Ach man electriciteiit is nog steeds kolen, en daarmee wordt vuurgemaakt. Als de NS daar nou is wat meer kolen op gooit!quote:Op donderdag 2 maart 2006 18:08 schreef mcDavid het volgende:
KLB? of gelijk maar een slotje?
p.s. de treinen van tegenwoordig rijden elektisch... komen geen kolen of versnellingsbakken aan te pas!
Volgens mij zit jij op hete kolen.quote:Op donderdag 2 maart 2006 18:09 schreef Brembo het volgende:
[..]
Ach man electriciteiit is nog steeds kolen, en daarmee wordt vuurgemaakt. Als de NS daar nou is wat meer kolen op gooit!
IntercitySneltrein naar Nijmegen zeker?quote:Op donderdag 2 maart 2006 18:07 schreef Brembo het volgende:
Vandaag weer 15 minuten moeten wachten op iets wat men nog een vervoersmiddel noemt ...
Sneltrein die niet verder stopte dan het eerste volgende rangeerterein te Arnhemquote:Op donderdag 2 maart 2006 18:13 schreef mstx het volgende:
[..]
IntercitySneltrein naar Nijmegen zeker?![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |