idd. maar wat was ze goed op de ploegenachtervolgingquote:Op zondag 19 maart 2006 11:08 schreef komrad het volgende:
Gaat Haugli makkelijk halen, en oh wat zat Mueller weer eens mis door te zeggen dat ze er niets van kon en alleen maar mee mocht doen voor de pleogenachtervolging
Ja, zonde dat ze die tweederangs Bjelkevikdozen er bij nodig had omdat ze in haar eentje geen ploegenachtervolging kon rijdenquote:Op zondag 19 maart 2006 11:08 schreef komrad het volgende:
Gaat Haugli makkelijk halen, en oh wat zat Mueller weer eens mis door te zeggen dat ze er niets van kon en alleen maar mee mocht doen voor de pleogenachtervolging
Maandags is het nooit druk op het gemeentehuis, dus morgen, lijkt mequote:
jij, jij, jij heb mijn vorige Maren-avatar gejatquote:Op zondag 19 maart 2006 13:16 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Maandags is het nooit druk op het gemeentehuis, dus morgen, lijkt me![]()
jammer Jelle
quote:Op zondag 19 maart 2006 13:16 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
.. die tweederangs Bjelkevikdozen ...
nu nog 4 seconden harder om te winnen hehequote:Op zondag 19 maart 2006 20:31 schreef snellejelle het volgende:
En wéér een nieuw PR voor Maren. Op de 1500 meter reed ze voor 't eerst onder de 1.57 én direct ook onder de 1.56: 1.55.99. Ruim zes seconde (6.03) van d'r PR al af dit seizoen!
Open er een topic overquote:Op zondag 19 maart 2006 20:43 schreef komrad het volgende:
Tessa van DIjk is ook wel een favorietje van me aan het worden
Mooi podium trouwensquote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:52 schreef Bruce117 het volgende:
Op het podium tijdens de wereldbekerfinale
[afbeelding]
En Sanne danquote:Op zondag 9 april 2006 23:58 schreef paultjuhhh het volgende:
Wat een skaaaaaaaaatje
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |