Probeer mijn recept eensquote:Op donderdag 2 maart 2006 23:31 schreef p-etr-a het volgende:
Ik vind bruin brood veel lekkerder. En dan met kaas en champignonnetjes, een klein beetje curry (echt niet veel anders loopt het eruit!) mee in het ijzer laten gaan en voor de rest geen saus.
Als ik dat wil doen moet ik dingen kopen die ik verder nooit gebruik (iets wat me tegenstaat bij veel recepten), maar misschien zal ik het nog eens doen.quote:Op donderdag 2 maart 2006 23:33 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
Probeer mijn recept eensecht doe maar
![]()
Wel posten hoe je het vond hequote:Op donderdag 2 maart 2006 23:36 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Als ik dat wil doen moet ik zo ontzettend veel dingen kopen die ik verder nooit gebruik (iets wat me tegenstaat bij veel recepten), maar misschien zal ik het nog eens doen.
quote:Op donderdag 2 maart 2006 23:39 schreef allsystemshalt het volgende:
[..]
Wel posten hoe je het vond he![]()
chilisaus geen idee, paprika poeder bij supermarkt, kost 1 euro ofzo.. is echt niet duurquote:Op donderdag 2 maart 2006 23:39 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Chilisaus van Eagles trouwens, waar vind je dat? En is paprikapoeder duur?
kan het ook in een tosti aparaat niet zoeen echte maar meer grilldingquote:Op donderdag 2 maart 2006 23:28 schreef allsystemshalt het volgende:
De perfecte tostie,
Wit brood (Liefst tijger)
Goudse Extra belegen kaas (Lekker veel)![]()
Uien Tomaten
Paprikapoeder
Peper (Witte)
Chilisaus (Eagel)
Boter
Ok,
Beleg de witte tijgerboterham met een ruime hoeveelheid Goudse Extra Belegen kaas![]()
Strooi er ruim paprikapoeder op en ook peper (Witte)
Smeer de boterhammen in met bleu band(Buitenkant he is voor het bakken)
![]()
Bak de uien en de tomaten even aan in de braadpan.
Gooi de geboterde tosti erbij en laat deze 3 minuten fikken, dan omkeren en weer 3 minuten fikken .
Nog 1 keer omdraaien chlisaus erover gooien en 2 minuten fikken.
Nu de tostie op een (warm) bord serveren en de uien en tomaten over de tostie leggen![]()
Lekker dat dat is(het water loopt in m'n mond)
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
brie en honing? dat kan nooit lekker zijnquote:
quote:Op vrijdag 3 maart 2006 12:45 schreef jack4ya het volgende:
Tosti met parma ham, groene pesto, pijnboompitten en een beetje rode pastasaus (uit pot) met mozzarella
Kan wel, maar in de pan is het imho toch het lekkerstquote:Op vrijdag 3 maart 2006 12:01 schreef Drumpie het volgende:
[..]
kan het ook in een tosti aparaat niet zoeen echte maar meer grillding
Ik ga het vandaag beoordelen!quote:Op zaterdag 4 maart 2006 01:22 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Echt wel!
Nóg lekker is 't met walnoten erop, maar die heeft bijna niemand in huis natuurlijk
Maar echt, gewoon een goede laag brie, en genoeg honing er overheen. Wordt ook in verschillende restaurantjes in Nijmegen geserveerd, dus zo idioot is 't niet
Een tosti is een broodje met kaas (en iets extras optioneel) die ge(bakken?) is... vandale.nl zegt er niets over en op http://www.tostiworld.nl/ bij menukaart staat bij de tosti's namelijk ook dubbel kaas .quote:Op zaterdag 4 maart 2006 08:59 schreef kL0j00h het volgende:
Een tosti is met ham en kaas. Al dat andere is geen tosti maar een geroosterd broodje met .....
kom al 20 jaar in italie en daar denken ze er toch anders over.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 10:29 schreef compier het volgende:
[..]
Een tosti is een broodje met kaas (en iets extras optioneel) die ge(bakken?) is... vandale.nl zegt er niets over en op http://www.tostiworld.nl/ bij menukaart staat bij de tosti's namelijk ook dubbel kaas .![]()
![]()
niets, anders wordtie zo vetquote:Op zaterdag 4 maart 2006 11:13 schreef Drumpie het volgende:
En als je een tosti in een pan maakt, hoe doe je dat met boter, of olie of niks
ik strijk liever mijn brood in.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 11:13 schreef Drumpie het volgende:
En als je een tosti in een pan maakt, hoe doe je dat met boter, of olie of niks
tostyquote:Op zondag 5 maart 2006 13:11 schreef Drumpie het volgende:
Hoe schrijf je nou Tosti/Tostie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |