quote:Op zaterdag 1 april 2006 10:45 schreef -Dries- het volgende:
ProActive Solution.. Ik laat het overvliegen uit Amerika en werkt echt bijzonder goed. Er zit idd benzoil peroxide dacht ik
Ow? serieus..quote:Op woensdag 12 april 2006 20:43 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
De Kijkshop verkoopt dat spul gewoon.![]()
Bij ons in Groningen verkoopt de Kijkshop best wel veel Tell Sell produkten.quote:
Dat is volgens mij een voor de Europese markt aangepaste versie zonder benzoylperoxide, met salicylzuur.quote:Op woensdag 12 april 2006 20:43 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
De Kijkshop verkoopt dat spul gewoon.![]()
Dat zou ik niet weten, het staat namelijk allemaal achter glas, dus ik kon de ingredienten niet bekijken.quote:Op woensdag 12 april 2006 20:52 schreef Mexoryl het volgende:
[..]
Dat is volgens mij een voor de Europese markt aangepaste versie zonder benzoylperoxide, met salicylzuur.
Regelgeving. Weet niet hoe dat precies zit.quote:Op woensdag 12 april 2006 20:56 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Waarom een aangepaste versie voor Europa trouwens?
OTC??quote:Op woensdag 12 april 2006 21:03 schreef mwuhaha het volgende:
Misschien iets met OTC wetgeving?
OTC staat voor Over The Counter. Medicijnen die alleen(?) over de toonbank verkocht mogen worden, bij bijv. drogisterijen. Deze regel is al een tijdje afgeschaft.quote:Op woensdag 12 april 2006 21:25 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
OTC??
In Nederland is benzyolperoxide gewoon een vrij verkrijgbaar produkt.
Benzyolperoxide is al een behoorlijke tijd gewoon vrij verkrijgbaar, dus ze mogen die regel wat mij betreft best aanpassen.quote:Op woensdag 12 april 2006 23:21 schreef mwuhaha het volgende:
[..]
OTC staat voor Over The Counter. Medicijnen die alleen(?) over de toonbank verkocht mogen worden, bij bijv. drogisterijen. Deze regel is al een tijdje afgeschaft.
Benzyolperoxide valt ook onder medicijnen, dus vandaar dat het TOEN misschien niet zomaar besteld mocht worden itt salicylic acid.
Ik heb dus net ook iets van de dokter gekregen (naam even kwijt) antibiotica voor de huid, niet clyndamicin overigens, en daar kreeg ik een briefje bij van de apotheek.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 16:09 schreef flutterbye het volgende:
De dokter gaf mij ook het advies om geen chocola, varkensvlees en schapenvlees te eten, en nog wat andere dingetjes maar dat weet ik al niet meer. Die laatste twee at ik toch al niet, dus ik vraag me af of dat wel zoveel zin heeft. Bij wie helpt dat wel? En wat moet je dan nog meer niet eten?
Dat zou ik dus niet doen, dan gaat je huid er aan wenenn en werk het op een begeven moment niet meer bovendien komt alles onder de witte vlekken te zitten(kussen/kleding). En het maakt echt wel uit of je 5 of 10 procent gebruik... Ik zou de 10% echt niet dicht bij je lippen gebruiken je hebt de kans dat ze de volgende dag helemaal open liggen.quote:Op zondag 16 april 2006 19:50 schreef ChristianeV het volgende:
Het ALLERBESTE werkt deze methode:
's ochtends en 's avonds wassen met Kruidvat Young Face zeep.
's avonds gevolgd door het HELE gezicht (dus niet alleen waar puistjes zitten) royaal insmeren met BENZOYLPEROXIDE (gewoon van de apotheek, 5 of 10% maakt niet uit)
's ochtends gevolgd door een hypoallergeen moisturizer. (bijv. Oil of Olaz sensitive of een huismerk voor de gevoelige huid.)
verder 2x per week even scrubben en je velletje is mooi.
Reinigen/onderhouden van binnenuit: Minstens 2 liter (kraan)water per dag en VEEL brandnetelthee en groene thee.
Puistjes verdwijnen!!!
Ja, bij mij helpt het wel. Ik eet écht nooit chips, taart, chocola, of snoep. Je merkt echt het verschil. Als ik wel zoiets eet, dan is het in 3-4 dagen raak. Daarom eet ik dus gewoon geen zoetigheid meer, en elke dag 2 liter water (minstens!) Het helpt echt.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 10:23 schreef flutterbye het volgende:
Ja, ik heb ook vaker gehoord dat het nooit bewezen is, en dat het van persoon tot persoon verschilt, maar sommige mensen schijnen dan echt een verschil te merken, bijv. een paar dagen na het eten van chocola meer puistjes. Nou heb ik ook gelezen dat wat je eet pas 2 weken later je huid bereikt, dus wat daar van waar is... Ook schijn je er mentaal nog invloed op te hebben, stel jij eet chocola en je bent er dan van overtuigd dat je puistjes krijgt, dan heb je grote kans dat het ook echt gebeurd. Of bijv. door stress.
Maarja, ik heb wel eens 2 maanden geen chocola gegeten, en ik merkte er echt niks van. Ik krijg ook niet ineens meer puistjes als ik het wel eet. (ook niet 2 weken later, lol)
Als je gewoon gezond eet dan kan af en toe chocola of chips ofzo echt geen kwaad volgens mij.
Maarja, ik vroeg me dus af of er nou mensen zijn die bij zichzelf echt merken dat het uitsluiten van bepaalde etenswaren toch helpt. Ik sta er namelijk best voor open om het te proberen!
Kun je al die middeltjes die hier genoemd worden ook gebruiken op de borstkast en rug?quote:Op maandag 3 april 2006 15:04 schreef Gi1337 het volgende:
Ik heb op zich niet veel in mijn gezicht.
Ik merk wel dat als ik een keer friet ofzo eet of chips, dat ik een dag later me rug en borstkas onder heb zitten met puistjes. Ik eet verder altijd gezond. maar nog heb ik best last van puistjes op borst en rug. Vrij iritant om bijvoorbeeld huidcreme ofzo op te smeren. Of om je rug te reinigen..
quote:Op dinsdag 13 juni 2006 10:23 schreef flutterbye het volgende:
Ja, ik heb ook vaker gehoord dat het nooit bewezen is, en dat het van persoon tot persoon verschilt, maar sommige mensen schijnen dan echt een verschil te merken, bijv. een paar dagen na het eten van chocola meer puistjes. Nou heb ik ook gelezen dat wat je eet pas 2 weken later je huid bereikt, dus wat daar van waar is... Ook schijn je er mentaal nog invloed op te hebben, stel jij eet chocola en je bent er dan van overtuigd dat je puistjes krijgt, dan heb je grote kans dat het ook echt gebeurd. Of bijv. door stress.
Maarja, ik heb wel eens 2 maanden geen chocola gegeten, en ik merkte er echt niks van. Ik krijg ook niet ineens meer puistjes als ik het wel eet. (ook niet 2 weken later, lol)
Als je gewoon gezond eet dan kan af en toe chocola of chips ofzo echt geen kwaad volgens mij.
Maarja, ik vroeg me dus af of er nou mensen zijn die bij zichzelf echt merken dat het uitsluiten van bepaalde etenswaren toch helpt. Ik sta er namelijk best voor open om het te proberen!
Dus toch wel heel wisselend wat je hierover hoort.... dan zal het wel te maken hebben met het feit dat de een gewoon meer gevoelig is voor het effect van (bepaald) eten op de huid dan de anderquote:Op dinsdag 13 juni 2006 10:38 schreef -Dries- het volgende:
Ja, bij mij helpt het wel. Ik eet écht nooit chips, taart, chocola, of snoep. Je merkt echt het verschil. Als ik wel zoiets eet, dan is het in 3-4 dagen raak. Daarom eet ik dus gewoon geen zoetigheid meer, en elke dag 2 liter water (minstens!) Het helpt echt.
Net even geprobeerd en mijn huid lijkt minder vettigquote:Verfrissende reinigingsdoekjes
Verwijderen efficiënt make-up en onzuiverheden. De lichte formule, verrijkt met huideigen Hydramine en Vitamines, hydrateert en verfrist je huid zonder een vettig laagje achter te laten. De Verfrissende Reinigingsdoekjes zijn geschikt voor de normale en/of gemengde huid. De huidtolerantie is dermatologisch en oftalmologisch getest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |