Er kan volgens jou geen sprake zijn van een verhouding, dus dan lijkt het me dat een vriendschap uit den boze is. Zet hem van je afquote:Op maandag 6 maart 2006 14:09 schreef Lil_Blonde_Lady het volgende:
Stel
je bent een vrouw, getrouwd en in het kostbare "bezit" van 3 kinderen.Je man behandelt je als een voetveeg, dat weet je en heel soms ga je er tegen in wetende dat dat toch geen zin heeft. Je kunt niet bij hem weg omdat je financieel volledig van hem afhankelijk bent en je kinderen niet bij hem achter wilt laten.
Stel
als je je jongste zoon naar zijn zwemles brengt kom je een andere man tegen, zomaar. Je vindt het een leuke man maar hij is net als jou getrouwd en heeft kinderen. Je begint in het uurtje dat je moet wachten een gesprek over ditjes en datjes.Het uur vliegt voorbij. Je denkt "Jammer dat zo'n leuke man getrouwd is"
Stel
elke week kom je die man weer tegen, soms met vrouw maar vaker zonder. Je merkt dat hij je vaak bekijkt en als je terugkijkt kijkt ie snel weer voor zich. Je ziet dat hij teleurgesteld is als jij een keer niet naast hem komt zitten maar puur uit zelfbehoud wat afstand behoudt want je merkt dat hij je meer doet dan toegestaan.
Stel
na een paar maanden blijkt hij niet meer met zijn dochter naar zwemles te gaan. In zijn plaats gaat nou zijn vrouw.Je ziet hem alleen nog tijdens het diploma zwemmen waar hij zijn ogen niet van je af kan houden.
Stel
je vindt die man écht heel erg leuk en het is blijkbaar wederzijds. Is het dan niet tijd voor iets van een écht gesprek?? Zodat het duidelijk is tussen jullie en hij je niet meer hoeft te ontlopen?? Er kan gen sprake zijn van een verhouding o.i.d omdat dat teveel kapot maakt maar is het geen zonde van iets dat zo leuk is als deze "vriendschap" zomaar te beeindigen??
Ik weet heus wel dat ik hier nare reacties op zal krijgen maar ik wou gewoon ff mijn hart luchten en waar kan dat beter dan op een anoniem forum
Vond je het niet meer jammer dat je zelf getrouwd bent?quote:Je denkt "Jammer dat zo'n leuke man getrouwd is"
TS is de man in het verhaal, denk ik.quote:Op maandag 6 maart 2006 14:17 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Vond je het niet meer jammer dat je zelf getrouwd bent?
Ja mijn "vent" heb ik al regelmatig de waarheid verteld. Hij weet ook van die man. Voor hem is het geen bedreiging omdat ik volgens hem toch niet bij hem weg ga.quote:Op maandag 6 maart 2006 14:15 schreef phunter het volgende:
Hey, heb je je vent al eens goed de waarheid verteld? Lijkt me dat je daar moet beginnen om te kijken of er nog iets van je huwelijk te redden valt.
Slecht idee, volgens mij, om het huwelijk uit te zitten.quote:Op maandag 6 maart 2006 14:22 schreef Lil_Blonde_Lady het volgende:
[..]
Ja mijn "vent" heb ik al regelmatig de waarheid verteld. Hij weet ook van die man. Voor hem is het geen bedreiging omdat ik volgens hem toch niet bij hem weg ga.
Mijn huwelijk is niet meer te redden daarvoor is er teveel gebeurd en is er teveel gezegd. Het is nu uitzitten tot de kinderen groot genoeg zijn om het zonder mij te redden.
Ik heb geen smoes nodig om bij mijn man weg te komen omdat ik niet bij hem weg kan ook al zou er sprake zijn van een andere man.quote:Op maandag 6 maart 2006 14:16 schreef splendor het volgende:
Zit jij in deze situatie en heb je een smoes nodig om bij je man weg te komen? In dat geval zou ik zeggen, het zijn 2 aparte problemen hier en bij je huidige man weggaan staat los van het feit dat je iemand anders leuk vindt.
Maar als het echt een 'stel..' is dan moet de man een keuze maken, heeft hij op dit moment een goeie relatie met zijn huidige vrouw en is dit een liefde tussendoor dan kan hij deze vrouw maar beter nooit meer zien en haar uit zijn gedachten verbannen, waarom iets kapot maken voor iets wat misschien beter is? Je moet pas weggaan als je het met je huidige partner niet meer red.
Ja, maar dat was niet mijn eerste gedachte...Ben door en door slecht weet 'tquote:Op maandag 6 maart 2006 14:17 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Vond je het niet meer jammer dat je zelf getrouwd bent?
En terecht! Als je ongelukkig bent moet je soms egoistisch zijn om dat te veranderen. Of vindt jij andermans geluk belangrijker dan het jouwe?quote:Op maandag 6 maart 2006 14:19 schreef FUFR het volgende:
klinkt alsof je een smoes zoekt om vreemd te gaan
dus jouw relatie is kut dus moet die van hem ook maar naar de klote?
je bent een egoist!
Samenvattend is je situatie uitzichtloos en blijft dat, wat je ook doet.quote:Op maandag 6 maart 2006 14:24 schreef Lil_Blonde_Lady het volgende:
[..]
Ik heb geen smoes nodig om bij mijn man weg te komen omdat ik niet bij hem weg kan ook al zou er sprake zijn van een andere man.
En die man hoeft geen keuze te maken, ik wil gewoon weer gezellig bij hem kunnen zitten zonder die verdomde spanning.
Idd, ik jank mezelf elke nacht in slaap omdat het zo'n uitziichtloze situatie is. Ik ga weg zonder de kinderen (wat voor mij dus geen optie is omdat ze vreselijk aan mij hangen) of ik blijf bij mijn man..Kiezen tussen 2 slechte optiesquote:Op maandag 6 maart 2006 14:24 schreef Polen het volgende:
Lekkere instelling voor de kinderen ook, zo'n koude oorlog.
Tuurlijk kan je weg bij hem. Er is niemand die je tegen kan houden. Als je daar eenmaal in gelooft dan zal je leven alleen maar beter kunnen worden en is die man waarschijnlijk niet eens meer interessant. Het gaat in deze topic niet om die man, maar om jouquote:Op maandag 6 maart 2006 14:24 schreef Lil_Blonde_Lady het volgende:
[..]
Ik heb geen smoes nodig om bij mijn man weg te komen omdat ik niet bij hem weg kan ook al zou er sprake zijn van een andere man.
En die man hoeft geen keuze te maken, ik wil gewoon weer gezellig bij hem kunnen zitten zonder die verdomde spanning.
Onderneem zelf een actie door op zoek te gaan naar woonruimte oid.quote:Op maandag 6 maart 2006 14:22 schreef Lil_Blonde_Lady het volgende:
[..]
Ja mijn "vent" heb ik al regelmatig de waarheid verteld. Hij weet ook van die man. Voor hem is het geen bedreiging omdat ik volgens hem toch niet bij hem weg ga.
Mijn huwelijk is niet meer te redden daarvoor is er teveel gebeurd en is er teveel gezegd. Het is nu uitzitten tot de kinderen groot genoeg zijn om het zonder mij te redden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |