins'.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 23:39 schreef Shirley het volgende:
En kijk een wat een lief poppetje...
[afbeelding]
Ik ben nu ff bezig met andere dingen maar ik zal morgen een poging wagenquote:Op dinsdag 21 maart 2006 23:39 schreef Shirley het volgende:
En kijk eens wat een lief poppetje...Laten we die allemaal als avatar nemen! Wie kan hem resizen op Fok! formaat?
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 21 maart 2006 23:43 schreef Vava het volgende:
[..]
Ik ben nu ff bezig met andere dingen maar ik zal morgen een poging wagen
Ik wil mijn avatar wel houden, ik maak denk ik een filmpje, dus die ik nu heb afgewisseld met die enequote:Op dinsdag 21 maart 2006 23:44 schreef Shirley het volgende:
[..]! Puik! Ik ben toch toe aan een nieuwe avatar...
Ja leuk he! Ik heb er ook al eens naar zitten kijken, dan valt die van ons maar tegenquote:Op dinsdag 21 maart 2006 23:45 schreef Shirley het volgende:
Zelfs Hongarije heeft een mooie, hippe Lush site! En dan hebben wij zulke bagger...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |