Precies. Die kende mijn moeder zelfs, omdat ze het zo'n vaag figuur vond.quote:Op donderdag 2 maart 2006 23:57 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Die weet ik nog wel uit m'n hoofd. Zo'n dikke babykop met krulletjes.
Eigenlijk helemaal nix, maar als ik terug denk aan die namen, voel ik de spanning weer toen ik een pakje opende en de frustratie als ik weer eens een dubbele had. Jeugdsentiment heet datquote:Op zondag 5 maart 2006 17:13 schreef methodmich het volgende:
Wat was er zo legendarisch aan die mannen?
Okee. Ik dacht dat je aan bepaalde koppen nog herinneringen had.quote:Op zondag 5 maart 2006 17:23 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Eigenlijk helemaal nix, maar als ik terug denk aan die namen, voel ik de spanning weer toen ik een pakje opende en de frustratie als ik weer eens een dubbele had. Jeugdsentiment heet dat![]()
Breetveld en Boessen had je wel mogen weten mmquote:Achterste rij vlnr: Michel Langerak, Hans Kraay, Dennis vd Gijp, Ries fok, Gerrie Slagboom, Brian Wilsterman, Warry van Wattum, Ton Rietbroek, Reinier Robbemond.
Middelste rij vlnr: Robin Schmidt, Maarten Atmodikoro, Jimmy Simons, Joop Hiele, Ricardo de Jongh, Virgil Breetveld, Dirk vd Laan, Jerry Simons.
Voorste rij vlnr: Ronald van Est (verzorger), Willy Boessen, Romeo Wouden, Frans Struis (ass. trainer), Han Berger (trainer/coach), Nico van Zoghel (ass. trainer), Jan Mulder, Roel Liefden, Wim de Jong (manager).
Zoek het op, vraag het in ieder geval niet hier. Misschien hier: VBL-kwis #208: Weten wij het beter dan Van Gaal? .quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:38 schreef vosss het volgende:
wie was de eerste voetballer die rood kreeg op 5 WK's geleden ?
Hey, legendarische zei je er niet bij hè. Vergeten voetballers was het.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 00:41 schreef tong80 het volgende:
Ik had een topic geopend over legendarische voetballeres die men niet meer kent. Wist niet dat Wally van Wattum enzo ook in die cattegorie vielen.
Maar goed een in potentie briljant topic inj de kiemk gesmnoord omdat er al een jarlang niet gepost was over Wally en andere eerste divisie voetballers.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |