bronquote:Het programma Blik op de Weg is vanaf komend najaar bij Talpa te zien. Het programma volgt al 15 jaar het gedrag van Nederlanders in het verkeer. Vanaf 1991 bij de NCRV en de laatste jaren bij de AVRO is Blik op de Weg volgens Talpa uitgegroeid tot een 'instituut'.
Producent en presentator Leo de Haas is enthousiast over zijn overstap van de NCRV naar Talpa.
De kern van Blik op de Weg blijft bestaan uit beeldmateriaal dat door onherkenbare politievoertuigen met observatiecamera’s wordt geschoten. Het programma wordt in nauwe samenwerking met de verschillende politieregio’s gemaakt. Per jaar legt het team van Blik op de Weg ongeveer 100.000 kilometer af op de Nederlandse wegen. Van het gedraaide materiaal haalt hooguit één procent het programma. "Talpa zendt heel veel in Nederland geproduceerde programma’s van hoge kwaliteit uit", aldus presentator Leo de Haas. "Het voelt erg goed om daar bij te gaan horen. Het komend najaar gaan we dan ook met veel plezier voor Talpa aan de slag."
quote:Talpa zendt heel veel in Nederland geproduceerde programma’s van hoge kwaliteit uit", aldus presentator Leo de Haas.
Wat een geneuzel.. je kijkt toch naar een programma omdat het goed is.. wat maakt het dan uit op welke zender.. dat is pas kinderachtig zegquote:Op donderdag 2 maart 2006 16:18 schreef Morpheus2002 het volgende:
Voor mij geen Blik op de Weg meer. Jammer, was een goed programma.
lol, dat dacht ik ook toen ik de TT lasquote:Op donderdag 2 maart 2006 21:51 schreef veldmuis het volgende:
Zou Leo dan eindelijk een andere truienkiezer krijgen dan z'n eigen moeder?
* ondeugend ziet de mpeg ook al draaien.quote:Op donderdag 2 maart 2006 15:31 schreef kwib het volgende:
[..]
Mag ik even lachen?
De enige die trouwens echt lacht is Leo, zijn pensioen is gered
Ik zie het al voor me;
Hoe hard zijdt deze BMW over de A27?
Bel 0909-8844 en toets
A) 120 km/u
B) 164 km/u
C) Lichtsnelheid
Wil een plasma tv van LG!![]()
Voor de verzorging van de auto vanaf vandaag een drieluik over Shell Pura!quote:Op donderdag 2 maart 2006 15:31 schreef kwib het volgende:
Mag ik even lachen?
De enige die trouwens echt lacht is Leo, zijn pensioen is gered
Ik zie het al voor me;
Hoe hard zijdt deze BMW over de A27?
Bel 0909-8844 en toets
A) 120 km/u
B) 164 km/u
C) Lichtsnelheid
Wil een plasma tv van LG!![]()
Omdat het programma nu in het beste geval alleen maar onderbroken wordt door reclame en, meer waarschijnlijk, er een leuke dosis sensatie en vercommercialisering bij krijgt.quote:Op donderdag 2 maart 2006 21:50 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Wat een geneuzel.. je kijkt toch naar een programma omdat het goed is.. wat maakt het dan uit op welke zender.. dat is pas kinderachtig zeg![]()
Misschien komen er nu wat kewl autocommercials tussen?quote:Op vrijdag 3 maart 2006 11:08 schreef De_Hertog het volgende:
Omdat het programma nu in het beste geval alleen maar onderbroken wordt door reclame en, meer waarschijnlijk, er een leuke dosis sensatie en vercommercialisering bij krijgt.
Vind je 'm zo slecht gekleed?quote:Op donderdag 2 maart 2006 21:51 schreef veldmuis het volgende:
Zou Leo dan eindelijk een andere truienkiezer krijgen dan z'n eigen moeder?
Idd, want hij wilde jaren geleden zijn programma al aan RTL4 slijten, maar de NCRV hield 'm aan zijn contract dat nog een paar jaren duurde.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 11:11 schreef zoalshetis het volgende:
ik gun het leo van harte na zijn jarenlange wurgcontract waar hij voor een appel en ei zijn eigen programma presenteerde. .
Vast, maar zeker niet alleen maar. Vast ook minder kewle luierreclames enzo.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 11:10 schreef LeefbaarFok het volgende:
[..]
Misschien komen er nu wat kewl autocommercials tussen?
Gvd! Heb ik een tikfout gemaakt!?quote:Op vrijdag 3 maart 2006 11:13 schreef De_Hertog het volgende:
Vast, maar zeker niet alleen maar. Vast ook minder kewle luierreclames enzo.
ik weet het. lullige actie van de ncrv omdat het toch best goed bekeken werd (wordt)quote:Op vrijdag 3 maart 2006 11:12 schreef LeefbaarFok het volgende:
[..]
Idd, want hij wilde jaren geleden zijn programma al aan RTL4 slijten, maar de NCRV hield 'm aan zijn contract dat nog een paar jaren duurde.
Want? Talpa zal vast wel weer het één en ander veranderen aan de programma formule en ik kijk vooral niet meer omdat er uiteraard +- 7 min. reclame tussen zitquote:Op donderdag 2 maart 2006 21:50 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Wat een geneuzel.. je kijkt toch naar een programma omdat het goed is.. wat maakt het dan uit op welke zender.. dat is pas kinderachtig zeg![]()
hij leent gewoon die van john.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 11:22 schreef schatje het volgende:
Misschien schakelt Leo nu ook wel een helikopter in. Onder het mom van er echt bovenop zitten.
John de Mol heeft het geld er immers wel voor![]()
.
Kan zijn, maar het programma wordt geproduceerd door Leo de Haas Tv Produkties.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 11:22 schreef schatje het volgende:
John de Mol heeft het geld er immers wel voor![]()
.
bronquote:De AVRO zegt 'verrast' te zijn over de overstap van Leo de Haas naar Talpa, waar hij vanaf het najaar Blik op de weg gaat presenteren. De Haas is zowel presentator als producent van het verkeersprogramma.
"De AVRO is inderdaad verrast", laat een woordvoerder weten bij Boulevard. "Op dit moment heeft de AVRO nog een overeenkomst met Leo de Haas."
ok ok, leo was nooit goed in zakenquote:
Dat snap ik nou niet, je kijkt toch allereerst naar een programma dat je leuk vindt? En blik op de weg is een goed programma, maar alleen gaan boycotten omdat het op talpa komt? een beetje sneu... Je doet je zelf meer onrecht aan dan de makers van dat programma.quote:Op donderdag 2 maart 2006 16:18 schreef Morpheus2002 het volgende:
Voor mij geen Blik op de Weg meer. Jammer, was een goed programma.
gun hem ook een behoorlijk salaris.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 14:47 schreef Braamhaar het volgende:
Staat me nog iets van bij dat Leo nooit naar de commerciëlen zou gaan omdat ie z'n programma niet wilde laten onderbreken door reklame...
Goed zo Leo!
Hij wilde jaren geleden al naar RTL4.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 14:47 schreef Braamhaar het volgende:
Staat me nog iets van bij dat Leo nooit naar de commerciëlen zou gaan omdat ie z'n programma niet wilde laten onderbreken door reklame...
Goed zo Leo!
Wat denk je hoeveel sluikreclame er nu al in zit? Moet je maar eens goed opletten...quote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:35 schreef MaxPower het volgende:
Wat inderdaad triest zal zijn is de sluikreclame die zijn intrede zal doen. Leo zal plots met een huge motherfucking TomTom op zn brommer zitten. Het hierbovengenoemde Shell Pura wordt als tip uit de garage meegegeven voor een langere levensduur van uw auto. Etcetera.
Jammer. Al trok ik die paspoppenkop van Leo toch al niet.
Programma's hoeven niet te veranderen als ze naar Talpa gaan, hoor.quote:Op donderdag 2 maart 2006 17:36 schreef Lucille het volgende:
Jammer, weer een programma minder waar ik naar zal kijken aangezien ik Talpa over sla bij het zappen.
Voorbeeld?quote:Op zaterdag 4 maart 2006 18:22 schreef Arcee het volgende:
[..]
Programma's hoeven niet te veranderen als ze naar Talpa gaan, hoor.
Barend en Van Dorp.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 18:36 schreef MaxPower het volgende:
Voorbeeld?
Het voetballen scoort toch goed?quote:Op zaterdag 4 maart 2006 19:41 schreef CloudStrife het volgende:
Weer een oud programma naar Talpa dat niet zal scoren!
Go Talpa! Go! Go!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |