Wie zal nu de rol van proefballon op zich moeten nemen?quote:De zaterdag overleden Slobodan Milosevic was het eerste staatshoofd ooit dat in naam van de hele mensheid werd berecht voor een hof van de Verenigde Naties. De wereldgemeenschap gaf daarmee het signaal af dat ook presidenten niet meer vrijuit mogen gaan voor ernstige oorlogsmisdaden.
George W. Bush...quote:Op zaterdag 11 maart 2006 15:57 schreef Boswachtertje het volgende:
[..]
Wie zal nu de rol van proefballon op zich moeten nemen?
Ik wist niet dat zijn vrouw een fokaccount had.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:13 schreef KP het volgende:
Een groot man gaat heen..
Rust zacht, lieve Bobi...
quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:13 schreef KP het volgende:
Een groot man gaat heen..
Rust zacht, lieve Bobi...
Zij is echt freaky.quote:
Goede ontwikkeling!quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:26 schreef Evil_Jur het volgende:
Steeds minder mensen nemen het tribunaal niet meer serieus
Ik ook maar komt wel slecht uit voor het Joegoslavië-Tribunaalquote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:58 schreef Tafkahs het volgende:
ik wil weten wat de oorzaak was ..
Hmmz dus gedood in de zin van niet laten behandelen...quote:Op zaterdag 11 maart 2006 16:58 schreef Roskat het volgende:
Dit al gezien?
weet niet of dit al eerder gepost is.. maar goed
Het valt sowieso vreemd met de vermeende arrestatie van Mladic, vandaar.. Maar er zijn genoeg mensen die een boekje open kunnen doen.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 17:06 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ik ook maar komt wel slecht uit voor het Joegoslavië-Tribunaal
het scheelt een hoop kosten in elk geval.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 17:06 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ik ook maar komt wel slecht uit voor het Joegoslavië-Tribunaal
Ook het bestuderen van idioten maakt je wijzer he.quote:Op zaterdag 11 maart 2006 18:26 schreef Toffe_Ellende het volgende:
weer een idioot minder op deze planeet, wat een tragedie.
En dat is vierr...quote:Milosevic is de vierde verdachte die komt te overlijden in de UNDU, de speciale detentie-eenheid van de VN in Scheveningen. Afgelopen zondag pleegde voormalige Kroatisch-Servische president Milan Babic zelfmoord in zijn cel. In 1998 pleegde Slavko Dokmanovic zelfmoord door zich in zijn cel op te hangen. Milan Kovacevic stierf aan een bloeding in zijn buik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |