quote:
Verovert Lotte Nederland?
Actrice Nyncke Beekhuizen (foto) moet het kijkcijferkanon van Talpa worden. Met ingang van deze week kruipt zij in de huid van Lotte, de hoofdrolspeelster van de gelijknamige telenovelle die de vooravond van Talpa eindelijk tot een succes moet maken. Het idee van Lotte is overgewaaid uit het buitenland, waar het vooral in Colombia, onder de naam Yo soy Betty, La Fay, een doorslaand succes is. Ook het Duitse Verliebt in Berlin is zeer succesvol. Is ook de Nederlandse Lotte in staat om de kijkers aan zich te binden, nu er al zoveel series op de nieuwe zender van John de Mol te zien zijn?
De telenovelle Lotte moet zich dus gaan bewijzen, maar dat geldt evengoed voor het personage dat actrice Nyncke Beekhuizen voor haar rekening neemt. Lotte is namelijk een lelijk eendje dat er met haar enorme bos krullen, grote bril en beugel nu niet bepaald aantrekkelijk uitziet. Hoewel ze behoorlijk intelligent is heeft Lotte nooit een baan gevonden, maar bij het modeconcern Emoda krijgt ze eindelijk een kans.
Nou ja, ze mag er komen werken, maar daarmee is eigenlijk alles gezegd. Door de meeste van haar collega’s wordt ze uitgelachen, en het werk dat ze doet is ver beneden haar niveau. Toch zet Lotte door en zien we haar langzaamaan veranderen in een zelfverzekerde vrouw die veel meer in huis heeft dan zij zelf denkt. Dikke kans dat dit lelijke eendje zal veranderen in een schitterende zwaan die het heel ver zal schoppen. En ook voor Talpa is het te hopen dat er voldoende kijkers zijn die de ontwikkelingen van Lotte willen volgen. [MT]
![]()
![]()
![]()
![]()
De WebsiteZondag 26 februari vanaf 20.30 op Talpa, daarna elke werkdag om 19.00