FOK!forum / Ouder(s) / Vroeggeboorte
slavelooszondag 26 februari 2006 @ 12:12
Ik ben hier nieuw, ik weet niet zo goed wat de mores zijn, maar t lijkt erop dat dit een forum waar mensen met een IQ posten (vrij naar H Brusselmans).
Anyway ik ben de zeeeer trotse vader van een tweeling die 7 weken te vroeg geboren zijn. De eerste weken zijn echt een hel geweest, stress, naar t ziekenhuis heen en weer rijden, en angst voor de toekomst.
Ik wil echter iedereen een hart onder de riem steken, ze zijn nu nruim een jaar, eten en drinken, slapen en kruipen, trekken zich op en beginnen te brabbelen, t zijn nu net echte kinderen.
Belanazondag 26 februari 2006 @ 12:15
dat klinkt goed slaveloos meisjes? jongetjes? namen? en rugnummers
slavelooszondag 26 februari 2006 @ 12:18
2 meisjes, Rosa en Amber, beide gebaseerd op natuurlijke stoffen en kleuren, en de eerste letter van de een is de laatste van de ander (en andersom ook natuurlijk) Ze slapen nu, en mama is een dagje bjoetieen in een groot saunacomplex. dat heeft ze wel verdiend ook.
Geen rugnummers, wel allebei de S van Supergirl op de kleine borst
BEzondag 26 februari 2006 @ 12:21
Hoi slaveloos!
Welkom hier en gefeliciteerd met je 2 meiden!

Ik ga wel gelijk heel onaardig je topic sluiten want het gaat niet echt specifiek ergens over, behalve dan over je dochters, maar dat kan dan ook prima in dit topic: Het grote kleine babietjes topic deel 72 samen met de andere ouders van babietjes.

Althans, ik zie geen specifieke vraag oid staan waarom het een apart topic zou moeten zijn. No offence