quote:
De wehkamp.quote:Op donderdag 3 december 2009 02:58 schreef Ps2K het volgende:
Vriendje van me had op zijn 386 sex strips van de flintstones en hele primitieve animated gifs... Op mijn IBM Ps/2 model 70 had ik een redelijke collectie high res (voor die tijd) svga playboy pics.
Films op sbs, de Wehkamp catalogus, tellsell fitness reclames etc
Oh ja die zangeresquote:
Had het ook eigenlijk alleen maar over haarquote:Op vrijdag 4 december 2009 09:23 schreef meisterfens het volgende:
[..]
Oh ja die zangeres
Van die gasten werd ik dan minder geil
[ afbeelding ]
Keek jij die ook dan? Ik dacht dat alleen vieze mannetjes (ik dusquote:Op vrijdag 4 december 2009 09:31 schreef Ladylike het volgende:
Het tijdperk van de Chick, Rosie, Seventeen en al die anderen was toch wel leuk
tuurlijk nietquote:Op vrijdag 4 december 2009 09:33 schreef meisterfens het volgende:
[..]
Keek jij die ook dan? Ik dacht dat alleen vieze mannetjes (ik dus) daarin keken toen.
't Zijn Oost-Europese meisjes inderdaad, vaak uit Tsjechië en Hongarije.quote:Op vrijdag 4 december 2009 09:29 schreef meisterfens het volgende:
Ik kocht vaak de Seventeen, met een harde paal in je broek de bovenste plank in de boekenwinkel bekijken, en dan naar de kassa, op de voorkant dan zo'n meisje met een lul in haar mond, en dan gewoon afrekenenEn de vrouw achter de kassa: veel plezier ermee
[ afbeelding ]
Vraag me nog steeds af of dat echt NL meisjes waren, of Oost Europeanen ofzo?
Later durfde ik wel de lokale sexwinkel in te lopen, daar kon je tenminste ongegeneerd rondkijken
Ik kende niemand met Filmnetquote:Op woensdag 2 december 2009 20:07 schreef thingamajig het volgende:
De oudere broer van een vriendje van mij had een enorme pornocollectie, met heel veel Chicks en videobanden. Die "leenden" we af en toe![]()
En als mijn ouders er niet waren, was het opblijven totdat de adult begon op Filmnet![]()
[ afbeelding ]
Er waren ook wel Nederlandse (en Duitse) bij, want ik heb ooit eens een VHS gehad van de Seventeen en dat was gewoon Hollands (en ook met zo'n Opel Kadett met NL kenteken erin, dus het was ook echt in NL gefilmd)quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:51 schreef Horloge het volgende:
[..]
't Zijn Oost-Europese meisjes inderdaad, vaak uit Tsjechië en Hongarije.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |