Die gaan naar de Amsterdam Arena!quote:Op woensdag 4 oktober 2006 19:24 schreef Litpho het volgende:
[..]
Mensen die niet tegen goede akoestiek kunnen?
DAARMEE ga ik mijn man content kunnen makenquote:Op dinsdag 14 november 2006 19:27 schreef Sonja27 het volgende:
6 januari 2007 komt er een samenvatting van Clouseau in het Dubbel op TV Eén!
pmquote:Op woensdag 15 november 2006 19:44 schreef Sammy3000 het volgende:Wil Niet Dat Je Weggaat
Die single is zoooo mooi! En ik ben er al heel lang naar op zoek. Kan 'm maar niet vinden.
Wil Niet Dat Je Weggaat is toch als laatste single uitgebracht van het 1e album. Ik ken de bloedmooie versie die live in de studio is opgenomen.
Wat zou ik die graag nog eens willen horen, zeg!
Klopt. Maar deze ben ik volgens mij nog niet tegengekomen.quote:Op woensdag 15 november 2006 20:16 schreef Sonja27 het volgende:
Op ebay zijn nog veel singeltjes te vinden!
Ah je wil hem niet gewoon HOREN, je wil hem ook kunnen vasthoudenquote:Op donderdag 16 november 2006 09:08 schreef Sammy3000 het volgende:
[..]
Klopt. Maar deze ben ik volgens mij nog niet tegengekomen.
TENZIJ... Het is toch niet de single met de hoes alsof het van de live-plaat komt:
[afbeelding]
Die laat ik steeds links liggen, namelijk.![]()
is inderdaad een standaard begrafenisnummer in Belgie.quote:Op vrijdag 1 december 2006 16:14 schreef Reemster het volgende:
daaaaaaar gaaaaaaaat zeeeee
is wel mooie muziek
Maat van me schiet altijd in tranen bij ''afscheid van een vriend''
dat werd gedraaid op ze vader ze begrafenis
Volgens mij inmiddels wel... Dacht het gelezen te hebben in zijn boek!quote:Op vrijdag 1 december 2006 18:23 schreef Baba-O-Riley het volgende:
Een mooi nummer, net zoals "Hoog in De Heldere Lucht", heeft ongeveer met dezelfde materie te maken, alleen is in dat nummer de persoon (vader van drummer Bob) nog niet overleden.
Ik ben 1 december geweest, samen met twee vrienden! Het was eigenlijk een beetje een impulsief idee om er heen te gaan, we hadden die kaartjes ook al bijna een jaar van tevoren besteld. Maar het was in ieder geval wel heel leuk! Jammer dat ik niet al hun nummers kende, maar de grootste klassiekers deden ze toch wel, met als hoogtepunten Nobelprijs en Daar Gaat Zequote:Op zaterdag 16 december 2006 22:37 schreef Sonja27 het volgende:
Morgenmiddag!![]()
Verder nog niemand geweest?
Inderdaad zonde! Maar zo zijn meer dingen zonde omdat ze al lang niet meer live gespeeld zijn of weleens vervangen mogen worden. Oker was iig een super verrassing dat ze die eindelijk weer live zongen.quote:Op dinsdag 19 december 2006 16:12 schreef Vogel87 het volgende:
[..]
Zonde trouwens dat ze Passie niet deden.
Zooo oud! Ze hebben veel recenter werk! Dat was trouwens in het kader van Kris zijn 42e verjaardag!quote:Op donderdag 21 december 2006 09:57 schreef Brighteyes het volgende:
Nu Domino bij Edwin Evers.
Maar het is wel heeeeeel braaf hoor!![]()
misschien oud maar wel veel beter dan al hun recente werk samen !quote:Op donderdag 21 december 2006 19:09 schreef Sonja27 het volgende:
[..]
Zooo oud! Ze hebben veel recenter werk! Dat was trouwens in het kader van Kris zijn 42e verjaardag!
quote:Op donderdag 21 december 2006 19:10 schreef BramKVO het volgende:
[..]
misschien oud maar wel veel beter dan al hun recente werk samen !
Poehquote:Op donderdag 21 december 2006 19:09 schreef Sonja27 het volgende:
Zooo oud! Ze hebben veel recenter werk! Dat was trouwens in het kader van Kris zijn 42e verjaardag!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |