Nee, was nog niet naar bed en die Belgen viel me ook op, had ik ze vannacht net bijles gegeven en m'n nachtrust verstoord wordt ik vanmiddag wakker is er helemaal geen forum meerquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:29 schreef Yolande het volgende:
[..]
He Manu, jij nog hierIk dacht dat je al naar bed was. Wat heb je met de Belgen gedaan
![]()
![]()
![]()
Nee voor mij niet hoor. Hij was pissig, we moesten allemaal sterven en toen vertrok hij. Snap er geen hol vanquote:
Ik wilde vanmiddag ook even bijlezen en kijken wat jij , Henk en die drie belgen gekletst hadden is het hele forum offlinequote:Op woensdag 1 maart 2006 03:30 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Nee, was nog niet naar bed en die Belgen viel me ook op, had ik ze vannacht net bijles gegeven en m'n nachtrust verstoord wordt ik vanmiddag wakker is er helemaal geen forum meer![]()
![]()
Ach meid zo is het leven.quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:32 schreef melke het volgende:
[..]
Nee voor mij niet hoor. Hij was pissig, we moesten allemaal sterven en toen vertrok hij. Snap er geen hol van
je bent ook nog niet gestorvenquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:32 schreef melke het volgende:
[..]
Nee voor mij niet hoor. Hij was pissig, we moesten allemaal sterven en toen vertrok hij. Snap er geen hol van
Dat bepaal ik nog altijd zelf welquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:34 schreef Yolande het volgende:
[..]
Ach meid zo is het leven.Je moet niet alles willen snappen
![]()
okequote:Op woensdag 1 maart 2006 03:35 schreef melke het volgende:
[..]
Dat bepaal ik nog altijd zelf welIk vraag het me gewoon af. Dat is geen crime he
![]()
quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:36 schreef melke het volgende:
[..]
De oudjes willen er niet over praten Manu..![]()
Nee maar altijd als we iets vragen over Newsman word er gezegd dat het een gesloten verhaal is of dat we het er niet over moeten hebben. Waarom is dat? Waarom hangt er iets raars rondom dat onderwerp?quote:
hij is met luid getoeter vertrokken en hangt nog her en der rond, laat hem nou gewoonzn gang gaan .quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:35 schreef melke het volgende:
[..]
Dat bepaal ik nog altijd zelf welIk vraag het me gewoon af. Dat is geen crime he
![]()
Oke, maar ik vind het raar. Ook wat hij bij Snaptnix neer zet. Zeg dan gewoon wat je dwars zit..quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:39 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
hij is met luid getoeter verrokken en hangt nog her en der rond, laat hem nou gewwon zn gang gaan .
Af en toe teruglezen kan wel eens handig zijn, dan zit je niet met vragen waar iemand gebleven is.quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:38 schreef melke het volgende:
[..]
Nee maar altijd als we iets vragen over Newsman word er gezegd dat het een gesloten verhaal is of dat we het er niet over moeten hebben. Waarom is dat? Waarom hangt er iets raars rondom dat onderwerp?
quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:39 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
hij is met luid getoeter vertrokken en hangt nog her en der rond, laat hem nou gewoonzn gang gaan .
Haha, jammer dat het forum het niet aankon blijkbaar, gelukkig hebben we VOL én streams nogquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:38 schreef Yolande het volgende:
[..]
Oeps niet gezien, ben eerder naar bed gegaan of teveel bier gedronken![]()
Juist Yolande, als je af en toe eens terug leest zou je nu weten dat ik regelmatig terug leesquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:43 schreef Yolande het volgende:
[..]
Af en toe teruglezen kan wel eens handig zijn, dan zit je niet met vragen waar iemand gebleven is.
Trustequote:Op woensdag 1 maart 2006 03:43 schreef nachtzuster het volgende:
[..]
Haha, jammer dat het forum het niet aankon blijkbaar, gelukkig hebben we (censuur) én streams nog![]()
truste!!
quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:43 schreef Manu82 het volgende:
[..]ik zag het ja, hij spookt nog her en der rond
Is goed Melkequote:Op woensdag 1 maart 2006 03:44 schreef melke het volgende:
[..]
Juist Yolande, als je af en toe eens terug leest zou je nu weten dat ik regelmatig terug lees![]()
Yolande pfff wat heb jij in godsnaam tegen mij? Beetje tegengas en madam is beledigd... Sorry hoor, maar dat is nergens voor nodig. Of bedoel je iets anders met de gaapsmiley?quote:
Z'n gangetje... En met jou? Carnaval overleefd? (Blijkbaar welquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:48 schreef melke het volgende:
Doka hoe is het verder!? Alles goed?
Melke waarom denk je nou elke keer dat iemand tegen je is. Ik heb niets tegen je, ik ben niet beledigd en ik heb geen hekel aan je.quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:46 schreef melke het volgende:
[..]
Yolande pfff wat heb jij in godsnaam tegen mij? Beetje tegengas en madam is beledigd... Sorry hoor, maar dat is nergens voor nodig
Dat denk ik niet elke keer Yolande. Ik dacht dat nu bij jou. Je gaapsmiley, dat komt over alsof je wil zeggen pfff daar begint ze weer, vermoeiend. Daarbij heb ik je vaker zien schrijven dat je bepaalde dingen van mij negeert. 1 en 1 is 2 dan he...quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:50 schreef Yolande het volgende:
[..]
Melke waarom denk je nou elke keer dat iemand tegen je is. Ik heb niets tegen je, ik ben niet beledigd en ik heb geen hekel aan je.
Gaat prima en de uitslag is verdwenen dat zalfje werkte primaquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:51 schreef doka het volgende:
[..]
Manu![]()
Goed, en met jou?
en met de uitslag?
Maar ff serieus: wat was de uitslag?quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:52 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Gaat prima en de uitslag is verdwenen dat zalfje werkte primathnx
Is goed Melke, misschien heb jij lange tenen en heb ik lange tenen, even goede vriendinnenquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:52 schreef melke het volgende:
[..]
Dat denk ik niet elke keer Yolande. Ik dacht dat nu bij jou. Je gaapsmiley, dat komt over alsof je wil zeggen pfff daar begint ze weer, vermoeiend. Daarbij heb ik je vaker zien schrijven dat je bepaalde dingen van mij negeert. 1 en 1 is 2 dan he...
Van maandag weet ik nog niet, hoor ik volgende week, donderdag en vrijdag zijn m'n concurrenten aan de buurt dus als ik er niet ben sta ik ergens met een honkbalknuppel m'n concurrenten uit te schakelenquote:
Ja het was zeker leukquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:50 schreef doka het volgende:
[..]
Z'n gangetje... En met jou? Carnaval overleefd? (Blijkbaar wel)
Ah eindelijk Tann weg weten te werken, was maar een zalfje voor nodigquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:52 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Gaat prima en de uitslag is verdwenen dat zalfje werkte primathnx
quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:55 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Van maandag weet ik nog niet, hoor ik volgende week, donderdag en vrijdag zijn m'n concurrenten aan de buurt dus als ik er niet ben sta ik ergens met een honkbalknuppel m'n concurrenten uit te schakelen![]()
![]()
Ben je Balkenende of Verdonk nog tegen gekomen?quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:55 schreef melke het volgende:
[..]
Ja het was zeker leukmaar vind het goed dat het weer voorbij is. Feest is leuk, maar hoeft voor mij geen dagen te duren. Opeens heb ik het wel gezien
quote:Op woensdag 1 maart 2006 03:57 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Ah eindelijk Tann weg weten te werken, was maar een zalfje voor nodig![]()
![]()
Nee, misschien in een berenpak of zoiets, maar niet als zichzelf ofzoquote:Op woensdag 1 maart 2006 03:58 schreef doka het volgende:
[..]
Ben je Balkenende of Verdonk nog tegen gekomen?![]()
Hou je bek, trut!quote:Op woensdag 1 maart 2006 04:00 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
kijk laten we ondeling nog ff ruzie maken, dan is het hek helemaal van de dam
![]()
Waar is die lelijke Arliatorquote:Op woensdag 1 maart 2006 04:00 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
kijk laten we ondeling nog ff ruzie maken, dan is het hek helemaal van de dam
![]()
Nee joh ben je gek, we zijn tenslotte van dequote:Op woensdag 1 maart 2006 04:00 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
kijk laten we ondeling nog ff ruzie maken, dan is het hek helemaal van de dam
![]()
ik blijf haar aardig vinden als user danquote:Op woensdag 1 maart 2006 04:02 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
Blijft een takke wijf![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
*monitor schoon maakt*
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |