PES5 van de Xboxquote:
GoW komt toch nog lang niet uit? Genoeg tijd om te sparenquote:Op woensdag 1 maart 2006 15:40 schreef piet_pelle het volgende:
Ik ga denk ik vanavond na een feestje als een maat van me dronken is zijn nieren eruit snijden, om deze vervolgens te verkopen om Oblivion en GoW te kunnen kopen.
Geldnood vraagt om inventieve manieren om games te kunnen financieren.
En daarna zei die dit:quote:- Ubi NL released op donderdag, terwijl de andere landen vaak (niet altijd)releasen op vrijdag.
- Op dit moment (check de tijd van de post) staat GRAW Xbox 360 op 9 maart.
- De game ligt niet in mijn magazijn.. ook niet bij de winkelier.. was het maar zo...
- Ubisoft heeft GEEN officieel persbericht losgelaten over de release date. ALLE links en info die tot nu toe is die gepost zijn niet "echt", het zijn meer journo's die elkaar napraten en roddels verspreiden zonder bronvermelding. Alle websites hebben zogenaamd officieel gehoord van iemand binnen Ubi bla bla bla. Laat mij maar het persbericht zien en dan zou ik het pas geloven als gamer. Dat horen zeggen van is juist de reden waarom er zoveel onduidelijkheid is!
Ga uit van de 16e , als ie dan de 9e komt is het alleen maar mooi meegenomen.
Lekker duidelijk weer...quote:Officiele datum is nu 9 maart.
Punt.
Denk dat genoeg mensen zullen stoppen met het spelen van de game voordat ze aan de 10.000 zitten hoor.quote:Op woensdag 1 maart 2006 17:16 schreef Lampie_ het volgende:
Niet zo moeilijk, in PDZ heb ik nu ook al zo'n 4000 kills, zal wel tijd kosten maar halen doet iedereen uiteindelijk wel.
Ik niet, moet er weer een half jaar mee doen dusquote:Op woensdag 1 maart 2006 17:24 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Denk dat genoeg mensen zullen stoppen met het spelen van de game voordat ze aan de 10.000 zitten hoor.
Kunstgras ftw ja!quote:
Ik denk bijna iedereen.quote:Op woensdag 1 maart 2006 17:24 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Denk dat genoeg mensen zullen stoppen met het spelen van de game voordat ze aan de 10.000 zitten hoor.
Er zijn tegenwoordig reclame bureaus die zich erin hebben gespecialiseerd om forums te infiltreren en te hypen voor hun klantenquote:Op woensdag 1 maart 2006 14:23 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Sterke zielen beslissen zelf! Maar mijn hype gedrag op sommige games kan aanstekend werken idd
quote:Op woensdag 1 maart 2006 17:30 schreef Wessiej het volgende:
Screens van Fifa World Cup 2006:
[afbeelding]
[afbeelding]
Dat gras.
Fight Nightquote:Op woensdag 1 maart 2006 19:30 schreef piet_pelle het volgende:
Toch ziet Fifa er wel erg mooi uit hoor, er is geen enkele andere sportgame ie er enigzins bij in de buurt komt grafisch, plasticy of niet.
Misschien waren het geen volle batterijen of erg goedkope. In ieder geval, als dat rondje knippert zijn de batterijen op, je X360 of controller is dan echt niet meteen kapot, lijkt me zeer sterk.quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:22 schreef Lampie_ het volgende:
Batterijen zijn dan wel erg snel op Devv, nog geen 4 uur. Je kunt altijd proberen nogmaals andere batterijen erin te doen. Alternatief is een Play & Charge kit kopen wat devv05 aanraadde.
Niet te vergelijken, daar heb je maar 2 spelers op het scherm en weinig diepgang. Madden NFL kun je wel met Fifa vergelijken. Maar goed, dat het de mooiste sportgame is is niet heel vreemd, wat EA heeft nog geen enkele concurrentie op Next-gen gebied.quote:
Grapje zeker?quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:30 schreef piet_pelle het volgende:
Toch ziet Fifa er wel erg mooi uit hoor, er is geen enkele andere sportgame ie er enigzins bij in de buurt komt grafisch, plasticy of niet.
Ja idd ik vind dit er veel beter uitzienquote:
www.ghostrecon.com/usquote:Wednesday 03.01.06 GRAW Official Release Dates
Today Ubisoft, one of the world’s largest video game publishers, is pleased to announce the official release dates of the game and that it has gone gold on Xbox360™.
Also Ubisoft has decided to devote additional time on the PC version of Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter™ to perfect the next installment in its award-winning squad-based military shooter and the specificities of this version. Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter™ will be released on
March 9th 2006 on Xbox 360™ video game and entertainment system from Microsoft.
March 16th 2006 on Xbox® video game system from Microsoft
March 30th on PlayStation®2 computer entertainment system.
PC-DVD Rom next May 2006
Als je nieuwe batterijen erin doet en het helpt ook niet zou ik zelf ook denken dat ie kapot isquote:Op woensdag 1 maart 2006 19:33 schreef devv05 het volgende:
[..]
Misschien waren het geen volle batterijen of erg goedkope. In ieder geval, als dat rondje knippert zijn de batterijen op, je X360 of controller is dan echt niet meteen kapot, lijkt me zeer sterk.
Weet niet of die batterijen nieuw waren en misschien was het een goedkoop merk. Ik zou toch maar de play & charge kit halen, eigenlijk kun je niet goed zonder.quote:Op woensdag 1 maart 2006 19:54 schreef Lampie_ het volgende:
[..]
Als je nieuwe batterijen erin doet en het helpt ook niet zou ik zelf ook denken dat ie kapot is![]()
xbox 1 game waarbij het gras mooier is dan bij de nieuwe fifaquote:Op woensdag 1 maart 2006 19:49 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Ja idd ik vind dit er veel beter uitzien[afbeelding]![]()
Ik heb wel vaak het idee dat als ik 'm niet gebruik en hij zit ook niet in de oplader hij langzaam leger raakt.quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:03 schreef Lampie_ het volgende:
Precies, Ik heb hem zelf ook. Je kan er aardig lang mee en als ie aan 't opladen is speel ik met m'n andere controller.
Opladen duurt tevens wel lang.
Even rondbellen dan, moet lukken met wat geluk.quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:30 schreef MrDoegewoon het volgende:
Wil er morgen één halen, maar nergens kan ik dus die van 399 euro vinden...
Nee die is schaars.quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:30 schreef MrDoegewoon het volgende:
Wil er morgen één halen, maar nergens kan ik dus die van 399 euro vinden...
Ik heb er nog wel eentje nuquote:Op woensdag 1 maart 2006 20:30 schreef MrDoegewoon het volgende:
Wil er morgen één halen, maar nergens kan ik dus die van 399 euro vinden...
Maar aan de andere kant mocht je na 2 maanden geen zin meer in Live hebben gooi je flink wat eurotjes weg, ik neem gewoon telkens 3 maanden.quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:34 schreef Kremers het volgende:
www.dimensionplus.nl heeft ze op voorraad, moet je wel nu bestellen
Volgende week dan eindelijk weer een nieuw spelHaal er meteen een live update kit van 1jaar bij. Kost in de winkel ¤59,95, als je via Live zelf update ben je $79,95 kwijt :/
Ze sturen 'm gratis naar je op man. Beste gameshop in Nederland. Bestellen die hap! Garantie loopt direct via Microsoft, dus daar hoef je ook niet bang voor te zijn.quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:41 schreef MrDoegewoon het volgende:
Mensen ik woon in Gorinchem dus geen Media Markt in de buurt, zeker zonder rijbewijs.
Maar goed ik zal morgen wel ff rond kjjken. mss heb ik geluk bij Dixons, Bart Smit, FRS, Kijkshop ofzo
Maar ik wil hem morgen...quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:48 schreef twi het volgende:
[..]
Ze sturen 'm gratis naar je op man. Beste gameshop in Nederland. Bestellen die hap!
Verzendt mediamarkt gratis?quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:48 schreef twi het volgende:
[..]
Ze sturen 'm gratis naar je op man. Beste gameshop in Nederland. Bestellen die hap! Garantie loopt direct via Microsoft, dus daar hoef je ook niet bang voor te zijn.
Nee, Dimension Plus. Who cares about MediaMarkt? En Rembours is niet gratis meer, volgens mijquote:
Verzendt Dimension Plus gratis?quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:58 schreef twi het volgende:
[..]
Nee, Dimension Plus. Who cares about MediaMarkt? En Rembours is niet gratis meer, volgens mij
Boven de 35 euro, als je vooruit betaald. Tenminste, voor zover ik er bestel. Misschien dat ze met consoles moeilijk doen.quote:Op woensdag 1 maart 2006 21:00 schreef peristilius het volgende:
[..]
Verzendt Dimension Plus gratis?
* peristilius onthouden gaat
Zelfs rembours is dus gratis. Ze ownen echt wel, daar in Groningen.quote:Verzendkosten particulieren:
* ¤ 4.50 bij zendingen waarbij betaling is voldaan via creditcard (gratis vanaf 35.00 euro)
* ¤ 4.50 bij zendingen waarbij betaling is voldaan via PayPal (gratis vanaf 35.00 euro)
* ¤ 2.25 bij zendingen welke vooruitbetaald zijn via bank of giro (gratis vanaf 35.00 euro)
* ¤ 3.00 bij zendingen binnen Europa (buiten Nederland).
* ¤ 10.00 bij zendingen onder rembours* (gratis vanaf 150.00 euro)
* Verzending onder rembours alleen mogelijk bij orders van meer dan ¤ 15.00.
Online speel je vaak tegen Nederlanders, Duitsers, Belgen, enzovoorts. Allemaal tegen mensen uit landen die vlakbij elkaar liggen.quote:Op woensdag 1 maart 2006 21:15 schreef jorienvdherik het volgende:
Jeetje, PGR 3 en Perfect Dark Zero zijn allebei vet.
Nu nog aan het wennen aan de indelingen van de game's maar net al ff perfect dark online gedaan en de eerste pgr 3 game online was tegen alleen maar Nederlanders
PGR durf ik niet zeker te zeggen, die heb ik niet. Bij PDZ is het wel zo. Ik denk dat het bij alle spellen wel zo zal zijn, omdat Live waarschijnlijk zo gemaakt is.quote:Op woensdag 1 maart 2006 21:21 schreef jorienvdherik het volgende:
met pgr 3 ? dat is mooi
Denk dat ik die twee dan samen koop, moet morgen ook nog nieuwe dvd's, kaarjes voor FC den Bosch - Excelsior en Ajax - NAC halen. Net kostgeld overgemaakt, maar aan de andere kant krijg elke week salaris gestort en heb nog een zwik vakantie/ vrije dagen geld openstaan.quote:Op woensdag 1 maart 2006 21:40 schreef H.Flick het volgende:
Volgende week kan je meteen Ghost Recon erbij halen! Dat gaat echt een topper worden.
Tis toch bijna 600 euro als je een extra controller wil en 2 spelletjes erbijquote:
heb ik nog steeds nietquote:Op woensdag 1 maart 2006 22:04 schreef H.Flick het volgende:
En een Advanced SCART kabel als je geen HDTV hebt!
Die ook nogquote:Op woensdag 1 maart 2006 22:04 schreef H.Flick het volgende:
En een Advanced SCART kabel als je geen HDTV hebt!
Geen zin om moeite te doen, heb wel al een keer gekeken maar ze zijn nergens te krijgen.quote:Op woensdag 1 maart 2006 22:07 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Jij bent echt niet te overtuigen, hè? Het kwaliteitsverschil is echt gigantisch groot!
Er zijn ook al een aantal mensen die Oblivion hebben gespeeld en dingen hebben geunlocked. Vaak MS-lui en ik denk journo's en developers.quote:Op woensdag 1 maart 2006 17:02 schreef Lampie_ het volgende:
http://live.xbox.com/en-US/profile/profile.aspx?pp=0&GamerTag=Freakizoid
Deze knaap heeft GRAW al. Hoe? God mag 't weten. Nog een week iig
Dat zou mss kunnen, maar ik doe eerst wel zonder dat ding haal ik later dan wel.quote:Op woensdag 1 maart 2006 22:34 schreef H.Flick het volgende:
Kan je de Xbox360 niet meteen op de TV aansluiten? Eventueel via een RGB-scartbox als je geen Scartaanslutingen meer hebt.
Waarom gebruik je niet gewoon je eigen om mee te pimpenquote:Op woensdag 1 maart 2006 22:48 schreef =HellFire= het volgende:
Ik heb ook al een en ander geunlocked geloof ik... heb alleen geen Account aangemaakt voor Xbox Live op de debug..
neequote:Op woensdag 1 maart 2006 22:14 schreef Wessiej het volgende:
(alleen als je naar den haag wilt reizen daarvoor natuurlijk)
En dan is volgende week de X360 Premium nergens meer te vindenquote:Op woensdag 1 maart 2006 22:59 schreef MrDoegewoon het volgende:
Ik wacht toch nog heel even met de aanschaf.
Want wil gewoon wat meer keuze uit games hebben
De data kloppen dan weliswaar niet helemaal, maar kijk eens wat er aankomt man:quote:Op woensdag 1 maart 2006 22:59 schreef MrDoegewoon het volgende:
Ik wacht toch nog heel even met de aanschaf.
Want wil gewoon wat meer keuze uit games hebben
ik zou em gewoon vast kopen, hij word voorlopig toch niet afgeprijst en dan heb je em voor er weer loop op komtquote:Op woensdag 1 maart 2006 22:59 schreef MrDoegewoon het volgende:
Ik wacht toch nog heel even met de aanschaf.
Want wil gewoon wat meer keuze uit games hebben
Is dat niet flink duurder dan 12mnd ineen?quote:Op woensdag 1 maart 2006 20:44 schreef Lampie_ het volgende:
[..]
Maar aan de andere kant mocht je na 2 maanden geen zin meer in Live hebben gooi je flink wat eurotjes weg, ik neem gewoon telkens 3 maanden.
Dat is een riscio idd, maar ik ga hem iig kopen daar ben ik zeker van. Maar wil eerst dus w88 op wat meer games en wil m'n pc wat updaten. Maar heb dinsdag een solicitatie gesrek, mocht ik een nieuwe baan krijgen dan doe ik er mezelf één cadeauquote:Op woensdag 1 maart 2006 23:04 schreef twi het volgende:
[..]
En dan is volgende week de X360 Premium nergens meer te vinden
Yep is een stuk duurder.quote:Op woensdag 1 maart 2006 23:06 schreef Kremers het volgende:
[..]
Is dat niet flink duurder dan 12mnd ineen?
vroeger deed men tenminste nog een pogingquote:
quote:Op woensdag 1 maart 2006 23:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
DAMN!
wat een games
final fantasyen die top spin 2, frame city killer, elder scrolls 4
meester, mja ik wil hem wel gaan halen..
Wil voor de 399 pakket gaan, niet dat ik op xbox Live ga, (misschien wel, heb geen credit card, en een router,en weet niet of ie met crosscable kan connecten)
maar wil gewoon die hd en draadloos controller
Wil ook weten wat voor scart kabel nodig heb, als ik optical wil gebruiken..
(bedoel voor geluid @ home cinema set)
Je hebt geen credit card voor live nodig, je hebt ook gewoon prepaid pakketjes in de winkel. Met router moet gewoon lukken.quote:Op woensdag 1 maart 2006 23:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
DAMN!
wat een games
final fantasyen die top spin 2, frame city killer, elder scrolls 4
meester, mja ik wil hem wel gaan halen..
Wil voor de 399 pakket gaan, niet dat ik op xbox Live ga, (misschien wel, heb geen credit card, en een router,en weet niet of ie met crosscable kan connecten)
maar wil gewoon die hd en draadloos controller
Wil ook weten wat voor scart kabel nodig heb, als ik optical wil gebruiken..
(bedoel voor geluid @ home cinema set)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |