Een groep mods met een grote spoeling (ONZ mods, elke maand een nieuwe) die kankert op alles wat mis is met de stickeys die gemaakt zijn door hen die er tijd voor hebben, of in ieder geval de tijd nergens anders voor nodig hebben. (dat zijn de admins enzo). Om het strafrecht in te richten zit ik te denken aan een wekelijks terugkerende poll waarin de strafmaat bepaald kan worden door alle users met meer dan 1000 posts, waarvan minstens 500 buiten Feedback.quote:
Tuurlijk. De tijd is er rijp voor.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 22:35 schreef maril het volgende:
OMG. en jullie menen het nog ook???
De zittende macht zal zonder revolutie nooit de macht uit handen geven. Hoogstens symbolisch. Dat serverpark stond in Amsterdam toch?quote:
Ik verkies de geleidelijke weg.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 22:46 schreef jpzegthallo het volgende:
[..]
De zittende macht zal zonder revolutie nooit de macht uit handen geven. Hoogstens symbolisch. Dat serverpark stond in Amsterdam toch?
Jep... 't schijnt dat de vloer daar op doorzakken staat, dus da's makkelijk...quote:Op vrijdag 10 maart 2006 22:46 schreef jpzegthallo het volgende:
[..]
De zittende macht zal zonder revolutie nooit de macht uit handen geven. Hoogstens symbolisch. Dat serverpark stond in Amsterdam toch?
Hoe kunnen mensen die zo opvallen (kleurtje) nou aivd zijnquote:Op vrijdag 10 maart 2006 22:07 schreef SCH het volgende:
De FA's en moderators zijn onze eigen politiedienst en AIVD maar hebben uiteraard geen ministeriele kwaliteiten.
lafaard!quote:Op vrijdag 10 maart 2006 22:53 schreef Xebrozius het volgende:
Ik wil graag in de oppositie.
Plan 1a geslaagd.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 22:56 schreef SCH het volgende:
[..]
Jij mag van mij minister worden. Lastige mensen moet je macht geven.
Ben jij de beheerder van de zoekmachine?quote:Op vrijdag 10 maart 2006 22:51 schreef Roöaän het volgende:
Als beheerder van de zoekmachine zal ik maar aivd doen?
Als blijk van een open mind stel ik voor geen slotjes meer toe te staan. Gewoon een forum-move.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 23:01 schreef Martijn_fijn het volgende:
Ik pleit voor een minister van slotjes, waar ik mijzelf beschikbaar voor wil stellen.
Mijn eerste daad zal zijn een slotje op dit topique.![]()
quote:Op vrijdag 10 maart 2006 23:01 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Ben jij de beheerder van de zoekmachine?
Dan lijkt aivd idd een prima post ja... Dat zijn immers ook gigantische prutsers
Ben je gek? Nu hebben ze hun eigen speelplaatsquote:Op vrijdag 10 maart 2006 23:20 schreef SelfKicker het volgende:
* SelfKicker opteert een sluiting van ONZIN en nog enkele andere infantiele fora.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |