Wanneer ik klassiek speel, speel wissel ik bij iedere noot van vinger, bij fingerpicking geef ik iedere vinger behalve de pink een snaar of snaren (de duim).quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:11 schreef yootje het volgende:
Als je met je vingers tokkelt, is het dan de bedoeling dat je voor elke aparte snaar een aparte vinger gebruikt, of "mag" je ook dingen met bijvoorbeeld 2 vingers spelen (wijsvinger en middelvinger bijvoorbeeld)?
Kutbakquote:Op donderdag 23 maart 2006 16:48 schreef Fixxxer het volgende:
watvoor bak?
Too bad you didn't like to rock n roll is tofquote:Op donderdag 23 maart 2006 20:31 schreef guitarist.nl het volgende:
ik heb morgen met de band een interview bij radio meppel
even demotje van je site gehaald, en klinkt best goed!quote:Op donderdag 23 maart 2006 20:31 schreef guitarist.nl het volgende:
ik heb morgen met de band een interview bij radio meppel
Gefelicteerd met uwe verjaardagquote:Op zaterdag 18 maart 2006 12:28 schreef DuranK het volgende:
tvp
oe lekkerquote:Op vrijdag 24 maart 2006 11:04 schreef DuranK het volgende:
Woei, ik heb fans![]()
Danku, en dalijk. Taart![]()
Oosterlingenquote:Op vrijdag 24 maart 2006 11:12 schreef guitarist.nl het volgende:
ah nah doe mij dan maar appelkruimel
mijn verjaardags topic is nog steeds los
[GRATIS] Stukje taart voor iedereen!
quote:Op vrijdag 24 maart 2006 11:49 schreef guitarist.nl het volgende:
ik had gister een meet met iemand uit het westen (ja van fok ja)
en zij moest ook hele tijd laggen om hoe ik dingen zei en uitsprak![]()
westerlingen
Ik gebruik mijn Pod regelmatig op het podium, maar goed, ik heb ook de Live-versie van de Podxt, dat is gewoon een floorboard. Als je zo'n rooie boon hebt en een goede switch erbij, zie ik niet in waarom je hem niet live zou gebruiken. Maar goed, als je alleen maar tussen clean en scheur wil schakelen, kun je net zo goed een dist. pedaal gebruiken, al zijn daar natuurlijk 100.000 varianten van. Als je tevreden bent met de scheur uit je pod, zou ik die gewoon gebruiken.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:09 schreef DevoiD het volgende:
Heeft er iemand ervaring met het gebruik van een line6 POD onstage? Ik zit namelijk te twijfelen of ik deze ga gebruiken of gewoon een distortion pedaal ga kopen en de effecten links laat liggen (die ik nu toch niet al te vaak gebruik). 3e optie is natuurlijk de pod EN pedaal gebruiken (ik weet dat weezer zoiets gedaan heeft). Ik wil eigenlijk weten of iemand de pod al succesvol onstage/live heeft kunnen gebruiken.
Ben benieuwd naar jullie ervaringen!
OK dan, eindelijk een PODgenootquote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:26 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Ik gebruik mijn Pod regelmatig op het podium, maar goed, ik heb ook de Live-versie van de Podxt, dat is gewoon een floorboard. Als je zo'n rooie boon hebt en een goede switch erbij, zie ik niet in waarom je hem niet live zou gebruiken. Maar goed, als je alleen maar tussen clean en scheur wil schakelen, kun je net zo goed een dist. pedaal gebruiken, al zijn daar natuurlijk 100.000 varianten van. Als je tevreden bent met de scheur uit je pod, zou ik die gewoon gebruiken.
Ik sluit hem meestal rechtstreeks aan op mijn eindversterker, ik heb rackgear, maar dat komt in principe op hetzelfde neer als in de effectloop. Over het algemeen heb ik daar wel goede ervaringen mee, afhankelijk van merk en type versterker natuurlijk. Op mijn eigen Peavey classic 60/60 klinkt hij prima, maar laatst ook in de loop van een Marshall TSL gedaan, en dat klonk ook heel fijn.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:38 schreef DevoiD het volgende:
[..]
OK dan, eindelijk een PODgenootIk heb inderdaad zo'n boon. Als jij hem live gebruikt, schakel je 'm dan door de effectenloop of zet je 't midden gewoon helemaal open op je amp en stop je 'm in de normale ingang?
Ik ga meestal voor 't laatste omdat je soms zit met een versterker zonder effectenloop, maar 't klinkt vaak heel schel en snerpend.. maar als ik via m'n pc opneem klinkt dat effect dan prima. Dat geluid wil ik eigenlijk live ook benaderen.
Is er trouwens een site waar wat meer wordt uigelegd over 't gebruik van een Pod live?
ah okquote:Op vrijdag 24 maart 2006 14:29 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Ik sluit hem meestal rechtstreeks aan op mijn eindversterker, ik heb rackgear, maar dat komt in principe op hetzelfde neer als in de effectloop. Over het algemeen heb ik daar wel goede ervaringen mee, afhankelijk van merk en type versterker natuurlijk. Op mijn eigen Peavey classic 60/60 klinkt hij prima, maar laatst ook in de loop van een Marshall TSL gedaan, en dat klonk ook heel fijn.Dat verschil wat jij noemt is me nog niet heel erg opgevallen. Bij line 6 raden ze aan om, als je'm gewoon in de input doet, alle toonregelaars op 0 (= 12 uur) te zetten, dat verhaal van dat midden komt me wel vreemd voor.
![]()
Op harmony central staan soms wel goeie tips, ook wel voor live gebruik.
19 inch spullen. Wat alle foute gitaristen in de jaren 80 gebruiktenquote:Op vrijdag 24 maart 2006 14:54 schreef DevoiD het volgende:
[..]
ah okkan zijn dat 't daarom zo verrot klinkt, ik heb ergens de tip gekregen dat 't midden helemaal open moest en de low/high dicht. Maar probeer ik 't volgende keer met alles in t midden.
Rackgear? Wat is dat dan?
Het ligt ook simpelweg aan de versterker waar je de POD aanhangt. Een gitaarversterker, ook al staat hij helemaal open, geeft kleur aan een geluid. Daarvoor is het een gitaarversterker en niet een simpel doorgeefluik naar een speaker. Ook de speakergrootte maakt al een verschil.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 14:54 schreef DevoiD het volgende:
[..]
ah okkan zijn dat 't daarom zo verrot klinkt, ik heb ergens de tip gekregen dat 't midden helemaal open moest en de low/high dicht. Maar probeer ik 't volgende keer met alles in t midden.
Rackgear? Wat is dat dan?
Ik dacht dat het zo was:quote:Op vrijdag 24 maart 2006 14:54 schreef DevoiD het volgende:
[..]
ah okkan zijn dat 't daarom zo verrot klinkt, ik heb ergens de tip gekregen dat 't midden helemaal open moest en de low/high dicht. Maar probeer ik 't volgende keer met alles in t midden.
Rackgear? Wat is dat dan?
Hee Tim, jij ook hier!quote:Op vrijdag 24 maart 2006 17:56 schreef Mitrumothy het volgende:
[..]
Ik dacht dat het zo was:
je hoog/laag/midden/etc knoppie is gelinkt aan een bepaalde frequentie-reeks, als je dat knopje verder open draait dan versterkt ie die frequenties meer of minder. Als je knoppie in het midden staat zou het als het goed is neutraal moeten staan... maargoed, dat dacht ik dus
Verder zou ik voor de Korg Toneworks gaan, ook wel Korg AX1500G genoemd. Die heb ik, en in combinatie met mijn versterker klinkt ie echt super ^^, maar net als bij alle multieffect dingen met amp-modelling ben je wel ff zoet met het afstellen...
Ik vond de 'manier waarop je praatte' wel tof.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 11:49 schreef guitarist.nl het volgende:
ik had gister een meet met iemand uit het westen (ja van fok ja)
en zij moest ook hele tijd lachen om hoe ik dingen zei en uitsprak![]()
westerlingen
Ik vind ze in het blauw met die witte streep erover toch net iets mooier! maar voor een fender is een mustang welquote:
volgens mij is het toch echt een jazzmasterquote:Op vrijdag 24 maart 2006 22:48 schreef --H-I-M-- het volgende:
[..]
Ik vind ze in het blauw met die witte streep erover toch net iets mooier! maar voor een fender is een mustang wel![]()
moet jij niet slapen??quote:Op zaterdag 25 maart 2006 02:29 schreef Mitrumothy het volgende:
[..]
volgens mij vind ik het niks... maar smaken verschillen![]()
O ja, maar hij lijkt er wel op!quote:Op zaterdag 25 maart 2006 01:37 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
volgens mij is het toch echt een jazzmaster
Ik zou zeggen, leef je uit!quote:Op zaterdag 25 maart 2006 10:15 schreef guitarist.nl het volgende:
die is al een stuk mooier, ik vind deze elementen ook wel mooi,
die grote witte dingen vind ik wel zo lelijk!!!
Ja, dat is ook wel het geluid, het is echt die jaren 80 metal, met veel chorus en flinke distortion, zit hier echt in. Helemaal niet mijn ding dus...quote:Op zaterdag 25 maart 2006 11:53 schreef Verenjano het volgende:
Bij hot metal moet ik meteen denken aan mannen met lang blond haar die over draken en kastelen zingen
quote:Op zaterdag 25 maart 2006 11:53 schreef Verenjano het volgende:
Bij hot metal moet ik meteen denken aan mannen met lang blond haar die over draken en kastelen zingen
he, dat is wel een gave sitequote:Op zaterdag 25 maart 2006 10:18 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, leef je uit!
Dressing Room
Modellen zien er flink wat echter uit dan die van die Japanse site met strats/teles/les pauls!![]()
Whops!
[afbeelding]
Dat vond ik nu ookquote:
Daar heb je die andere site voor... deze is juist zo leuk voor de aparte modellen...quote:
Zonder het goud ben ik het met je eens...quote:
Hm, smaken verschillen.quote:Op zaterdag 25 maart 2006 13:00 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Zonder het goud ben ik het met je eens...![]()
Niet echt uitgelegd maar meer voorgedaan (heb em al gezienquote:Op zaterdag 25 maart 2006 13:39 schreef Jorikjet het volgende:
http://video.google.com/videoplay?docid=-4270992016511310700
misschien leuk voor de metellica freaks hier. rifjes uitgelegd door kirk him self
Is idd een tijdje terug...quote:Op vrijdag 24 maart 2006 20:24 schreef Mitrumothy het volgende:
[..]
Heey Jan!! Das een tijd terug! Alles goed? Wat grappig dat ik je dan hier weer tegenkom!
Wat een toeval!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sure 'nuff 'n Yes I Do
http://hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/
FOK!kers maken muziek.
komt het eigenlijk wel een beetje op neer, ik speel alleen nog basgitaar in een Dream theater-cover gebeuren..quote:Op zaterdag 25 maart 2006 13:51 schreef Gitarist het volgende:
[..]
Is idd een tijdje terug...
Maar ehh.. hoor jij niet thuis in het bassistentopic, of ben je echt compleet overgestapt op gitaar?
Ik heb het kunnen terugvoeren op een grote muziekwinkel in Amerika die ze importeerde uit Japan, voor een korte periode. Ik ga ze eens mailen, kijken of ze er meer over weten...!quote:Op zaterdag 25 maart 2006 15:37 schreef Mitrumothy het volgende:
@teleuvr - hoor ik jaren tachtig metal ?! whao... dat klinkt goed zeg!! jaren 80 =![]()
ik heb alleen nog nooit van in-line-effects gehoord... Maar de term Hot-metal maakt een hoop goed:P
en bovendien, de jaren 80 waren niet van blonde gitaristen met draken enz, das pas in de jaren 90... Rhapsody enzook altijd leuk
Wat is die andere site ?quote:Op zaterdag 25 maart 2006 12:54 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Daar heb je die andere site voor... deze is juist zo leuk voor de aparte modellen...
Ik mis alleen de musicmasters/mustangs...Zo mooi!
[afbeelding]
Kisekae modelsquote:
Damn, die site is echt goed voor uren plezierquote:
Mwa, kben er na 2 minuten al op uitgekeken,quote:Op zaterdag 25 maart 2006 18:44 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Damn, die site is echt goed voor uren plezier![]()
Haha, overloper! ;-)quote:Op zaterdag 25 maart 2006 15:37 schreef Mitrumothy het volgende:
[..]
komt het eigenlijk wel een beetje op neer, ik speel alleen nog basgitaar in een Dream theater-cover gebeuren..
en op de een of andere manier ligt gitaar me erg goed, en das natuurlijk ook wel fijnen daar komt nog eens bij dat ik les heb van... jawel jawel... marcel coenen
[...]
Hoi, Gitarist! Alles goed?!quote:Op zaterdag 25 maart 2006 19:54 schreef Gitarist het volgende:
[..]
Haha, overloper! ;-)
Ik had toen wij nog in de band speelden samen al zo'n vermoeden toen je die (als ik me niet vergis) Yamaha kocht!
Maar goed, leuk dat je nog steeds zo veel speelt! Ik probeer ook veel te spelen, ben nog steeds bezig met een band en een jazz-ensemble maar door m'n werk kom ik er te weinig aan toe om te oefenen naar mijn zin...
Ik heb jou nooit gevraagd mee te lezen... Leuk hè die smileysquote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:09 schreef Hammet het volgende:
[..]
Hoi, Gitarist! Alles goed?!
Weet je, ik heb laatst echt een vet programma'tje gedownload, MSN Messenger heet het ofzo!. Echt heel gaaf, een soort forum, maar dan privé en sneller. Ook heel relaxed enzo, anderen hoeven dan niet mee te lezen!
![]()
![]()
![]()
Doei!![]()
![]()
![]()
![]()
dat weinig tijd dat ken ik idd! Das heel vervelend... helemaal als je gewoon het liefst eigenlijk 6 uur per dag speelt.. maar daar is niks aan te doen.. er moet ook eten op de plank komen, en het liefst wel een beetje redelijk etenquote:Op zaterdag 25 maart 2006 19:54 schreef Gitarist het volgende:
[..]
Haha, overloper! ;-)
Ik had toen wij nog in de band speelden samen al zo'n vermoeden toen je die (als ik me niet vergis) Yamaha kocht!
Maar goed, leuk dat je nog steeds zo veel speelt! Ik probeer ook veel te spelen, ben nog steeds bezig met een band en een jazz-ensemble maar door m'n werk kom ik er te weinig aan toe om te oefenen naar mijn zin...
zing jij?quote:Op zondag 26 maart 2006 00:28 schreef guitarist.nl het volgende:
dat is positief, ik en googoodoll, waren dinsdag al een beetje bezig geweest met wat id'tjes, en vanmiddag ff wat id'en opgenomen,,, maar in de oefenstudio zaten we opeens helemaal vol inspiratie, en is het uiteindelijk nog 10x mooier geworden dan dat in eerste instantie de bedoeling was
dit is trouwens de aller eerste versie, maar hij is echt veel mooier geworden
http://zooi.guitarist.nl/(...)%20brian%20thuis.mp3
Wel grappig deuntje trouwens, heb et gelijk even uitgezochtquote:Op zondag 26 maart 2006 00:59 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]bij de 'echte' versie doe ik achtergrondzang
Dat lijkt wel een gitaar van Sonic Youthquote:Op zaterdag 25 maart 2006 10:18 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, leef je uit!
Dressing Room
Modellen zien er flink wat echter uit dan die van die Japanse site met strats/teles/les pauls!![]()
Whops!
[afbeelding]
Laat eens horen dan!quote:Op zondag 26 maart 2006 11:24 schreef Jorikjet het volgende:
poe, gisteren met de andere gitarist uit de komende band dik coole dingen bedacht!
lekker woodstock!quote:Op zondag 26 maart 2006 00:28 schreef guitarist.nl het volgende:
dat is positief, ik en googoodoll, waren dinsdag al een beetje bezig geweest met wat id'tjes, en vanmiddag ff wat id'en opgenomen,,, maar in de oefenstudio zaten we opeens helemaal vol inspiratie, en is het uiteindelijk nog 10x mooier geworden dan dat in eerste instantie de bedoeling was
dit is trouwens de aller eerste versie, maar hij is echt veel mooier geworden
http://zooi.guitarist.nl/(...)%20brian%20thuis.mp3
Ik vraag me af hoe het simpel kan.quote:Op zondag 26 maart 2006 11:35 schreef no1uknow het volgende:
met welke apparatuur/software nemen jullie stukjes op?
we hebben niet echt een mogelijkheid om het op te nemen, en nog niet compleet af. we gaan binnenkort samen met de rest van de band met die stukjes jammen, en dan er iets moois van makenquote:Op zondag 26 maart 2006 11:38 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Laat eens horen dan!
Oh ja, ik ben ook af en toe aan het oefenen (in een kerkzaal) maar we kunnen daar nog niet op nemen.
quote:Op zondag 26 maart 2006 01:33 schreef guitarist.nl het volgende:
heey luitjes, ik ben er ff tussenuit, tot over 48 uur![]()
Dat is me dan weer net iets te basic, en max 1 minuut.quote:Op zondag 26 maart 2006 12:18 schreef Mitrumothy het volgende:
[..]
moet je maar geen links naar tubgirls posten... hahahaha
@ tobbes - windows geluids recorder? (is iig heeeeel simpel)
Ik neem aan dat de stukjes die jullie spelen niet opeens zomaar op de PC staanquote:Op zondag 26 maart 2006 11:35 schreef no1uknow het volgende:
met welke apparatuur/software nemen jullie stukjes op?
Het gratis Audacity is een goede all-round editor om mee te beginnen.quote:Op zondag 26 maart 2006 13:06 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Ik neem aan dat de stukjes die jullie spelen niet opeens zomaar op de PC staan
Iemand?
En windows geluidsrecorder is bagger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |