NL versie kwam uit in '64 , wat mijn broers meteen kochten.quote:Bij geruchte vernam ik uw dwaze plan het blad "MAD" in Nederland te doen verschijnen. U schijnt te veronderstellen, dat er in dit land tal van mensen met gevoel voor humor zijn. Nou, dan bent u wel goed gek.
quote:Met bovenstaande brief opende het eerste nummer van de Nederlandse versie van het Amerikaanse blad MAD Magazine, in juli 1964. Dit blad vol humor, cartoons en strips, kende - en kent - in Amerika al een grote populariteit, en bood plaats aan striptekenaars als Don Martin, Harvey Kurtzmann, Will Elder, Sergio Aragones en Jack Davis. De Nederlandse MAD was voor het grootste gedeelte gevuld met het vertaalde werk van deze tekenaars, maar ook Nederlandse tekenaars kwamen aan bod.
Don Lawrencequote:Op donderdag 9 maart 2006 21:36 schreef Puttenoar het volgende:
Storm! dat was pas een goeie!
En de voorloper Trigie niet te vergeten.quote:Op donderdag 9 maart 2006 21:36 schreef Puttenoar het volgende:
Storm! dat was pas een goeie!
Vooral de vakantieboeken, extra dik, lekker achter in de auto lezen.quote:
lezen in de auto is het beroerdste wat erisquote:Op donderdag 9 maart 2006 21:41 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Vooral de vakantieboeken, extra dik, lekker achter in de auto lezen.![]()
Commander Grek was de voorganger van Storm, Trigie liep jaren als strip naast Storm.quote:Op donderdag 9 maart 2006 21:38 schreef buitenbeentje het volgende:
[..]
En de voorloper Trigie niet te vergeten.
Haha zat net ook ff vreemd te kijkenquote:Op donderdag 9 maart 2006 21:43 schreef popolon het volgende:
[..]
Commander Grek was de voorganger van Storm, Trigie liep jaren als strip naast Storm.
-edit-
Hey waar zit ik nou in40+ wtf.
Guust en Generaalquote:Op donderdag 9 maart 2006 21:46 schreef blieblie het volgende:
Mijn pa heeft uit die tijd Guust Flater
[afbeelding]
Hmmmm...quote:
Waarom ken ik met mijn slechts 25 jaar al die stripsquote:Op donderdag 9 maart 2006 22:24 schreef buitenbeentje het volgende:
Offeh, Baard en Kale,
[afbeelding],
Lucky Luke,
[afbeelding]
Rick Ringers,
[afbeelding]
Thorgal,
[afbeelding]
Clifton,
[afbeelding]
[afbeelding]
agent327
[afbeelding]
Jonathan
[afbeelding]
Maarten Milaan
[afbeelding]
En niet te vergeten: Blake en Mortimer
[afbeelding]
quote:Op donderdag 9 maart 2006 22:07 schreef Phoenixx het volgende:
[..]
Hmmmm...
Misschien dat de 40+ers zich sjors en sjimmie beter kunnen herinneren in deze tekenstijl:
[afbeelding]
22 jaar. Bijna hetzelfde gevoelquote:Op donderdag 9 maart 2006 22:25 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
Waarom ken ik met mijn slechts 25 jaar al die strips![]()
Oja Billie en Bessie Turf, meester Kwel!quote:Op donderdag 9 maart 2006 23:18 schreef sararaats het volgende:
ik ken Billie Turf van de filmpjes, de strips heb ik nog nooit gelezen.
Meneer Kwel, hoe kon ik die vergeten.quote:Op donderdag 9 maart 2006 23:22 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Oja Billie en Bessie Turf, meester Kwel!![]()
Dat was echt genieten...
[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |