quote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:04 schreef Rekkie het volgende:
Oh jeetje wat erg....... wat erg zeg........ niet te geloven.
Denk je nog dat je dit trauma kun verwerken in dit korte leven dat je maar hebt?
zo he, dat heb je goed opgezochtquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:00 schreef Yildiz het volgende:
Was het een Fiat Ducato, 4-cilinder, diesel?
[afbeelding]
waarom verbaast het me niet dat juist jij zo'n opmerking maakt.... maar wees gerust hoor, dit soort ergernissen houden bij mij niet lang stand, ik vind het gewoon leuk om af en toe eens wat te zeiken over andere mensen, een gevoel wat jou ook niet vreemd kan zijnquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:04 schreef Rekkie het volgende:
Oh jeetje wat erg....... wat erg zeg........ niet te geloven.
Denk je nog dat je dit trauma kun verwerken in dit korte leven dat je maar hebt?
Post dan alle infoquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:00 schreef Yildiz het volgende:
Was het een Fiat Ducato, 4-cilinder, diesel?
[afbeelding]
Want?quote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:11 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
waarom verbaast het me niet dat juist jij zo'n opmerking maakt.... maar wees gerust hoor, dit soort ergernissen houden bij mij niet lang stand, ik vind het gewoon leuk om af en toe eens wat te zeiken over andere mensen, een gevoel wat jou ook niet vreemd kan zijn
jij hebt geen eigen KLB-topics nodig om anderen af te zeiken, maar om verdere verbaggering van dit topic te voorkomen, zal ik al je komende uitlokkingen volledig negerenquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:16 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Want?
Heb ik zoveel KLB topics geopend?
je herkende jezelf in de rijstijl?quote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:14 schreef Keiichi het volgende:
Heh, moest kenteken even controleren. Heb sinds gisteren de auto van m'n broer mee en ik weet het kenteken toch helemaal niet uit m'n hoofd.
Ik wacht nog steeds op mijn eerste topic![]()
Open er een topic over!quote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:18 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
jij hebt geen eigen KLB-topics nodig om anderen af te zeiken, maar om verdere verbaggering van dit topic te voorkomen, zal ik al je komende uitlokkingen volledig negeren![]()
Samen met vrachtwagenchauffeurs en buschauffeursquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:21 schreef Solopeople het volgende:
Bestelwagens.. Tuig van de richel is het!
.
Ik ben niet altijd netjes met rijden, maar het busje uit het verhaal maakt het wel zeer bontquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:18 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
je herkende jezelf in de rijstijl?
en vandaar ook dit topic, je zal mij ook niet horen zeggen dat ik zo'n geweldig nette rijder benquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:37 schreef Keiichi het volgende:
[..]
Ik ben niet altijd netjes met rijden, maar het busje uit het verhaal maakt het wel zeer bont![]()
klopt, die dingen rijden alleen maar met topsnelheid volgens mijquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:47 schreef Djeez het volgende:
Bestelbusjeschauffeurs kunnen alleen maar scheuren. Gaan ze met een verhoogde Transporter je gewoon inhalen met 160. Levensgevaarlijk!
dan edit een mod hem wel weg, het topic staat er toch al ff, en er is niks aan gedaan, dus het zal wel meevallen denk ik zoquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:47 schreef Dromer het volgende:
Ik denk niet dat het de bedoeling is hier kentekens te gaan zitten vermelden
En verder.. als ik voor elke idioot die me bijna van de weg af heeft gereden een topic zou moeten openen... was ik nog wel ff bezig
Mercedes, VW, BMW, etcquote:
160?! Was het maar zo'n feest! Hier komen de Sprinters regelmatig voorbij zoeven met 180 (om zich vervolgens vast te rijden in een file...).quote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:47 schreef Djeez het volgende:
Bestelbusjeschauffeurs kunnen alleen maar scheuren. Gaan ze met een verhoogde Transporter je gewoon inhalen met 160. Levensgevaarlijk!
ik hou je niet tegenquote:Op dinsdag 7 maart 2006 09:55 schreef BrickTop het volgende:
......en we hebben er weer 1........
dit soort topics vragen gewoon om een lemming.![]()
Tsss.quote:Op dinsdag 7 maart 2006 08:55 schreef Mobster273 het volgende:
ik moest GVD vol op de rem gaan staan een ongeluk te voorkomen, ik zag de auto achter mij zelfs licht uitbreken tijdens het remmen, gelukkig geen ongelukken gebeurd, was wat een klootzak is dat
behalve dan dat bewust een ongeluk laten gebeuren illegaal is, ik had niet zo'n behoefte aan een ongeluk, is geen hobby van me zeg maar, bovendien zou ik dan komende tijd weer met het openbaar vervoer heen en weer moeten, en daar heb ik zo mogelijk nog minder zin in dan af en toe zo'n mongool tegen komenquote:Op dinsdag 7 maart 2006 10:11 schreef Kiegie het volgende:
[..]
Tsss.
En dan ga jij remmen...
Parkeer je autootje in zijn zijkant, zeg ik!
![]()
ok, ik zal het niet meer doenquote:Op dinsdag 7 maart 2006 10:14 schreef The_Terminator het volgende:
TT aangepast. Niet erg netjes en overbodig om daar een kenteken in te vermelen.
Net of je daaruit kunt opmaken WIE het isquote:Op dinsdag 7 maart 2006 10:14 schreef The_Terminator het volgende:
TT aangepast. Niet erg netjes en overbodig om daar een kenteken in te vermelen.
Tja en dagelijks zie je honderden kentekens, zie het probleem ook niet. Maar ja dat vraag ik me wel vaker af...quote:Op dinsdag 7 maart 2006 10:27 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
Net of je daaruit kunt opmaken WIE het is![]()
Hij noemt toch ook de naam van het bedrijf ?
Mmm.quote:Op dinsdag 7 maart 2006 10:13 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
behalve dan dat bewust een ongeluk laten gebeuren illegaal is, ik had niet zo'n behoefte aan een ongeluk, is geen hobby van me zeg maar, bovendien zou ik dan komende tijd weer met het openbaar vervoer heen en weer moeten, en daar heb ik zo mogelijk nog minder zin in dan af en toe zo'n mongool tegen komen
wat was er fout aan dan? er staat nu iig een s teveel in...quote:Op dinsdag 7 maart 2006 13:22 schreef buzzer het volgende:
tt gefixt
whehe net stond het goed, nu niet meerquote:Op dinsdag 7 maart 2006 13:25 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
wat was er fout aan dan? er staat nu iig een s teveel in...
tja, en buzzer is niet afwezig, maar kijkt hier ook niet echt...quote:Op dinsdag 7 maart 2006 13:53 schreef Dromer het volgende:
[..]
whehe net stond het goed, nu niet meer
mijn dank is grootquote:Op dinsdag 7 maart 2006 15:26 schreef buzzer het volgende:
nu klopt ie helemaal
er stond zondasgrijder, maar met dubbel s is het ook niks
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |