Troubadour Coffe House?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 23:31 schreef Bad_Moon_Rising het volgende:
Zijn er nog meer tips voor leuke of aparte restaurantjes ?
www.nsinternationaal.nl ?quote:Op woensdag 1 maart 2006 17:44 schreef Leep het volgende:
wat heeft de ns daar nou weer mee te maken ???
stoer, een keer uitchecken. Eten goed en ook nog te betalen?quote:Op woensdag 1 maart 2006 18:23 schreef travelwoman het volgende:
Nog een ander speciaal restaurant is "dans le noir" waar men door blinde kelners wordt geserveerd en waar men in het donker zit te dineren.
Restaurant Dans le noir
51, rue quincampoix
75004 Paris
Beetje kort door de bocht. NS is toch één van de exploitanten van de Thalys.quote:Op woensdag 1 maart 2006 18:37 schreef boskov het volgende:
[..]
Zij bieden de Thalys service alleen aan op hun website. NS heeft er niks mee te maken..
Lijkt me toch wel hoor? Anders gaat het toch niet via NS, NS biedt ook arrangementen aan die de thalys betreffen.quote:Op woensdag 1 maart 2006 18:37 schreef boskov het volgende:
[..]
Zij bieden de Thalys service alleen aan op hun website. NS heeft er niks mee te maken..
Gewoon even bellen zou ik zeggen. Ze zijn erg behulpzaam bij Frantour aan de telefoon.quote:Op woensdag 1 maart 2006 15:11 schreef gurlie het volgende:
Want er staat dat deze: IFPR02DP reserveringscode incl. thalys is, maar ik zou niet weten hoe ik daar verder informatie over kan vinden, laat staan boeken.
Ja maar ook de andere tariefen zijn voor die datum niet beschikbaar, terwijl het pas over 2 maanden is, dat vind ik vreemd. Maar ik ga morgen inderdaad maar even wat rondbellen om te kijken hoe ik dit kan boeken.quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:12 schreef Leep het volgende:
Thalys stelt gewoon een klein aantal zitplaatsen beschikbaar voor het smileys tarief.
Heeft de ns verder niks mee te maken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop