Waar zit je dan?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 19:11 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
[..]
Ik zit in Lotte dus ze mogen hem van mij gewoon uitzenden
![]()
In duitsland is het een regelrechte hit geweest.
Heeeeeeeeeee, dat is wel 3 en half voetbalstation hoorquote:
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 20:13 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Heeeeeeeeeee, dat is wel 3 en half voetbalstation hoor
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Whehehe. Bitch!quote:Op dinsdag 28 februari 2006 19:11 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
[..]
Ik zit in Lotte dus ze mogen hem van mij gewoon uitzenden
![]()
Omdat Marcella bang is dat haar vent anders met de secretaresse vreemdgaat..quote:Op dinsdag 28 februari 2006 22:34 schreef MissyMirjaM het volgende:
Snap ook niet dat niemand Lotte ziet zitten in die functie en dat ze steeds blundert maar er niet uitvliegt in haar proeftijd. Sterker nog, in een bedrijf waar louter ´mooie´ mensen werken, met vrouwen wiens borsten haast uit bloesjes hangen, waarom wordt ze uberhaubt aangenomen.
Is als Lotte mooi wordt niet het hele concept naar de klote?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 22:31 schreef p-etr-a het volgende:
Zonnetje in huis zijn inmiddels toch herhalingen van herhalingen van herhalingen...
Ik vond Lotte vandaag wel leuk, een paar puntjes die ik wel irritant vind:Marcella. Haar hoofd, haar stem, niets staat me aan. Het ge-"ik ben lelijk" van Lotte. Ligt er iets te dik bovenop. En dat iedereen haar een koe noemt natuurlijk, dat is ook een beetje té. De ouders van Lotte, die echt nergens iets van begrijpen. Lotte, die veroorzaakt dat haar ouders het niet snappen door niet te vertellen wat haar functie bij Emoda is.
Waar ik wel benieuwd naar ben is of die vriend van Lotte en Patricia een stelletje worden, dat zou erg leuk zijn. En natuurlijk wanneer Lotte mooi wordt! Want het kan toch niet té lang duren.
Nouja het is duidelijk dat het gaat gebeuren, ze wordt een "zwaan" zeggen ze. En zoiets als een telenovelle hoort volgens mij geen duidelijk einde te hebben.quote:Op woensdag 1 maart 2006 00:52 schreef BB-King het volgende:
[..]
Is als Lotte mooi wordt niet het hele concept naar de klote?
Als ze dat gaan doen, zullen ze dat wel aan het einde moeten doen.
Die is nog mooier.quote:Op woensdag 1 maart 2006 09:53 schreef MissyMirjaM het volgende:
Duitse Lotte
[afbeelding]
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |