quote:
quote:Op woensdag 1 maart 2006 01:03 schreef RijstNatie het volgende:
300euro daar kan een pakistaans gezin een jaar van eten !!!
quote:Op woensdag 1 maart 2006 05:53 schreef buzzer het volgende:
wat een belachelijk topic dit..
quote:Op woensdag 1 maart 2006 01:23 schreef xrrwr het volgende:
Wel sneu dat hij zijn mocro-kit niet heeft afgemaakt though.
Het is belachelijk als je een cheape MP3-speler hebt, en je gaat dan iPod-oortelefoontjes dragen omdat dat stoer staat.quote:Op woensdag 1 maart 2006 05:53 schreef buzzer het volgende:
wat een belachelijk topic dit..
Het is belachelijk dat je geen iPod-oortelefoontjes zou mogen dragen op een el-cheapo MP3-speler.quote:Op woensdag 1 maart 2006 08:56 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Het is belachelijk als je een cheape MP3-speler hebt, en je gaat dan iPod-oortelefoontjes dragen omdat dat stoer staat.![]()
Goedkope mp3 speler, ish schoeld van autkering weetje, wolla!!!quote:Op woensdag 1 maart 2006 00:25 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Ik zat vanmiddag in de bus, en voor me zat zo'n typische "bling bling Marokkaan" (Leren jas met bontkraag, gouden kettingen, Puma schoenen en ze hebben meestal een Motorola V3 of Samsung D500 telefoon.)
De betreffende bling blingerd die vanmiddag in de bus zat, droeg ook van die patserige witte Apple iPod oordopjes. (zoals een echte bling blingerd betaamd)
Maar nu komt het moraal van dit verhaal: Opeens toverde de bling blingerd een Blokker/Bart Smit mp3 speler uit zijn jas om een ander liedje op te zetten (?), zo eentje van het kaliber 19 euro.![]()
quote:Op woensdag 1 maart 2006 11:53 schreef James-Hetfield het volgende:
Bling Bling is gewoon het toppunt van totaal verkeerde integratie.
Zoiets kan misschien in donker afrika, waar de negertjes van de verschillende bush bush stammen nog onder de indruk raken van al dat geschitter, en graag hun jongste maagden ruilen voor enkele kraaltjes en spiegeltjes.
Oeeh, mooie cultuur! Ik wil ook voor een spiegeltje of kraaltje een mooie maagd!quote:Op woensdag 1 maart 2006 11:53 schreef James-Hetfield het volgende:
Bling Bling is gewoon het toppunt van totaal verkeerde integratie.
Zoiets kan misschien in donker afrika, waar de negertjes van de verschillende bush bush stammen nog onder de indruk raken van al dat geschitter, en graag hun jongste maagden ruilen voor enkele kraaltjes en spiegeltjes.
Emigreren dus.quote:Op woensdag 1 maart 2006 12:07 schreef JosvG het volgende:
[..]
Oeeh, mooie cultuur! Ik wil ook voor een spiegeltje of kraaltje een mooie maagd!
Uit die oordopjes krijg je met geen enkele speler een goed geluidquote:Op woensdag 1 maart 2006 09:10 schreef Viking84 het volgende:
Waarschijnlijk kun je met Ipod headphones toch wel een beter geluid uit een Blokker speler krijgenDus, wat is dan het probleem?
Wat hij zegtquote:Op woensdag 1 maart 2006 13:59 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Uit die oordopjes krijg je met geen enkele speler een goed geluid.
En dan zo'n lelijke sticker op de voorruit plakken!quote:Op woensdag 1 maart 2006 13:25 schreef El_Rolando het volgende:
Net als met auto's tunen. Veel mensen tunen hun auto optisch, maar niet technisch.
dezelfde als die negert?quote:Op woensdag 1 maart 2006 16:37 schreef Impry het volgende:
Mijn zusje heeft ook zo'n blokker MP3-speler en daar zitten standaard witte oordopjes bij...
Geen idee, heb die negert nooit gezien. Maar ze lijken iig wel een heel klein beetje op iPod dopjes. Dus misschien heeft de TS niet echt goed gekeken naar de vorm v.d. dopjes en dan waren het gewoon de standaard Blokker oordopjes.quote:
Maar waarom gebruikt 'ie dan iPod oordopjes, die dingen zijn zo kapot en klinken voor geen meter. Had 'ie beter de Blokker/Bart Smit oordopjes kunnen gebruiken, maarja, dat staat weer niet bling.quote:Op woensdag 1 maart 2006 16:53 schreef PsyCha het volgende:
Mss was zn iPod wel stuk.
whehehe ik typte het, maar geloofde er zelf geen bal van.quote:Op woensdag 1 maart 2006 16:57 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
[..]
Maar waarom gebruikt 'ie dan iPod oordopjes, die dingen zijn zo kapot en klinken voor geen meter. Had 'ie beter de Blokker/Bart Smit oordopjes kunnen gebruiken, maarja, dat staat weer niet bling.![]()
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |