Gewoon op de bonnefooi naar Milaan gaan. Zeker weten dat je aan een kaartje kunt komen. En die kaartjes zijn nog een stuk goedkoper ook. En je komt ook makkelijk het uitvak in. Zo heb ik het al 2 keer gedaan in Milaan. En ook dit jaar reizen wij zonder kaartje af naar Milaan.quote:Op donderdag 9 maart 2006 16:34 schreef Da_Sandman het volgende:
Degene met wie ik zou gaan vliegt voor beroep, dus die is meer boven dan op de grond...
Reken dit jaar wel op wat strengere controlesquote:Op donderdag 9 maart 2006 16:39 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Gewoon op de bonnefooi naar Milaan gaan. Zeker weten dat je aan een kaartje kunt komen. En die kaartjes zijn nog een stuk goedkoper ook. En je komt ook makkelijk het uitvak in. Zo heb ik het al 2 keer gedaan in Milaan. En ook dit jaar reizen wij zonder kaartje af naar Milaan.
Ja ik weet het, maar ik verdom het om 55 euro voor die kutwedstrijd te betalen.quote:Op donderdag 9 maart 2006 16:50 schreef JaWi het volgende:
[..]
Reken dit jaar wel op wat strengere controles.
En terecht, gelijk heb je. Maar zeg niet dat je het niet wistquote:Op donderdag 9 maart 2006 16:51 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Ja ik weet het, maar ik verdom het om 55 euro voor die kutwedstrijd te betalen.
Ja nogalquote:
Ja leuk, maar verder heeft hij nog helemaal niets gepresteerd bij die noord-duitsers.quote:Op donderdag 9 maart 2006 17:57 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
mwoah, vorige week had ie de winnende goal
Dat is ook roodquote:Op donderdag 9 maart 2006 18:04 schreef Black-Death het volgende:
Het waren trouwens twee gele kaarten van De Jong volgens UEFA.com
quote:Op donderdag 9 maart 2006 18:03 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Ja leuk, maar verder heeft hij nog helemaal niets gepresteerd bij die noord-duitsers.
Ja, maar dus geen direct rood, dus het valt nog relatief meequote:
Nigeel de Jongquote:Op donderdag 9 maart 2006 18:10 schreef jna het volgende:
HIj heeft in bijna elke wedstrijd al een gele kaart gehad.
Van een speler die zo goed als nigel is, mag je toch minstens verwachten dat hij elke wedstrijd een hattrick maakt? Of is hij toch niet zo goed als hij zelf denkt?quote:Op donderdag 9 maart 2006 18:08 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]wat had ie nu dan al allemaal gepresteerd moeten hebben?
overdrijven is ook een vakquote:Op donderdag 9 maart 2006 18:28 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Van een speler die zo goed als nigel is, mag je toch minstens verwachten dat hij elke wedstrijd een hattrick maakt? Of is hij toch niet zo goed als hij zelf denkt?![]()
Ik ben blij dat hij weg is![]()
Tuurlijk overdrijf ik.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |