Inderdaadquote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:37 schreef Erwtensoep het volgende:
Come on Villareal!!
Ja, omdat Feyenoord zo slecht is. Ik wil er nu verdomme niet aan denken!quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:37 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Daar denk ik graag aan 1-0 in boekarest
Die gast spoort echt niet volgens mij. Ik vraag me af over welke wedstrijd hij het heeft.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:38 schreef LudoSanders het volgende:
Iemand de wedstrijd opgenomen voor Olaf, zodat hij deze nog eens rustig kan nakijken?
Je zou maar van club veranderen omdat het sportief even minder gaat, wat een kut kneus ben je dan.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:37 schreef Asskicker14 het volgende:
Je zou hier maar een kaartje voor hebben gekocht, wat een kut wedstrijd.
quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:36 schreef cultheld het volgende:
Feyenoord ruikt aan CL voetbal. Dat zijn ze daar al lang niet meer gewend.
olaf korsakoffquote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:38 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Die gast spoort echt niet volgens mij. Ik vraag me af over welke wedstrijd hij het heeft.
Eens. Ajax heeft net wat teveel prutsers met een te vrijblijvende instelling op het veld staan. Zo'n Lindenbergh achter de microfoon ook weer... Wat een onzin kraamt die vent uit.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:38 schreef Saekerhett het volgende:
Wat een KUTinstelling van sommige Ajacieden zeg, echt niet normaal.
Pienaar, Lindenbergh, Boukhari, Juanfran
De enige Ajacieden die een voldoende haalden: Trabelsi, Rosenberg, Maduro. Huntelaar was onzichtbaar, maarja die werd dan ook erg strak gedekt. Is niet erg, hij kan nog veel leren. Maar die KUTinstelling van sommigen
Doe jij FF normaal kneusquote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:39 schreef LuukBes het volgende:
Smerige flikkers van Ajax ook altijd. Kapot trappen die spelers wegens wanprestatie's.
Zucht......................................................quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:39 schreef okee6 het volgende:
[..]Play-offs zijn een loterij. En als AZ Feyenoord voorblijft, zou Ajax daarin al een te lastige tegenstander kunnen zijn. Goed/slecht seizoen of niet.
quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:40 schreef cultheld het volgende:
[..]
Zucht......................................................
zucht......................................................
en nogmaals
zucht.................................................
ook nog even![]()
![]()
![]()
Ik doel natuurlijk op die stoere Feyenoordvlag in dat stadion.
whehehequote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:40 schreef cultheld het volgende:
[..]
Zucht......................................................
zucht......................................................
en nogmaals
zucht.................................................
ook nog even![]()
![]()
![]()
Ik doel natuurlijk op die stoere Feyenoordvlag in dat stadion.
Lindenbergh vertelt anders precies hoe het gaat hoor.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Eens. Ajax heeft net wat teveel prutsers met een te vrijblijvende instelling op het veld staan. Zo'n Lindenbergh achter de microfoon ook weer... Wat een onzin kraamt die vent uit.
Je bedoelt de Gatorade Cup?quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:41 schreef paultjuhhh het volgende:
FC Utrecht gaat het volgend jaar wel wat beter doen in de CL!
Laat toch gaan CMT.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:38 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Die gast spoort echt niet volgens mij. Ik vraag me af over welke wedstrijd hij het heeft.
Wat een onzin zeg. Ajax werd compleet overlopen en Lindenbergh speelde erg matig. Het is echt niet zo dat Ajax aan het dicteren was. Eigenlijk hadden ze totaal niets te vertellen en dat tegen een Italiaanse ploeg.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:41 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Lindenbergh vertelt anders precies hoe het gaat hoor.
Je lijkt redelijk mee te doen, en je krijgt wat hoop. Maar tot de 16 en niet verder, en dan 1 foutje en hij hangt voor de italiaan....
Het is al 10 jaar niet anders geweest..
ja voetballers moet je zowiezo niet bij een microfoon zetten want dan begin ze keer op keer hun cursusboek mediamanagement te citeren.. ik moet er meestal wel om lachenquote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Eens. Ajax heeft net wat teveel prutsers met een te vrijblijvende instelling op het veld staan. Zo'n Lindenbergh achter de microfoon ook weer... Wat een onzin kraamt die vent uit.
Zet dat dan ook neerquote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:40 schreef cultheld het volgende:
[..]
Zucht......................................................
zucht......................................................
en nogmaals
zucht.................................................
ook nog even![]()
![]()
![]()
Ik doel natuurlijk op die stoere Feyenoordvlag in dat stadion.
Of lees mee in het topic, dan had je t gewetenquote:
Ik postte dat op het moment dat die vlag in beeld kwam, al kan ik je geen ongelijk geven als je weg zapte of niet keekquote:
quote:Tegen het professioneel opererende Internazionale had Ajax geen schijn van kans zich bij de laatste acht van de Champions League te scharen. De Amsterdammers kregen dan wel de bal, maar stichtten geen enkel gevaar in de negentig minuten in het Giuseppe Meazza. Inter had aan een kans genoeg om te winnen: 1-0.
Uitgezonderd het eerste kwartier toen Ajax dreigde te worden overlopen door een gretig gestart Internazionale, was het spelbeeld zoals coach Danny Blind zich dat had voorgesteld. De thuisploeg gaf Ajax de ruimte om te voetballen. Tót aan twintig meter voor het doel van Francesco Toldo, want verder kwamen de Ajacieden niet met de bal.
Klaas-Jan Huntelaar kreeg geen poot aan de grond tegen Marco Materazzi, wat niet vreemd was aangezien hij vooral door de lucht werd gezocht. Markus Rosenberg kwam niet langs de sterke Javier Zanetti, terwijl Mauro Rosales in Pierre Wome dan wel de zwakste opponent had, maar desondanks geen goede voorzet verzond. Van het middenveld hoefden zij geen steun te verwachten, want dat kwam simpelweg heel wat kwaliteit tekort tegen hun evenknieën in het gestreepte blauw.
Omdat Inter het rustig aan deed, viel er bijna negentig minuten lang niets te beleven. Daarbij had Ajax nog het geluk dat Adriano slordig omsprong met het hoogtepunt van de eerste helft, door een strafschop (na hands van Olaf Lindenbergh) knullig naast te schieten.
In de zestigste minuut beslisten de Nerazzuri de tweestrijd. Nourdin Boukahri verspeelde de bal op het middenveld, waarna Walter Samuel Dejan Stankovic lanceerde en de Servische international de bal achter Maarten Stekelenburg krulde in de verre hoek. Ajax zocht daarna nog wel naar het doel van Toldo, maar van dichtbij hebben de Ajacieden de Italiaanse doelman nooit gezien.
Daarom had ik het over italiaanse tegenstanders in het algemeenquote:Op dinsdag 14 maart 2006 22:42 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Wat een onzin zeg. Ajax werd compleet overlopen en Lindenbergh speelde erg matig. Het is echt niet zo dat Ajax aan het dicteren was. Eigenlijk hadden ze totaal niets te vertellen en dat tegen een Italiaanse ploeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |