kun je wel zolang zonder DF?quote:Op vrijdag 10 maart 2006 20:24 schreef Eveli het volgende:
Nog een paar minuten!Ik ga alvast naar beneden....Veel plezier en tot spreeks hiero.
zou ik dus ook doen, zit je in ieder geval even zeker in het spelquote:
Daarvoor krijg je nu Richard Groenendaal.quote:
Die was echt hilarisch leuk ja vorig jaar...quote:
Richard is in het theater wel oké.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 20:44 schreef sooty het volgende:
[..]
Daarvoor krijg je nu Richard Groenendaal.
De mol is Patrick Veelo.
Vorig jaar was de mol geen acteur van beroep.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 20:46 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die was echt hilarisch leuk ja vorig jaar...
Er zitten wel een hoop potentiele mollen in hoor met al die acteurs: Liz Snoyink, Chris Tates, Frederique Huydts, Mary-Lou van Steenis, Peggy Vrijens en Geert Hoes... ze kunnen allemaal goed een rol spelen... misschien is daarom een ander juist wel de Mol
Yvon Jaspers heeft natuurlijk wel de nodige acteer-ervaringquote:Op vrijdag 10 maart 2006 20:47 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Vorig jaar was de mol geen acteur van beroep.
Wat was ze een leuke mol trouwens![]()
daarom, en dat is ie normaal gesproken helemaal niet... of hij probeert opzichtig te Mollen en zo de aandacht af te leiden of is echt de Mol.... hij komt me niet echt over in de beeldenquote:Op vrijdag 10 maart 2006 20:51 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Toine is trouwens f*cking lekker arrogant
welke combi had je in gedachten dan? ik kan echt geen normaal stel bedenken eigenlijk... alhoewel Chris Tates niet zo moeilijk is in de omgang denk ikquote:Op vrijdag 10 maart 2006 20:59 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Zou er nou veel geneukt worden tijdens dit programma
Just a brainwavequote:Op vrijdag 10 maart 2006 21:02 schreef TheVulture het volgende:
[..]
welke combi had je in gedachten dan? ik kan echt geen normaal stel bedenken eigenlijk... alhoewel Chris Tates niet zo moeilijk is in de omgang denk ik
Hij ging er wel heel makkelijk overheen voor iemand met hoogtevrees.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 21:02 schreef golfer het volgende:
Hoogtevrees faker was die in de oranjejas.
Verdacht.
En als iedereen zo denkt en de mol zit toch bij de tangodansers, kan ie lekker zn gang gaanquote:Op vrijdag 10 maart 2006 21:05 schreef golfer het volgende:
Een mol zal er alles aan doen om een opdracht te verklooien, dus nooit vrijwillig een aantal dagen weg gaan uit de groep.
De tangodansers vallen dus al af als mol.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |